Резултати от 1 до 11 от общо 11

Препоръчайте ТВ за компютър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    5
    #1

    Препоръчайте ТВ за компютър

    Искам да ползвам 32 инчов ТВ като монитор за компютъра си. Моля препоръчайте до 800 лв. Благодаря.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #2

    Re:Препоръчайте ТВ за компютър

    Аз ползвам моя Samsung UE32C5000 за монитор на лаптопа. Виж тук: http://www.technomarket.bg/products/...ung-ue-32c5000

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    42
    #3

    Re:Препоръчайте ТВ за компютър

    Извинявам се че използвам чужда тема за въпроса ми но искам да попитам,аз също понякога ползвам моя телевизор за монитор на лаптопа но защо картината ми е някак си като все едно я гледаш през фолио залепено на екрана няма острота.
    Настройки резолюции всичко съм направил както трябва ама незнам така ли трябва да е

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #4

    Re:Препоръчайте ТВ за компютър

    redkiril, не уточняваш дали телевизора ще бъде ползван само като дисплей за компа или ще се играят и игри на него.
    Повярвай на един дърт геймър, това не е все едно!
    Съветвам те при избора на модел ТВ да обърнеш особенно внимание на параметъра му input lag, от който зависи закъснението на дисплея на дадена команда от компа и така т.нар. "мазане" при игрите.
    От десетките ревюта които съм изчел, телевизорите на Филипс имат добро представяне като PC монитори.
    За 800 лв. можеш да видиш примерно този модел PHILIPS 32PFL5606H

    http://www.technomarket.bg/products/...ips-32pfl5606h

    От друга страна, ако е добър избор за монитор, не значи че е такъв и за телевизор.
    Така че ти сам ще определиш приоритетите си при избора му!

    Поздрави!

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #5

    Re:Препоръчайте ТВ за компютър

    Цитат Първоначално публикувано от krasisp
    Извинявам се че използвам чужда тема за въпроса ми но искам да попитам,аз също понякога ползвам моя телевизор за монитор на лаптопа но защо картината ми е някак си като все едно я гледаш през фолио залепено на екрана няма острота.
    Настройки резолюции всичко съм направил както трябва ама незнам така ли трябва да е
    За кой телевизор става въпрос ?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    42
    #6

    Re:Препоръчайте ТВ за компютър

    Телевизора е NEO-led 2411 fhd

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #7

    Re:Препоръчайте ТВ за компютър

    За твой късмет в момента съм на гости на сестра ми, която има същият в кухнята. Погледах го малко- има подобен ефект. Трудно е да ти кажа на какво се дължи, но най-вероятно е от матовият антиотражателен филтър. Другото което се вижда е ужасното скалиране и мащабиране на картината.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    5
    #8

    Re:Препоръчайте ТВ за компютър

    еми ще играя игри, ще гледам филми и всичко останало ,което се прави на компютър

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #9

    Re:Препоръчайте ТВ за компютър

    Другия вариант е да си търсиш монитор с ТВ тунер - вече ги има много такива !

  12. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #10

    Re:Препоръчайте ТВ за компютър

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Другия вариант е да си търсиш монитор с ТВ тунер - вече ги има много такива !
    +1

    Монитор с ТВ тунер е МНОГО по добре от ТВ за монитор. Е малко по-скъпо е, но качеството си заслужава...
    Като се замислиш, дори монитора да няма тунер, сега е пълно с каквито си искаш тунери за вграждане в компютър, недостатъка е, че за да гледаш телевизия трябва компютъра ти да е включен, но пък има и външни...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    42
    #11

    Re:Препоръчайте ТВ за компютър

    Добре де антиотражателен филтър ама защо като си пусна филм или каквото и да е друго не е така а само когато е на декстопа

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 09-02-14, 12:53
  2. препоръчайте ми слушалки за компютър до 100лв
    От glorious във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 0
    Последно: 18-11-10, 13:06
  3. Препоръчайте ми компютър до 700 лв.
    От DEF във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 0
    Последно: 27-10-06, 12:24
  4. препоръчайте ми компютър
    От ccc във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 02-10-06, 23:52
  5. Отговори: 6
    Последно: 04-01-06, 01:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе