Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By dimaldim

Нужда от помощ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    3
    #1

    Нужда от помощ

    Здравейте,

    Ще съм много благодарен, ако ме консултирате за следния казус: Имам силното желание да закупя "умен" телевизор и да го използвам, за да гледам стрийм видеа. Конкретен пример за страница с такива видеа е twitch.tv. Според моите скромни знания, за целта ми е нужен телевизор с браузър, който поддържа нова версия на Flash Player. Според това, което прочетох и тук LG би трябвало да има такъв Player, но не успяхме да подкараме видеата на нито един от телевизорите в магазина.

    С две думи - можете ли да ми помогнете да открия конкретни мартки и модели на телевизори, на които сайтове като twitch.tv ще работят.

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    78
    #2

    Отговор: Нужда от помощ

    Здравей, пробвахте ли със смартовете на Samsung или WT/GT/VT50 на Панасоник?

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: Нужда от помощ

    Цитат Първоначално публикувано от dimaldim Виж публикацията
    Здравей, пробвахте ли със смартовете на Samsung или WT/GT/VT50 на Панасоник?
    При моделите на Panasonic, които ми показаха в магазина не се получи. За съжаление консултантът не успя да се справи с ъпдейта на Samsung, а и имаха проблем с Wi-Fi мрежата. Това е и основната причина да се обърна към форума - в магазина не знаеха кой телевизор ще се справи и не успяха да пуснат стрийм на тези, които ми показха.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    78
    #4

    Отговор: Нужда от помощ

    Ясно, утре и в други ден почивам, сряда съм на работа и ще пробвам, ако си от София пиши ми ЛС да ти дам детайли и ела в магазина да пробваме. Поздрави.
    kirilk одобрява това.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    3
    #5

    Re: Отговор: Нужда от помощ

    Цитат Първоначално публикувано от dimaldim Виж публикацията
    Ясно, утре и в други ден почивам, сряда съм на работа и ще пробвам, ако си от София пиши ми ЛС да ти дам детайли и ела в магазина да пробваме. Поздрави.
    Изключително съм благодарен за помощта и отделеното време. За съжаление не съм от София, а от Варна и няма да имам възможността да дойда на място. Ще съм много признателен, ако изпробваш и как вървят съответните стриймове във Full Screen. Още веднъж благодаря.
    Поздрави!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Нужда от помощ!
    От J0nY във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 10
    Последно: 24-04-14, 17:30
  2. Нужда от помощ.
    От Aleksandars във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 18-08-13, 12:01
  3. Нужда от помощ
    От karaul във форум Други начини за отопление
    Отговори: 25
    Последно: 11-06-11, 12:36
  4. Имам нужда от помощ-МР 4
    От mar4ela във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 1
    Последно: 03-01-11, 20:05
  5. нужда от помощ
    От boko29 във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 21-03-05, 13:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе