Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 41

Избор на ТВ 46'' - 47''

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    22
    #1

    Избор на ТВ 46'' - 47''

    Здравейте, колебая се между следните модели:

    LG 47LE5500 http://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-p...tml#properties

    SAMSUNG UE-46C6000 http://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-p...tml#properties

    Samsung LE46C750 http://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-p...tml#properties

    Доста гледах в нета и така и не намерих сайт в който да е описана точната или реалната времева реакция на тези два Самсунга.Интересува ме тъй като телевизора ще се използва главно за игри с Xbox360 и ме притеснява да няма лаг или т.нар ghosting.Модела на LG от тази гледна точка е много добре, но пък ме притеснява че плеъра не поддържа DTS кодеци понеже, когато не ползвам Xboxa смятам да гледам 1080p филми чрез външен хард.Моля да споделите вашето мнение кой от трите е най добър като избор или да предложите някой друг модел до 2 000 лв. Благодаря Ви.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #2

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Ако намериш някъде -вземай 46С750. За прословутия лаг вече не знам колко пъти съм писал -обръщате му внимание само ,когато става въпрос за връзка с компютър ,при конзолите почти няма значение /ако изобщо някой го забелязва /.С750 е съвсем друг клас Тв сравнен с другия ти избор.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    22
    #3

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    LG-то и C750 ги видях преди няколко дена в един техномаркет и определено C750 ме впечатли.Тогава не бях запознат с матрици и тем подобни и гледах доста бегло нещата, ако има примерно C750, но не е с матрица на Самсунг и ако не е Корейски пак ли да го взимам?Защото високия клас на качество няма да е спазен.Притеснявам се да нямам проблеми с неравномерна подсветка и ме притеснява черното, затова везната клонеше към ЛЕД-овете.Ако го няма в наличност между двата ЛЕД кой е по-добър?Съжалявам ако се повтарям с вече задавани въпроси но съм нов във форума.

  5. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #4

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    C750 е с матрици на САМСУНГ ,отличен модел , но дали има още запечатки това вече е под въпрос !?

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #5

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Ех ,тия ЛЕД-ове ,за46" голямо гледане трябва /на по-тъмно/ да няма изненади.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    22
    #6

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Определено ще е C750. Сега виждам че не съм си задал коректно въпроса.Ако има запечатки в Техномаркет, но не са със SQ или SS матрица да го взимам ли ?И да рискувам ли да го порачам он-лайн?

  8.  
     
  9. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #7

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Цитат Първоначално публикувано от Doktoraa
    Определено ще е C750. Сега виждам че не съм си задал коректно въпроса.Ако има запечатки в Техномаркет, но не са със SQ или SS матрица да го взимам ли ?И да рискувам ли да го порачам он-лайн?
    С он-лайн гарантирано ще ти натресат мостра с незнайна наработка . Отстъпката можеш да си я договориш и в магазина . Лично аз не знам за матрици различни от Самсунг да се слагат в този модел.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    22
    #8

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Аз си помислих същото и няма да рискувам за някакви 100лв. Благодаря много за помощта и като го взема ще пиша да кажа как е.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #9

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Ех ,тия ЛЕД-ове ,за46" голямо гледане трябва /на по-тъмно/ да няма изненади.
    Какво по-точно имаш предвид, че и аз съм се засилил на такъв размер и подобни модели и по-точно SAMSUNG UE-46C6500 ?

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #10

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Има впредвид неравномерната подсветка на панела , която се забелязва на тъмни сцени или на черен екран ! Но така е при ЛЕД -а!

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #11

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Да ,колегата е обяснил -не е зле да ги карате консултантите да пробвате ТВ в стаите за 3Д /все пак изсипваш една камара пари/ ,че с това осветление /май умишлено е такова -в бургаския ТМ са наслагали едни сини неони / не можеш и ярка картина да оцениш ,а какво остава за тъмни сцени.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #12

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Брей тъкмо се каних като се прибирам от морето на мина през Бургас в Техно.... и да взема ТВ евентуално. Явно няма да е там.

    А какви за тия 3Д стаи ? Аз досега не съм знаел, че има такива

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #13

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Демонстрационни на Пасоник ,около 2 на 2 м за реклама на 3Д телевизорите им. Аз още не съм успял да видя в действие 3Д на Панасоник в Бургас ,защото явно ти трябват 2-3 часа да откриеш някой консултант да ти обърне внимание.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #14

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Samsung LE46C750 в България които са останали всички са мостри!

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #15

    Re:Избор на ТВ 46'' - 47''

    Добре де сега гледам промоции на 46-47" 3Д телевизори за по около 2500 лв. което ми се вижда евтино. Заслужава ли си да се напъвам да взимам или все още не си заслужава да се харчат пари за 3Д. По 5 год гаранция, сума бройки очила и други екстри вече та взех да се чудя вече. При тях пак ли е така само Самсунг да вади всякакъв вид звук ( ДТС мисля че беше ) които на другите им се опъваше или вече при тия модели няма проблеми ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  2. избор на ТВ, кой ли от голямия избор на пазара
    От sa6o_767 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-12-11, 19:49
  3. Избор на Хардуер...Избор на фирма
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 28-11-05, 20:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе