Резултати от 1 до 6 от общо 6

Какво трябва да пише на телевизора за да плейвам филми от телефона си без кабел?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    3
    #1

    Какво трябва да пише на телевизора за да плейвам филми от телефона си без кабел?

    Здравейте, търся 32"-37", може и да не е Full HD, щото размера е малък, да има USB дето да чете възможно най-много видео и субтитърни формати, и ако има такова чудо, да мога от Андроид телефона да стриймам филмчета към телевизора без кабел и без да ставам от дивана. Казаха ми Wi-Fi certified в Технополис трябвало да пише, а един познат вика че трябвало да има DLNA. Телефона е LG Optimus G, ако има значение. Благодаря!

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #2

    Отговор: Какво трябва да пише на телевизора за да плейвам филми от телефона си без кабел?

    Абсолютно е прав познатия ти.
    Освен Wi-Fi или Етернет ти трябва и DLNA съвместимост / поддръжка.

    Отделно, въобще не съм убеден, че това LG има необходимите възможност. Чел съм, че Моторолският Дроид-Х може да стриймне видео, но като цяло, това е извратена постановка. Убеден съм, че и да успееш да настроиш нещата бързо ще се убедиш, че е неудобен вариант. Ако толкова държиш точно телефона да ти е плеъра... ако има HDMI - през него, ако няма - просто го ползвай като външно USB - поставяй си постижими цели...

    ПС - Тъй като предполагам, че LG-то няма native DLNA, потърси информация за Twonky Media Server или някакъв друг Android софтуер, който може да ти свърши работа.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: Какво трябва да пише на телевизора за да плейвам филми от телефона си без кабел?

    Благодаря за изчерпателния отговор! Май просто с флашка ще е по-лесно, и ще ми трябва само USB порт :-) Колебая се м/у тези трите телевизора, на някои пише Internet TV, това какво е?:

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...or-LG-32LS5600
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IPS-32PFL3807H
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ONIC-TX-L32E5E


    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Абсолютно е прав познатия ти.
    Освен Wi-Fi или Етернет ти трябва и DLNA съвместимост / поддръжка.

    Отделно, въобще не съм убеден, че това LG има необходимите възможност. Чел съм, че Моторолският Дроид-Х може да стриймне видео, но като цяло, това е извратена постановка. Убеден съм, че и да успееш да настроиш нещата бързо ще се убедиш, че е неудобен вариант. Ако толкова държиш точно телефона да ти е плеъра... ако има HDMI - през него, ако няма - просто го ползвай като външно USB - поставяй си постижими цели...

    ПС - Тъй като предполагам, че LG-то няма native DLNA, потърси информация за Twonky Media Server или някакъв друг Android софтуер, който може да ти свърши работа.

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #4

    Отговор: Какво трябва да пише на телевизора за да плейвам филми от телефона си без кабел?

    Цитат Първоначално публикувано от croc2 Виж публикацията
    Първите два можеш да ги пропуснеш.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    3
    #5

    Отговор: Какво трябва да пише на телевизора за да плейвам филми от телефона си без кабел?

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Първите два можеш да ги пропуснеш.

    Ахаха, добре, Панасоника наистина доста хора го похвалиха...

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    5
    #6

    Отговор: Какво трябва да пише на телевизора за да плейвам филми от телефона си без кабел?

    И аз търся нещо подобно, този модел май е най-подходящия, като гледам има и някаква поддръжка на Скайп. Колебаех се заради марката, все пак напоследък май поизгубиха позиции, но щом и тук го препоръчвате...

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 63
    Последно: 07-04-15, 12:25
  2. Звук от телевизора по HDMI кабел в AV ресивър
    От borkosl във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 27-09-12, 17:47
  3. Защо не мога да плейвам .avi филми на новата ми систем за дом.кино
    От cyfka във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 4
    Последно: 18-04-08, 10:16
  4. Трябва ми кабел за s tv out -> антенен кабел
    От icos във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 23-05-03, 14:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе