Резултати от 1 до 9 от общо 9

Помощ при избор на TV

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    1
    #1

    Помощ при избор на TV

    Привет, търся 37,40 ,макс 42 " ТВ до 800-900 лева. Моделите към които съм се ориентирал са
    http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-40eh5020
    http://www.technomarket.bg/products/...55/lg-42ls5600
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...5E /малко извън бюджета/.
    Знам,че за тази цена не мога да получа много,но държа на качеството на картината , а и помещението е с френски прозорци. Ще се гледат предимно спорт и филми.
    Приемам и други идеи и съвети.... и благодаря!!!

  2.  
     
  3. 357
    357 е офлайн
    Junior Member Аватара на 357
    Тук е от
    Mar 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    24
    #2

    Отговор: Помощ при избор на TV

    аз горе-долу дойдох тук със същата нагласа... нямам опит и не мога да ти дам съвет за конкретен модел, но от моя кратък престой тук си направих следния извод, който споделям и с теб: ако не ти е спешна покупката, изчакай още месец-два, напъни се и посъбери още 200-300 лева и вземи един телевизор от по-висок клас, с по-добри качества, отколкото тези, към които си се прицелил в момента...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #3

    Отговор: Помощ при избор на TV

    Колеги,
    Приемам съветите ви за ТВ от по-висок клас, но всички си имаме посочени бюджети.
    Моят например за седмица от 1300 намаля до този на колегата - 900 макс. По непредвидени и независещи от мен причини.
    Затова ще помоля за съвет относно 40"-42" Full HD, DVB-T MPEG4 (ако има T2 няма да се разсърдя).
    Без smart, 3D, DVB-S2, но по възможност с работещ PVR и 100Hz панел. Знам, че последното едва ли е възможно за тази цена, но все пак...
    Нямам претенции за марка, стига да не се скапе още на първата седмица...

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #4

    Отговор: Помощ при избор на TV

    Този пост е редактиран от svetlio1; 25-03-13 в 22:57.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #5

    Отговор: Помощ при избор на TV

    Благодаря!
    За мое съжаление покупката се отлага с 2-3 месеца...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    50
    #6

    Отговор: Помощ при избор на TV

    Цитат Първоначално публикувано от kimi Виж публикацията
    Привет, търся 37,40 ,макс 42 " ТВ до 800-900 лева. Моделите към които съм се ориентирал са
    SAMSUNG UE-40EH5020 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 42LS5600 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...5E /малко извън бюджета/.
    Знам,че за тази цена не мога да получа много,но държа на качеството на картината , а и помещението е с френски прозорци. Ще се гледат предимно спорт и филми.
    Приемам и други идеи и съвети.... и благодаря!!!
    Samsung са фирмата, които направиха революционни промени в качеството на картината що се отнася за ТВ, така че мисля че са най-добрите. Сега за конкретния модел трябва да се огледате в магазина и да се поберете и в определения бюджет. Успех!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    78
    #7

    Отговор: Помощ при избор на TV

    От днес в Карфурите Samsung 40EH5020 е 750лв, като може да си го разсрочите на изплащане с 0% лихва.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    15
    #8

    Отговор: Помощ при избор на TV

    Само да не е Самсунг.В къщи сме с 4 телевизора 2броя Тошиба 32/единия е лед,Филипс 24 инч, Самунг р2370 и последно сега взех DSM 16 лед на 12волта за караваната,модели от преди около 3 години,без последния.Всички са 1920х1080/без последния/ и с цифрови тунери/което не е от значение защото съм на кабелна/.Самсунга го взех последен за кухнята.Обикалях магазините и ми хвалеха навсякъде Самсунг с тяхните матрици,последнен крясък,космическите технологий ала бала.Аз си викам е щом е най добро взимам Самсунг.Макар че съм си патил от фото и видео камерите им.Взех го изкара си гаранцията и тези дни се развали.Както си работеше и спря да приема тв тунера вероятно,пише няма сигнал.Сега си сложих 16 инчовия от караваната на негово място.Така че според мен Самсунг само рекламират.При толкова различни тв-та само Самсунга да се развали....
    Този пост е редактиран от endurosport; 27-03-13 в 16:10.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #9

    Отговор: Помощ при избор на TV

    Цитат Първоначално публикувано от endurosport Виж публикацията
    Самсунга го взех последен за кухнята.Обикалях магазините и ми хвалеха навсякъде Самсунг с тяхните матрици,последнен крясък,космическите технологий ала бала.Аз си викам е щом е най добро взимам Самсунг.Макар че съм си патил от фото и видео камерите им.Взех го изкара си гаранцията и тези дни се развали.
    Както си работеше и спря да приема тв тунера вероятно,пише няма сигнал.Сега си сложих 16 инчовия от караваната на негово място.Така че според мен Самсунг само рекламират.При толкова различни тв-та само Самсунга да се развали....
    Защо реши, че щом пише - няма сигнал, е развален ?? Какъв сигнал приемаш - ефирен или кабелен ??

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ при избор на LED TV
    От valtera във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 16-01-15, 17:50
  2. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 20:31
  3. Помощ за избор на ЛЕД ТВ
    От Kristiyan Kehayov във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 08-05-13, 09:32
  4. Помощ за избор на 9ка
    От JOKVN във форум Климатици Midea
    Отговори: 17
    Последно: 26-08-12, 23:31
  5. Помощ при избор на PC
    От ivanhoe72 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 12-12-09, 19:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе