Резултати от 1 до 3 от общо 3

Кой да избера?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    2
    #1

    Кой да избера?

    След доста четене се спрях на тези модели:Samsung UE 40C 6500 или LG 42LE5500 с LED подсветка.А LCD SamsungLE40C650 или LG 42LD750.Помогнете ми да избера!?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #2

    Re:Кой да избера?

    Отиваш в магазина и ги гледаш кой как работи.Все пак ти ще го гледаш така че се довери на себе си.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    28
    #3

    Re:Кой да избера?

    Труден избор наистина. Имам и двете LG-та + едно 5300. 5500 и 750 си играх да ги сравнявам буквално един до друг в къщи и се справят еднакво добре според моите гледни точки. С еднакви настройки при еднакъв сигнал, предават без грам разлика. Като екстри са идентични, като цена са различни. 5500 го взех за 1850, 750 за 1320. Лично аз не робувах на това дали е ЛЕД или ЛСД. 5300 по мое мнение е една идея по "сивкав", но реално той е тестван само на ефирна цифрова и това определено оказва някакво влияние. Херците при мен нямат значение, тъй като съм ги изключил и реално не мога да изкажа мнение относно това дали 100-те на 5500 са еквивалент на 200-те при 750. 750 е малко по-дебел, но като го ковнах на стената изобщо не ми е проблем дали е тънък или дебел. Матриците мисля, че са еднакви, съдейки по номерата на моделите. Единствения недостатък, който аз откривам е че след две седмици гледане започнах да се ядосвам, че не взех 47 инча. А в началото си мислех, че 32 ще ми е екстра. УСБ - никакви грижи. С 1 терабайт външен диск никакви проблеми. Като изключим липсата на ДТС всичко друго е според моите очаквания. Предполагам, че и Самсунг е добър избор, но аз съм заложил на ЛГ при все, че стария ми ЦРТ на 12г. пак е ЛГ и си бичи без проблем и до ден днешен.
    Най-важно е да ти пасне на теб.
    Реално и трите ги купих без да ги гледам как предават, а само от прочетеното тук. Дори не сме ги пробвали и в магазина.
    Не съжелявам дори и за миг за покупката.
    Успех и на теб!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Кой да избера?
    От operator във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3
    Последно: 04-03-14, 21:54
  2. Кой да избера
    От dkar във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 1
    Последно: 06-04-12, 21:13
  3. Кой Р4 да избера ?
    От straj във форум Общ - хардуер
    Отговори: 32
    Последно: 10-06-06, 20:59
  4. RAM DDR II коя да избера
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 10-02-06, 14:19
  5. cd-rw кое да избера???
    От dimi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 26
    Последно: 14-05-04, 09:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе