Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Zerotolerance

даите мнение за TV 47

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    1
    #1

    даите мнение за TV 47

    PANASONIC TX-L47WT50E AKO НИАКОИ ИМА МНЕНИЕ ЗА ТОЗИ ТВ.МОЛЯ ДА СПОДЕЛИ.


  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на Zerotolerance
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    59
    #2

    Отговор: даите мнение за TV 47

    Вземай Панасоника не му мисли на тези пари и с тези размери в момента няма аналог от друга страна ако ще пазаруващ от технотата гледай да не ти продадат някоя мостра !!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    78
    #3

    Отговор: даите мнение за TV 47

    Пълни глупости говорите с тези мостри!! Всяко технически грамотно лице може да ви убеди и да ви даде довод да си купите работеща мостра. Всяка матрица фаталните й часове са първите 72 часа, т.е. ако има фабричен дефект дадената партида/бройка, тя ще я прояви в рамките на тези часове. За това е хубаво, когато си купите нов телевизор запечатан да го оставяте да работи постоянно в първите 72 часа.

  5. Junior Member Аватара на Zerotolerance
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    59
    #4

    Отговор: даите мнение за TV 47

    Цитат Първоначално публикувано от dimaldim Виж публикацията
    Пълни глупости говорите с тези мостри!! Всяко технически грамотно лице може да ви убеди и да ви даде довод да си купите работеща мостра. Всяка матрица фаталните й часове са първите 72 часа, т.е. ако има фабричен дефект дадената партида/бройка, тя ще я прояви в рамките на тези часове. За това е хубаво, когато си купите нов телевизор запечатан да го оставяте да работи постоянно в първите 72 часа.
    Ако е пускан един тв за 72 часа със съгласен с теб но ако е вървял примерно 1 година и повече в магазина на динамични настройки оставам на всеки да си ги сметне часовете .
    Dominator одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #5

    Отговор: даите мнение за TV 47

    Цитат Първоначално публикувано от nedelcho80 Виж публикацията
    PANASONIC TX-L47WT50E AKO НИАКОИ ИМА МНЕНИЕ ЗА ТОЗИ ТВ.МОЛЯ ДА СПОДЕЛИ.
    Доста добър избор-имам го вкъщи.Сравнявам го със модели на Самсунг,но от средния клас които имам ,но по малки размери,и при самсунзите като ,че ли има повече настройки където да се пипа картината,но явно при Панасоника не е толкова необходимо-доста добри естествени цветове.Постоянно се пише за по слабото черно, и лошият контраст при тази матрица,но аз даже малко съм го намалил, или изключил ,като такива усилващи функции от менюто.С браузъра и 3D не съм си играл още,а и с първия такъв ми мина мерака май.

    Нима, още го има този модел?:rolleyes:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 15
    Последно: 04-09-18, 19:07
  2. Даите съвет
    От titan10 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 19-04-11, 17:55
  3. Моля, даите мнение какво да си купя
    От IknoW във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 11
    Последно: 14-11-10, 12:57
  4. даите съвет
    От stenlyj във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-11-04, 10:25
  5. ДАИТЕ МИ САИТ НА EDONKEY
    От BREIKA във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 19-10-03, 10:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе