Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    67
    #1

    Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Искам да си купя евтин Led телевизор, но след четене на форума и посещение на магазините съм още по–объркан, затова моля за помощ. Гледах за Samsung UE 32D4003, цената ме устройва, но бил орязан от към входове и плеарът не четял видео/ това май можело да се оправи/. Базовият модел 4000 пък е 200 лева по скъп . нямам претенции за марката. Моля някой който е наясно с материята да ми препоръча нещо за около 700 лева за да не се натреса на някой стар или проблемен модел. Миналата година взех Samsung 40C6500 с ваша помощ и вярвам, че сега пак ще ми помогнете.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #2

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Malchev
    Гледах за Samsung UE 32D4003, цената ме устройва, но бил орязан от към входове и плеарът не четял видео/ това май можело да се оправи/.
    Може със смяна на модела в сервизното меню.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    67
    #3

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Какво Ще кажете за тези Philips 32PFL5206H гледам, че е на много добра цена и с много екстри модел 2011 или Toshiba 32HL833G/N въпреки, че лично на мен не ми допада образа на Тошиба

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #4

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Philips 32PFL5206H e подобен на Philips 32PFL5606H, но е с по-нисък контраст, HD Ready и по-малък брой HDMI входове

    http://www.philips.bg/c/televisions-...areView%3Dtrue

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    27
    #5

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    А този philips 32PFL5206H има ли възможност за гледане на видео от USB? Т.е. може ли да се активира.
    Какво мислите за PANASONIC TX-L32C3E? На него може ли да се гледа видео от SD картата? Сравнявах ги онзи ден в ТП и погледнати по остър ъгъл този Panasonic-а се вижда прекрасно за разлика от останалите модели около него. Предполагам се дължи на IPS матрицата. Това означава ли че всички останали в този клас са TN?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    67
    #6

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Този Филипс 32PFL5606H за 739 лева си има видео през USB само трябвало субтитрите да се преформатират през Not pad в някакъв друг формат за да излизат според консултанта /но каза че ще ми каже ако си купя телевизора, във форума не съм чел/. Интересното е, че в ТМ и Зора го представят като 100Hz а в ТП твърдят, че не е вярно. Според горния линк май наистина няма 100Hz. Само, че нещо не ми хареса черното на Филипса и май се отказах от него. Самсунг 32Д4003 е ефтин, но консултантите го наричат „Бабешки” защото е орязан откъм входове, според тях е по-слаба и платката, но щом може да се промени модела малко ме съмнява да е така.Не ми е останало време да ходя да гледам Тошибата. За 32PFL5206H не знам какво е положението с видеото.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #7

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от night_pz
    Сравнявах ги онзи ден в ТП и погледнати по остър ъгъл този Panasonic-а се вижда прекрасно за разлика от останалите модели около него. Предполагам се дължи на IPS матрицата. Това означава ли че всички останали в този клас са TN?
    Не. Матриците им са тип VA - с по-малък зрителен ъгъл но с по-голям контраст

    Цитат Първоначално публикувано от Malchev
    Интересното е, че в ТМ и Зора го представят като 100Hz а в ТП твърдят, че не е вярно. Според горния линк май наистина няма 100Hz. Само, че нещо не ми хареса черното на Филипса и май се отказах от него.
    3-та, 4-та и 5-та серия са с IPS матрици - поради тази причина черното им е слабо.
    За сравнително добро черно и 100Hz търси 40 инчовите модели на 6-та серия.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    67
    #8

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Това за 40 инчовите модели и 6 серия го разбрах в благодарение на вас миналата година и съм доволен, но сега ми трябва един 32 инча, няма място за повече. Като гледам май ще вляза в магазина и ще се водя от цената и моментната картина, то при този размер май няма топ модели.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    77
    #9

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Здравейте , аз също се интересувам от покупка на 32" модел лцд лед / може и 40" ,но в рамките до 1200 лв./ Ориентирал съм се към тези модели PHILIPS 32PFL6606H, LG 32LW4500,кой е за предпочитане, ако имате и други предложения споделете. Главно ще се ползва за филми , ако може да има по малък ефект на "размазване" при бързи сцени и добро цветопредаване, не държа на 3Д,смарт и т.н. понякога ще се гледа и SD/HD телевизия .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    67
    #10

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Харесах си Samsung UE 32D5000 и реших да го купя въпреки, че малко надвишава първоначалната ми идея за цена, но се оказа, че няма слот за САМ модул. "Консултантите" бяха "супер компетентни", че чак се наложи аз да ги карам да разлепят един стикер на гърба на телевизора където е посочено, че трябва да се монтира такъв модул, под стикера имаше едно малко слотче. Може ли някой да обясни как се поставя САМ модул на този модел и възможно ли е? Говорих с познат който си е купил UE 32D5500 и той твърди, че модула е вграден в телевизора от страната на USB и само е поставил разкодираща карта, разгледах и този модел, но при него пак беше поставен стикер за модула.
    Разгледах ревюто на телевизора и започвам сам да си отговарям, оказва се, че в това слотче се поставя пластмасов преходник в които се поставя модула, но дали това се продава с телевизора или се купува отделно? Аман от незнаещи и незаинтересувани продавачи.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    95
    #11

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Продава се отделно.В пластмасовия модул се поставя карта и се пъха в телевизора.
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NAX-CAM-%5E%5E

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    67
    #12

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Това което си посочил моят кабелен оператор го предлага безплатно, въпроса е, че то няма къде да се пъхне. Изтеглих упътването на телевизора и там показват, че към малкото слотче под стикера се монтира пластмасов конектор в който се пъха показания от теб модул с картата вътре и искам да разбера дали той се дава с телевизора, както е редно или трябва да го търся допълнително.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    95
    #13

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Единствено ти трябва този модул,който ти посочих и карта. Най добре викни хората от кабеларката да ти го инсталират направо, за да не прецакаш нещо.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    67
    #14

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Колега не говорим на един език. Много добре знам какво трябва, въпроса е, че няма къде да се навре този модул, за да обявяват все по-малка дебелина на телевизорите слота е направен като добавка и на апарата има само букса. Питам някой който си е купувал от тези серии да каже дали дават и добавката, но утре ще отида в друг магазин и ще проверя лично.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    95
    #15

    Re:Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор

    Значи трябва да изглежда така. Погледни си в окомплектовката на тв-то


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 03-02-15, 17:12
  2. Избор на 40 инчов телевизор.
    От baker във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 04-10-14, 20:32
  3. Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор
    От kocetoeh във форум Телевизори
    Отговори: 36
    Последно: 17-07-14, 20:47
  4. Помощ за избор на 40-42 инчов телевизор
    От Cve7anov във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 23-01-13, 09:37
  5. Помогнете за избор на 37 инчов телевизор
    От kaki във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-12, 22:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе