Резултати от 1 до 5 от общо 5

Избор на LED телевизор до 800лв помогнете

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    2
    #1

    Избор на LED телевизор до 800лв помогнете

    Здравейте! Имам нужда от съвети и препоръки за покупка на LED телевизор до 800лв. Изискванията ми не са много: 1080p, да отваря mkv файлове и да се справя с българските субтитри. Съответно usb и горе-долу колко гига флашка мога да взема, има ли ограничение? Ще го използвам единствено за гледане на hdtv от флаш памет! Ходих днес в техномаркет и ми казаха за филипс и панасоник да забравя, че не четяли бг субс и че не отварят mkv, а пък някои модели отварят, но не можели да възпроизведата звука. Motion опресняването много много не ме вълнува. Тези изисквания, които са посочени горе - това е.

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    78
    #2

    Отговор: Избор на LED телевизор до 800лв помогнете

    Здравей, предполагам за диагонал за тази цена - 32"? Щом ще гледаш през USB -> https://www.technomarket.bg/products...ng-ue-32eh5000 до тази цена мисля, че това е удачният избор.

    Успех!

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Избор на LED телевизор до 800лв помогнете

    Чудесно!!! Сега го погледнах!!! Ами да, 32 инча, то и повече не позволява помещението, където ще го държа телевизора. Значи този модел се справя и с mkv и dts?? Ако сложа 100-ина лв отгоре ще има ли файда, колега? Инак много благодаря за навременния отговор!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    78
    #4

    Отговор: Избор на LED телевизор до 800лв помогнете

    Ето ти табличка
    Untitled-1.jpg

    В интерес на истината на Samsung медийния плеър е един от най-добрите. Другото, което може да видиш е https://www.technomarket.bg/products...onic-tx-l32e5e. При него единствено не съм пробвал mkv със субтитри и немога да гарантирам, но съм сигурен, че ще отвори видео файла. Иначе за стотина лева отгоре няма да получиш нищо повече освен някой инч отгоре или пък 3D, на което предполагам не държиш..?

    Поздрави.
    Този пост е редактиран от dimaldim; 23-11-12 в 21:00.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    69
    #5

    Отговор: Избор на LED телевизор до 800лв помогнете

    Относно Е5Е не съм сигурен дали чете, но ЕТ5Е гарантирам, че чете външни ХДД и мкв формат, със субтитрите проблем няма също.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете при избора на лед тв до 800лв
    От reevil във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 12-12-13, 23:16
  2. най-добрия избор на телевизор до 800лв
    От apmil4ev във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-06-13, 19:40
  3. Помогнете с избор на телевизор
    От user45 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-01-13, 15:51
  4. Отговори: 9
    Последно: 16-01-12, 01:05
  5. Избор на телевизор - помогнете
    От xserk във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 13-12-08, 20:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе