Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 37

Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    40
    #1

    Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

    След като изчетох всичко във сайта избора не стана по лесен ,а дори още по труден,още повече се обърках от марки,контрасти,3д,смарт и всякави функции.Изчетох поне 3-4 чужди сайта за телевизори от сорта на топ 5 или 10 за съответния размер лед телевизори.Замомента съм се спрял на няколко модела предимно Самсунг и Сони ходих в Техномаркет и Технополис там за съжаление още повече ме объркаха(казаха ми ако искаш смарт TV -samsung,ако искаш хубаво 3D-Сони двете във едно до тези пари няма и на 2те места ми казаха LG,Toshiba i Sharp -твърдо НЕ особено за повечето модели на LG екраните не били матови и все от сорта,Toshibata с бавна смарт функция, за Sharp нямаха много инфо като цяло и на 2те места ) и затова отварям тази тема.Накратко си търся лед телевизор(46 инча ) с 3д и смарт функция до 1600лв (максимум 2000)

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #2

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор


  4. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #3

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от kocetoeh Виж публикацията
    След като изчетох всичко във сайта избора не стана по лесен ,а дори още по труден,още повече се обърках от марки,контрасти,3д,смарт и всякави функции.Изчетох поне 3-4 чужди сайта за телевизори от сорта на топ 5 или 10 за съответния размер лед телевизори.Замомента съм се спрял на няколко модела предимно Самсунг и Сони ходих в Техномаркет и Технополис там за съжаление още повече ме объркаха(казаха ми ако искаш смарт TV -samsung,ако искаш хубаво 3D-Сони двете във едно до тези пари няма и на 2те места ми казаха LG,Toshiba i Sharp -твърдо НЕ особено за повечето модели на LG екраните не били матови и все от сорта,Toshibata с бавна смарт функция, за Sharp нямаха много инфо като цяло и на 2те места ) и затова отварям тази тема.Накратко си търся лед телевизор(46 инча ) с 3д и смарт функция до 1600лв (максимум 2000)
    1600 са малко пари за добър 46 -инчов, както си видял от списъка на Момчил, по-скоро 1900 - 2000 лв.
    Samsung 46F6400 въпреки че го хвалят е по-нисък клас, за това е и толкова евтин.
    Примерно за самсунг ето това е много добър модел Samsung 46F6800.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #4

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор


  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    40
    #5

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

    Благодаря за съветите до 2-3 седмици (най -много ) ще видим коя ,,клечка" ще изтеглим.Ако има оше мнения с радост ще ги прочета

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    198
    #6

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

    Още едно мнение за 46F6670. Не, че го имам, но доста четох и се рових и от 6-та серия този модел е най-добър.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    40
    #7

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

    Някой може ли да даде мнение за този модел на Philips изглежда доста добре 47"PFL6008

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    59
    #8

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

    Бягай от тия Philipsi. Толкова безкрайно бавен е, че смарт-функциите са неизползваеми. За малко да се пре...ба с един 42-инчов Philips 6008. След дълго избиране взех LG LA691S и съм страшно доволен до момента.

    Eто LG 47LA691S , а и за същите пари в момента - LG 47LA740S и 100hz.
    Този пост е редактиран от Smash; 18-01-14 в 13:35.

  11. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #9

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Smash Виж публикацията
    Eто LG 47LA691S , а и за същите пари в момента - LG 47LA740S и 100hz.
    OFF: Добре че не реших да изчакам разчистването на количествата след празниците ами взех 47LA690 по Коледа,200лв по-евтино и 5г гаранция

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    40
    #10

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

    Вие сте първите хора който ми препоръчват LG досега който питам ми казва ако искаш да си вземеш огледало си вземи LG демонстрираха ми го в ТМ и ТП като изключат телевизора се виждаше картината на този срещу него доста добре при другите при който го направиха не беше така (не били матови екараните на LG това ми обясниха)

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    59
    #11

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

    Само да ти кажа, не че искам да рекламирам дадена марка..
    Моето LA691S седи в изцяло южния хол все още без пердета и в момента слънцето свети директно в екрана. Има отражение - да, но не мисля, че на друг тв, в тая ситуация няма да има пак...
    При нормално осветление няма нищо огледално. Нали се сещаш в ТМ или ТП където са ти показвали каква сила има осветлението....

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #12

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от kocetoeh Виж публикацията
    като изключат телевизора се виждаше картината на този срещу него доста добре
    Ти телевизора изключен ли ще си го гледаш

  16. Andrei Odajiev
    Guest
    #13

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

    и аз сам пред същата дилема. единственото на което сам се спял е panasonic47dt60, но все пак се питам дали за тез пари не мога да си взема нещо по добро и повече екстри. панасоника наистина ми хареса картината но тай като не сам много запознат другите модели и в магазините не може да им се вярва и не се знае кой как е нагласен. ако някой може да даде съвет за друг модел или този си заслужава ще ми е в отполза. БЛАГОДАРЯ!!!

  17. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #14

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Andrei Odajiev Виж публикацията
    и аз сам пред същата дилема. единственото на което сам се спял е panasonic47dt60, но все пак се питам дали за тез пари не мога да си взема нещо по добро и повече екстри. панасоника наистина ми хареса картината но тай като не сам много запознат другите модели и в магазините не може да им се вярва и не се знае кой как е нагласен. ако някой може да даде съвет за друг модел или този си заслужава ще ми е в отполза. БЛАГОДАРЯ!!!
    Ами, лично мое мнение, но аз на твое място щях да увелича сериозно размера и да спестя пари, за сметка на почти същото качество на картината и по-малко smart глезотии --------> PANASONIC TX-L55ET60E

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #15

    Отговор: Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор

    ET60 е доста по-зле от по-горните модели (FT/DT/WT60) - лично мнение . И не виждам смисъл да се купува 47DT60 , след като по-горния модел (47WT60) е на по-ниска цена - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...47WT60E-3D-LED

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 03-02-15, 16:12
  2. Избор на 40 инчов телевизор.
    От baker във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 04-10-14, 19:32
  3. Помощ за избор на 40-42 инчов телевизор
    От Cve7anov във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 23-01-13, 08:37
  4. Помогнете за избор на 37 инчов телевизор
    От kaki във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-12, 21:10
  5. Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор
    От Malchev във форум Телевизори
    Отговори: 17
    Последно: 22-03-12, 10:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе