Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпрос за SBS 3D

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1

    Въпрос за SBS 3D

    Здравейте! Много хора казват, че това е "фалшиво" 3D, да но ефект при излизане на образа извън екрана има, но мен ме интересува следното. Например този http://energy-torrent.com/details.php?id=26111 филм е SBS, но пише че е конверсия от 2D, следователно няма разлика, дали е SBS 3D или SBS конверсия - ефектите са пак едни и същи?

    Моля да ме извините, ако темата не е за тук.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Въпрос за SBS 3D

    конвертирано от 2Д означава , че филма не е сниман 3Д и ефектите не са кой-знае какви ...това е все едно да си пуснеш 2Д филм и от телевизора да избереш опция да го пусне в 3Д...ще го има ефекта но в никакъв случай няма да е впечатляващ.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #3

    Re:Въпрос за SBS 3D

    Благодаря!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #4

    Re:Въпрос за SBS 3D

    Според мен е в пъти по-добре да си дръпнеш филма 2Д, ама 1920х1080 и да си пуснеш конверсията да се извършва от LG-то, имаш възможност да увеличаваш дълбочината на образа по този начин, докато ако гледаш тези готови конверсии, първо са с орязана резолюция, второ ефекта е по-слаб.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе