Резултати от 1 до 12 от общо 12

Препоръки за 32" LED телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    2
    #1

    Препоръки за 32" LED телевизор

    Здравейте,
    Искам да си купя 32" LED телевизор, но след разглеждане на характеристиките на продуктите от различни производители се обърках тотално.
    Държа на 32", защото мястото където ще го сложа е ограничено.
    Препоръчайте ми телевизор с цена до 1400 лв.
    Аз съм харесал SONY KDL-32EX720AEP.
    Приемам всякакви по-добри предложения от Вас.
    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    65
    #2

    Re:Препоръки за 32" LED телевизор

    Здравей, колега ! Конкретизирай още малко - на каква телевизия ще се гледа, държиш ли на 3D. Има един Samsung 32D6500 на брошурата на Техномаркет 1299лв. Има сателитен тунер, PVR и вграден Wireless LAN адаптор. Сподели важни ли са за теб тези неща и така.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    2
    #3

    Препоръки за 32" LED телевизор

    Към момента сън на кабелна телевизия.
    Нямам намерение да си вкарвам Булсат или др. цифрова телевизия за сега.
    Стария телевизор ми издаде багажа и трябва да си взема нов.
    Искам да си купя хубав телевизор, без да се хвърлям на излишно към някакви рекламирани екстри, които не знам дали са истински.
    Бих могъл да дам и повече от 1400 лв. но считам, че това ще бъде излишен разход.
    Не мога точно да ви кажа какви екстри искам, защото по принцип не съм запознат с сегашните нововъведения.
    Първото за което се сещам Wi-Fi.
    Препоръчайте ми Вие.
    Благодаря

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #4

    Re:Препоръки за 32" LED телевизор

    За 1400лв си купуваш 40/42" ,а в някои случаи и 46" тв -за 32" 1000лв са предостатъчно .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    65
    #5

    Re:Препоръки за 32" LED телевизор

    Да, 1400 лв. са много за 32", но все пак зависи.
    Колега stoil_d, кажи от кой град си и каква е кабелната - кой оператор (може и в момента да ти върви цифрова по кабела), защото на обикновен SD сигнал може да останеш разочарован от новия си телевизор. Wi-fi означава, че ако имаш рутер на ТВ-то можеш да сърфираш в интернет, да гледаш клипчета от youtube. Това Сони, което си го цитирал и Самсунг-а, които аз ти посочих, ги могат тези неща. Ако не ти трябват слизаш на доста по-ниска цена - 800-900 за хубав 32" телевизор.
    Ще се пускат ли филми от компютър на тв-то?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1327138190[/time]_________________________________________________

    Най-добре хвърли един поглед на тази тема https://forum.setcombg.com/index.php/topic,46866.0.html .
    много ще ти помогне да се ориентираш какво точно ти трябва.

  7. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #6

    Re:Препоръки за 32" LED телевизор

    Wi-fi заради клипчета - точно на подобен /32 инча/ телевизор ли следва те да се гледат? Идва ми, след толкова съпоставки, сам да си препоръчам на себе си LED LCD Hitachi 32H8L02
    http://led.tv.zora.bg/catalog/produc...tachi_32h8l02/ Доволни сме от 24-инчовия Хитачи, който наскоро си купихме за всекидневната. Матрицата и вграденият плеър са добри. За цените да не говорим.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    10
    #7

    Re:Препоръки за 32" LED телевизор

    Samsung 32D6530 - това е телевизора,има си всичко и чете всичко,след което го възпроизвежда.Запис на хард,Wi-Fi,3D,смарт ТВ,DLNA,свободен web browser,скайп и т.н.

  10. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #8

    Re:Препоръки за 32" LED телевизор

    Всичко чете единствено компютъра ми и безпроблемно го възпроизвежда на монитора си. Няма равностоен телевизор - всe са изоставащи спрямо компютрите... Samsung 32D6530 колко струва? И кой го продава в България точно това корейско творение? Все пак - не е Панасоник, Сони или поне Хитачи... Напоследък се ядосвам с техни /на Самсунг/ хладилник, прахосмукачка и телефон.... Повече нищо корейско няма да си купуваме. Изборът .... все си е Ваш.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #9

    Re:Препоръки за 32" LED телевизор

    Доста крайно мнение колега -все едно аз да кажа ,че Самсунг правят най-издържливата техника ,понеже имам 20год. микровълнова ,телевизор и прахосмукачка ,които си работят ...
    Вземай това http://www.technomarket.bg/products/09108960/lg-32lk530 -има си всичко необходимо за 32" тв /освен ако не искаш и 3Д ,но в тоя размер е безсмислено / .

  12. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #10

    Re:Препоръки за 32" LED телевизор

    LG пак е корейски и отпада. За парите му могат два телевизора да се купят. Стационарният ми компютър е Хюндай - на деветия месец му се повреди гаранционен твърд диск 500 GB. Мина почти месец докато го подменят ...Имаме причини да не ескпериментираме повече с корейски уреди. Дори китайските и турските май са за предпочитане - нещо обаче лесно и те не се дънят. Предимство е изгодната цена и възможността да обновиш отново нескъп уред след 4-5 години. Вече това е предпочитанието ми.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #11

    Re:Препоръки за 32" LED телевизор

    Отдавна вече няма нищо корейско в тая техника - всичко е китайско сглобено в Китай ,Турция или Източна Европа ,без значение дали пише ЛГ ,Самсунг ,Хитачи или Нео, но си е по-добре да има някаква връзка с компанията майка ,от колкото някой да е купил името и да ти продава нещо ,което не е.
    Ти тв на килограм ли мислиш да ги купуваш или по качество на картината удобство при ползване и възможности?Все си мисля ,че има един минимум ,под който не бива да се слиза -"Не съм толкова богат ,че да купувам евтино" !
    Успех!

  14.  
     
  15. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #12

    Re:Препоръки за 32" LED телевизор

    Удоволствие е да се гледат HD канали на турско Хитачи. Кинескопният 29-инчов Панасоник не е на това ниво като картина... Той е за предпочитане при некачествените аналогови и цифрови тв сигнали. Не виждам защо като преди, човек трябва да си купува телевизор за 15-20 години... Преди 30 години един лампов Рубин струваше около 1000 лв - а сега не мога сам да го изхвърля от жилището на родителите ми...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри
    От Bojidar_Iliev във форум Телевизори
    Отговори: 28
    Последно: 09-11-12, 08:59
  3. Помощ за избор на телевизор 22" - 26""
    От mushr във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-12, 13:55
  4. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе