Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    11
    #16

    Re:Избор на 3D телевизор

    В крайна сметка, след още доста ровене, се спрях на телевизор с пасивна технология, най-вече заради тази статия. Модела, който си взех е LG 32LW4500 - никакви проблеми при връзката, подкарах PS3 и PC, няма ghosting, линиите между редовете са забележими от по-близо, но не дразнят, макар и да вкарват малко aliasing.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #17

    Re:Избор на 3D телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от yloquen
    В крайна сметка, след още доста ровене, се спрях на телевизор с пасивна технология, най-вече заради тази статия. Модела, който си взех е LG 32LW4500 - никакви проблеми при връзката, подкарах PS3 и PC, няма ghosting, линиите между редовете са забележими от по-близо, но не дразнят, макар и да вкарват малко aliasing.
    Колега, честито! Линиите в 3D режим ли ги наблюдаваш, или и при 2D?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    11
    #18

    Re:Избор на 3D телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator
    Колега, честито! Линиите в 3D режим ли ги наблюдаваш, или и при 2D?
    Мерси. Само в 3D режим и то когато се доближа доста - все пак екранът не е голям.
    Все още ми е трудно да преценя дали 3D ще е нещо, което ще използвам често (или въобще), но трябваше да го взема, иначе щях да се чудя за вечни времена, а и си имам достатъчно 2D дисплеи на разположение.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #19

    Re:Избор на 3D телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от yloquen
    Мерси. Само в 3D режим и то когато се доближа доста - все пак екранът не е голям.
    Все още ми е трудно да преценя дали 3D ще е нещо, което ще използвам често (или въобще), но трябваше да го взема, иначе щях да се чудя за вечни времена, а и си имам достатъчно 2D дисплеи на разположение.
    Няма да останеш разочарован, само че 3D на този диагонал, не знам как ще изглежда, но все пак поздравление за избора!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    11
    #20

    Re:Избор на 3D телевизор

    Едно допълнително въпросче. Заедно с телевизора получих очила AG-F200, но забелязвам, че се продават още два вида в Технополис (210 и 220). Интересно ми е дали има някаква разлика? И въобще съществуват ли различни по качество очила за този тип дисплеи?

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #21

    Re:Избор на 3D телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от yloquen
    Едно допълнително въпросче. Заедно с телевизора получих очила AG-F200, но забелязвам, че се продават още два вида в Технополис (210 и 220). Интересно ми е дали има някаква разлика? И въобще съществуват ли различни по качество очила за този тип дисплеи?
    Разликата идва от дизайна.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #22

    Re:Избор на 3D телевизор


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор на телевизор до 32 in
    От fossil97 във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 11-02-14, 21:24
  2. Избор на телевизор
    От kingharold във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-02-14, 23:03
  3. Избор на Телевизор
    От acmilan1899 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 22-02-13, 14:38
  4. Избор на ЛСД 40''телевизор
    От bizybone във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-10-11, 15:48
  5. Избор на телевизор !
    От bat_Valio във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 19-03-10, 14:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе