Вижте резултатите от анкетата: Кой модел от двата да избера?

Гласували
3. Не можете да гласувате в тази анкета
  • SONY KDL-32CX520

    2 66.67%
  • SONY KDL-32EX500

    1 33.33%
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Препоръчайте ми LCD телевизор с цена около 800лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    15
    #1

    Препоръчайте ми LCD телевизор с цена около 800лв.

    Здравейте, търся си LCD 32"което ще се гледа от 2м с Булсатком.Гледам най-вече футбол и филми от компютъра. Достатъчно ли ще ми е като размер 32" или да се пробвам с 37"? Спрях се на два модела от Sony (може би защото и сега съм с тази марка
    http://www.technomarket.bg/products/...ny-kdl-32cx520
    http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=ТВ, АУДИО, ВИДЕО С-МИ&cat=ТЕЛЕВИЗОР&product_id=1100019574 този май е по стар модел,но пък е 100Hz
    Какво ще кажете и за този Panasonic : http://www.technomarket.bg/products/...ic-tx-l37g20es
    Кой модел да избера или ще ми препоръчате някой друг
    Благодаря ви предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    65
    #2

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор с цена около 800лв.

    Здравей,
    Панасоник-а е "готин" - върхова серия, но пък е 2010г.. Това най-вероятно значи, че е мостра и е CCFL, което още повече усложнява "картинката". Сони - то също е в ограничени количество (ако си се насочил единствено към Техномаркет, разбира се). Панасоник-а е с IPS панел (по-добър цвят, но по-нисък контраст), Сони-то с S-PVA (обратно). Конкретизирай и още нещо CCFL или LED, държиш ли на Wi-Fi, DLNA, LAN.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    15
    #3

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор с цена около 800лв.

    Здравейте мисля, че се спрях на Sony KDL32-CX520. Струва ли си цената от 859.00лв с подарък Skype камера+микрофон и 5 години гаранция? Някой знае ли дали този модел поддържа BG субтитри и дали тръгват всички формати от плеъра най-вече mkv.
    благодаря

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    75
    #4

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор с цена около 800лв.

    Цитат Първоначално публикувано от p.dimov
    Здравейте мисля, че се спрях на Sony KDL32-CX520. Струва ли си цената от 859.00лв с подарък Skype камера+микрофон и 5 години гаранция? Някой знае ли дали този модел поддържа BG субтитри и дали тръгват всички формати от плеъра най-вече mkv.
    благодаря
    Има субтитри, но не можеш да регулираш големината им. Не се отварят всички формати, но divx и ги отваря. Хубав ТВ имам такъв. А и плеар си взимаш един допълнителен и всичко е ОК!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    65
    #5

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор с цена около 800лв.

    p.dimov, единственото, което би ме притеснило е, че е ограничена бройка (в Техномаркет - където мисля, че си го харесал) , така че най-вероятно ще е мостра. Можеш да помолиш консултантите да ти покажат на колко часа е ТВ-то, което ме съмнява, че ще направят. Ако пък не те притеснява, че е мостра - мятай го количката, телевизора е страхотен за цената си - има си Web, PVR.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    75
    #6

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор с цена около 800лв.

    В Сони център има много ТВ-та

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    65
    #7

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор с цена около 800лв.

    Ами може и да има, но човека е посочил два линка от Техномаркет, а не от Сони център. И понеже не пише от кой град е ... пък и сигурно вече го е купил.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    15
    #8

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор с цена около 800лв.

    Здравейте днес отидох до Tехномаркет и вместо Sony си взех Samsung UE-32D6100. Доста приятели ме разубеждаваха да не си взимам Sony,защото от USB не могат да се възпроизвеждат всички файлове,както и не излизат субтитри. Кажете направил ли съм добър избор или да съжалявам че не взех Sony

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #9

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор с цена около 800лв.

    Честито и със здраве да си го ползваш!Модела си е добър ,но доводът за разни формати от вграденият плеър е меко казано -доста странен -в един тв най-важното си е картината и тя би трябвало да е основния довод при избор ,а всички останали "екстри" са подробности ./95% от външните мултимедийни плеъри са по-добри от най-добрия вграден в Самсунг/.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    65
    #10

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор с цена около 800лв.

    Страхотен избор! Честито !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена
    От kaki във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 23
    Последно: 26-04-18, 20:24
  2. най-добрия избор на телевизор до 800лв
    От apmil4ev във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-06-13, 19:40
  3. Избор на LED телевизор до 800лв помогнете
    От lemur във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 24-11-12, 01:18
  4. Моля препоръчайте ми LED 40-42" за около 1000-1200 лв.
    От mbialkov във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 12-05-12, 00:00
  5. Отговори: 32
    Последно: 18-02-11, 13:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе