Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 42

Идея за 37 инча ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #16

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    Не те отказваме ! Ценово са много близки 37" и 40 " телевизори !

  2.  
     
  3. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #17

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от Georgi Penchev
    Защо всички ме отказвате от 37 незнам , имам 32 инча сега и мисля да мина на 37 това ми е идеята ,място има просто ми се струва малко разстоянието от което ще се гледа ако е 40 ка .
    Кажи го това разстояние ! Според мен понеже си се спрял на Самсунг ,ако е само заради плеъра няма смисъл да си ограничаваш избора има такива външни с по-добри възможности за 129лв., та в 37" матриците са задължително на AUO или CMI Тайван/Китай с видимо по-слаб ъгъл на гледане . За това като ще е Самсунг вземай 40" , но със собствена матрица . Аз не бих правил и компромис със 100-те херца в името на вграден плеър.
    http://www.technomarket.bg/products/...ever-cineo-100

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    130
    #18

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    Добре дайте идея за 40 ка тогава каква да бъде 1000-1200лв ще се гледа от околу 3 метра ???

  5. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #19

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    От утре в промоция Toshiba 40VL748 999 лв.(предишна цена 1699лв) има вградени WIFI адаптер и DVB-S сателитен тунер , матрица на Самсунг ,интернет TV , DLNA тънък дизайн ,за тази цена е супер предложение.
    ето и това:
    http://www.technomarket.bg/products/...ung-ue-40d5003
    Не е ясно с каква матрица е обаче .

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    4
    #20

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    А тошибата чете ли през УСБ филми,че доколкото разбрах не чете .А само тези от по-горната серия четат .

  7. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #21

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от Gorelek
    А тошибата чете ли през УСБ филми,че доколкото разбрах не чете .А само тези от по-горната серия четат .
    По-горната серия е WL и се различава само с т.н. 200хц . Чете през USB видео , но май само SD , за БГсубтитрите не ги чете , ако не греша . Абе за 1000 лева това си е направо подарък .

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    4
    #22

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    Днес го гледах в техномаркет и ми казаха,че не четял флашка.Пробвали,но не четял.A под SD имаш предвид такава карта ли http://www.technomarket.bg/browse/123 ? Или може би някакъв видео формат,че не съм чак толкова навътре в нещата .
    Открих това в сайта :
    VL748 през USB плейва
    AV-Wiedergabe (USB) - Containerformate MP4, AVI, ASF, MPEG-2-PS, MPEG2-TS, RMVB, MKV
    AV-Wiedergabe (USB) - Dateiformate MP3, MP4, WAV, XVID, AVI, MPEG, TRP, TS, MPG, DIVX 2.2, DIVX 3.0, MKV, WMV
    AV-Wiedergabe (USB) - Video Codecs H.264 (HD/SD), MPEG-4 SP, MPEG-4 ASP, DIVX 3.x, DIVX 4.x, DIVX 5.x, DIVX 6.0, WM9, MPEG1 (SD), MPEG2 (HD/SD), VC-1
    AV-Wiedergabe (USB) - Audio Codecs MP3, AAC, HE-AAC, AC3, LPCM, ADPCM, WMA, MPEG1, MPEG2
    А и в сайта на тошиба пише,че чете .Немога да разбера тия от техномаркет лъжат ли или какво.Даже звънях в още един от магазинитге им и там ми казаха,че не четял...объркан съм.Моля някой,които знае със сигурност да помогне моля ви .

  10. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #23

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    Имах предвид SD сигнал , но всъщност поддържа и HD ето :
    http://de.consumer.toshiba.eu/de/pro...Specifications
    Телевизора има и сателитен тунер DVB-S2 , според мен си заслужава всеки лев .
    Не знам какво са пробвали , но модела VL733G си чете видео през USB , този 748 има един тунер в плюс .
    Взимай една флашка и пробвай лично в някой магазин !

    ПП. Може да са имали пред вид ,че не чете субтитри на български.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #24

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    Какво се чудиш -това е ТВ за 1700лв ,а ти го дават за 1000 ,за остатъка ще си вземеш плеър ,който ще е в пъти по-добър от всеки вграден такъв. Тв е трепач на цена трепач /сетиха се накрая/ и с много красив дизайн. И по темата -няма 37" ТВ от тоя клас на такава цена ,ако все пак е наложително 37" /макар и да имам 2 такива не виждам смисъл от закупуването на 37" в момента/ ,то само Панасоник .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    130
    #25

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    Тошиба добра марка ли е според вас можели да се сравнява като качество на СОНИ,ПАНАСОНИК,САМСУНГ ???

  13. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #26

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    Тошиба е японска компания с огромен опит в разработването и производството и на телевизори от времена когато Самсунг не съществуваше. В ерата на CRT беше световен лидер в прозводството на кинескопи До преди само 3год. цените на техните LCD модели бяха доста скъпи и това отблъскваше средния потребител. В последните две години имат амбицията да си върнат поизгубените позиции на европейския пазар като водят агресивна моделна и ценова политика , което може би неправилно се тълкува у нас като евтина марка. Обръщат внимание на обработката на SD сигнала , защото според тях, а то си е така , за момента това е преобладаващия в света стандарт . Като качество(дефекти) нивото е сравнимо с другите японски марки . Имат лесно за работа меню , но големи възможности за настройки на картината. За разлика от другите марки,( освен Панасоник) изписват на видно място каква матрица се влага в телевизора. Някои забележки има към DVB-C тунера , който не е толерантен към ужасните настройки на цифровите пакети на родните ,мили кабелни оператори . Хаоса и липса на всякакъв стандарт у нас пречи на марките да заложат "страна България" при цифровото сканиране и това създава определени проблеми и при другите марки . Моделите ,които са за Европа и у нас се сглобяват в Полша .

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    130
    #27

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    NKD А какво мислиш за модела Toshiba 40VL748 999 лв.

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #28

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    Не го умувай много, 40VL748 е изгоден модел с някои много особени екстри (сателитен тунер). Иди го виж и ако ти харесва картината го купувай.
    И обратното - ако не ти харесва картината не го купувай само защото е изгоден. Не се шегувам.
    Единствена забележка може да е, че не ми е ясно как ще изкарва субтитрите и dts през медиа плейъра си.
    За телевизор с относително нормален медиа плейър при тия цени се купуват Samsung 40C550 (900 лв.) 40C650 (1100 лв.) 40C5000 (1100 лв.)
    Имайки предвид някои забележки към медиа плейъра на Самсунг, Тошиба 40VL768 + външен плейър за общо 1200 лв. е добра алтернатива.

  17. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #29

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от Georgi Penchev
    NKD А какво мислиш за модела Toshiba 40VL748 999 лв.
    Ами вече доста го обсъждахме и мнението на всички е ,че си заслужава . Това е дизайнерски модел и трябва да се знае , че панела има отпред "стъкло" , което е с много добро антиотразително покритие , но все пак има по-големи отражения от полуматовите панели. Трябва на място да решиш при директните сравнения ,кой модел ще те "грабне".

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    25
    #30

    Re:Идея за 37 инча ТВ

    Ще ме извинява Георги, че му ползвам темата, но го правя за да не пускам нова. Оглеждам се за нещо около 1 500 лв. и 40 инча. От тази тема научих за въпросната тошиба. Днес ходих и я гледах, И не ми се стори никак зле. Не ми хареса само факта, че един консултант се бори около 10 минути като прасе с тиква да пусне една камера за други потенциални клиенти и накрая махна с ръка и отиде на друг телевизор. Като се разрових обаче видях, че има проблеми с цифровия тунер, че звука е кофти и други такива дреболии. Дали има тук реален ползвател да каже какъв е случая. И какво друго бихте препоръчали?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. По идея на малката Ана
    От tonych във форум Логически задачи
    Отговори: 15
    Последно: 22-03-12, 19:10
  2. с колко инча led lsd да заменя старият samsung 29 инча flat
    От getsata73 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 20-01-11, 12:28
  3. Идея за монитор.
    От izwerga във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 11-02-08, 20:10
  4. Идея за LAN комутатор
    От Wise във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 04-05-05, 19:43
  5. Имам идея...
    От LordOfEvil във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 18-02-02, 10:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе