Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 41

Избор на ТВ 46'' - 47''

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #16

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    То май вече 3D не е екстра при големите екрани , но има различни технологии и при него ! Лично за мен това е доста ново и в момента се развива с бързи темпове , но аз лично на този момент не проявявам интерес ! Нали стоката трябва да се продава и затова има примамливи оферти !
    На никой не му се опъва DTS-а , стига да си плати лиценз за използването му , а това са доста парички ! Явно Самсунг тук са по-напред от конкуренцията !

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #17

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    Добре де сега гледам промоции на 46-47" 3Д телевизори за по около 2500 лв. което ми се вижда евтино. Заслужава ли си да се напъвам да взимам или все още не си заслужава да се харчат пари за 3Д. По 5 год гаранция, сума бройки очила и други екстри вече та взех да се чудя вече. При тях пак ли е така само Самсунг да вади всякакъв вид звук ( ДТС мисля че беше ) които на другите им се опъваше или вече при тия модели няма проблеми ?
    Toshiba 46Wl768 e 1999 лв. даже, макар и с един чифт очила. Аз него заглеждам, но ми се вижда скъпо. :D

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    22
    #18

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    От днес вече съм собственик на Самсунг LE-46C750, както спомена Juspar имаше само мостри и бяха само 2, взех 1-та и за момента съм много доволен.Взех и 5год. гаранция.3Д-то като функция не ме блазни и няма да го използвам най-вероятно.До svetlio1 усеща се малко лаг при Call Of Duty, но не е много натрапващ се.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #19

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    С какво е връзката -ПК или конзола?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    22
    #20

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Конзола Xbox 360 и странното е, че дори в game mode го усещам, но както казах не е много натрапващ трябва ми време да свикна най-вероятно.Като изключим това телевизора няма грешка.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #21

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Сигурен ли си ,че не се дължи на интернет връзката? Аз досега не съм забелязал /съществен/ ,виж в You Tube май имаше точно за кашон някакви клипове за настройка ,но в повечето случаи е от интернета./ всъщност може и самата връзка с джойстика да лагва ,те са на 2,4гхц и там има доста смутители/

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    22
    #22

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Еми днес като го пробвах не съм играл в Live само Offline, гледах клипчета от You Tube иначе не сече нета си е ок.От джойстика няма също как да е, защтото пробвах с жичен и безжичен.При жичния не би трябвало да има лаг или ако има ще е минимален.Преди съм играл на 24'' монитор пак LCD и при FPS като Call Of Duty например се държи много по-различно от телевизора.Най-вероятно ще пробвам някои калибрации да направя дано да имат повече ефект от Game mode.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #23

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Аз също съм по-чувствителен към лага. Дори тези 40мс (измерени от други, не от мен) в Game Mode / DVI/PC си се усещат. Не мисля, че има някакъв начин на конзола поради някаква невероятна причина лага да е по-малък отколкото от компютър. От компютъра си се усещат. За 40C650 говоря, не виждам причини на C750 да има някаква разлика.
    Някъде май бях мярвал нещо, което може да се бърника в сервизното меню, за да се намали инпут лага. Не мога да го намеря отново (или просто съм се объркал)

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    22
    #24

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Може би лага при PC е по-голям заради по-големия DPI на мишката, не съм много запознат.Иначе между C650 i C750 май има малко разлика във времето за реакция като първия е с 4мс, а втория е с 2мс, но това съм го чел в много съмнителни сайтове и не мога да твърдя, че е вярно.Друго нещо, което ме озадачи че като пусна Xboxa и изписва, че работи на 1920x1080@60hz.Нали телевизора е 200hz и 60hz принципно са при PC резолюцията?Правих настойки от Xboxa и оптимално ми изкарва 60hz.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #25

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Не точно 200Хц. Ако пуснеш MotionPlus ще ти изкара вероятно 200-те кадъра както са си го обещали (200 "херца", даже като се замисля те не са обещавали никъде 200 херца, на самите им спецификации си пише "200fps" т.е. 200 кадъра в секунда), но това не означава, че на входа можеш да му подадеш 200 херца, максимума си е 60, останалите се генерират/интерполират от процесора на телевизора, а не са "реално получени" от входящия сигнал.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #26

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Едното е входящ сигнал /стандартен е 50 или 60хц/ другото обработка на картината /възможности и функции на ТВ/ .При ПС3 има няколко начина за намаляване на лага /не знам дали са същите при кашона/ -1.пускаш гейм мода на ТВ и спираш всякакви подобрители /вкл. намаляш остротата/ 2.в аудио настройките на HDMI изхода се оставя да подава само 2 канален РСМ 3.Резолюцията я фиксираш ръчно само на някаква /примерно 720р/ 4.В някои случаи се налага да направиш нов профил без никой във фр. листа , освен всичко HDMI кабела също оказва влияние-направи си тест -пускаш играта и се приближаваш с джойстика до екрана ,така че дулото да ти е пред него и местиш стиковете и гледаш реакциите на екрана. /малко оспамихме темата ама.../
    ПС: Сетих се ,че Black Ops има настройка за 3D SBS ,пробва ли я вече и добре ли работи?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    22
    #27

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Май няма да се наложи да минавам през всичко това, днес прочетох някои неща в нета и настройвах доста, така че вече съм свел лага до минимум.В Live още не съм пробвал да видя там дали ще има повече.
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    ПС: Сетих се ,че Black Ops има настройка за 3D SBS ,пробва ли я вече и добре ли работи?
    Много ми е мерак да пробвам настройката, но още нямам 3D очила.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #28

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Че в комплектовката на ТВ нямаше ли /трябва да има поне 1 чифт / .Аз на моя 40В750 играя с включени 200хц и без гейм режим и пак не усещам лаг ,но е с ПС3 ,а като чета май COD имат повече лаг проблеми с бокса /пробвай и с настройките за чувствителността на джойстика ,че не е много чувствителен и може от там да е забавянето/.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    22
    #29

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Много се чудих и аз защо няма поне 1 чифт очила.Възможно ли е принципно да няма в комплекта или сам прецакан?Настройването на чувствителността на аналозите е добра идея ще го имам впредвид.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #30

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    От къде го взе ? Това ми прилича на някаква селска шмекерия -топ модел 3Д Тв без 3Д очила -в книжката с упътването /а и на кашона понякога/ има изброено какво включва окомплектовката на кашона.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  2. избор на ТВ, кой ли от голямия избор на пазара
    От sa6o_767 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-12-11, 19:49
  3. Избор на Хардуер...Избор на фирма
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 28-11-05, 20:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе