Резултати от 1 до 3 от общо 3

Кой от двата телевизора ми препоръчвате?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    4
    #1

    Кой от двата телевизора ми препоръчвате?

    Здравейте,

    Решил съм да си взема нов телевизор от Техномаркет. Спрял съм се на два модела на LG: 42LD750 и 42LE5300. Кой от двата ще ми препоръчате и защо?
    И още един въпрос. Какви тестове бих могъл да му направя чрез флашка (USB) на място в магазина?

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    68
    #2

    Re:Кой от двата телевизора ми препоръчвате?

    Преди известно време си купих 42LD750 - топ модела за LD серията - препоръчван от списание Hi-Fi. До тук мога да кажа само положителни неща! Гледам телевизия от Булсат и ТВ-то се справя блестящо с SD сигнала. Също така съм го вързал в домашната LAN мрежа и си чете мултимедиите направо от харда на компа(инсталира се една програма от приложения диск). Ползвам го и като втори монитор. Имай предвид, че ТВ-то не декодира DTS аудио и не вади вградените в MKV субтитри. Настрана от това с "обикновените" и HD видеота не съм срещал проблеми при възпроизвеждането и субтитрите. Това, че има нет не те блазни особено, защото е ограничен до няколко сайта с ограничена функционалност(в настройките за държава задай Финландия иначе губиш функционалност). Доволен съм от телевизора! Плюс това в момента е на промоция от 1300лв. на 1 060лв., което си е супер оферта и е с 140лв. по-малко от другия модел, който си дал. Що се отнася до него не мога да коментирам, защото нямам наблюдения. Казват, че "старите" CCFL подсветки(LD серията е с такава) вадят по-реалистични цветове спрямо LED подсветките. Не съм "про", но се надявам, че личния ми опит ти е помогнал.

    http://technomarket.bg/products/09072750/lg-42ld750
    http://technomarket.bg/products/09076966/lg-42le5300

    П.П. А, още нещо! Не гледай филмите с включен TruMotion, защото изглеждат така сякаш си на театър или все едно са заснети с любителска камера!


  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #3

    Re:Кой от двата телевизора ми препоръчвате?

    sahata, продавам и двата модела. Взимай без да се замисляш LD750. Страхотен ТВ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 11-04-14, 11:01
  2. Кой да избера от двата телевизора .
    От Cool_ice във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-08-13, 10:05
  3. Препоръчвате ли Led LG 42LV579S
    От extext във форум LG телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 13-12-11, 21:32
  4. Отговори: 10
    Последно: 17-08-11, 12:16
  5. Кой от двата телевизора ми препоръчвате?
    От berbatov_86 във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 13-08-11, 01:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе