Резултати от 1 до 13 от общо 13
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By blekota
  • 1 Post By dimkaraganchev

Избор на телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    16
    #1

    Избор на телевизор

    Здравейте!
    Желая да си купя телевизор с размери 40-42 инча, като ще се гледа на разстояние 2.5-3м и разполагам с бюджет около 1100-1200лв. Стаята през светлата част на деня е сравнително доста осветлена, поради това, че две от стените са ъглови и имат прозорци (вметвам го защото, знам че е важно). 3D изобщо не ми е вълнува дали ще има, защото едва ли ще гледам такива филми на него. Желая единствено цветът на картината да е изключително добър.

    Бихте ли ми препоръчали няколко модела, като ще Ви бъде много благодарен!
    Този пост е редактиран от nightwish; 18-04-13 в 12:27.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    252
    #2

    Отговор: Избор на телевизор

    Почакай още две седмици до Великден и ще може да се възползваш от намаленията .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    16
    #3

    Отговор: Избор на телевизор

    За това искам да се спра на някой модел от по-рано

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    1
    #4

    Отговор: Избор на телевизор

    Здравейте,
    и аз се включвам към питанката, само че при мен бюджета ще бъде не повече от 1000лв
    Въпроса ми е дали има някакви добри оферти сега с наближаването на празниците. Ситуацията е идентична като при колегата по горе.
    Благодаря предварително на всички помогнали



  6.  
     
  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    16
    #7

    Отговор: Избор на телевизор

    Здравейте,

    взех SAMSUNG UE-40F6400! Дано всичко бъде ОК Ако някой има въпроси към него, мога да му отговоря.

  8. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #8

    Отговор: Избор на телевизор

    Как е със звука? Ясно ли се чува или на новините все едно говорят през носа си и едвам им се разбира?

    Аз се загледах в UE-40F6670, като едното ми решение.

  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    16
    #9

    Отговор: Избор на телевизор

    О, да! Звука е наистина много добър и качествен! Сега, ако го набримча над 65 (като скалата мисля, че до 100) започва да криви, но все пак е телевизор, а не Hi-Fi

  10. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #10

    Отговор: Избор на телевизор

    Въпроса е да е ясен. Сонито ми има какво да даде по отношение на това. Уж си го усилил а не му разбираш всичко, фъфлят си нещо там и трябва да се напрягаш. Виж бях взел едно LG, то и намалено всичко ти е съвсем ясно. Със сигурност зависи и до модела но 6400, 6500 и 6600 на Самсунг са с еднаква конструкция мисля.
    Dominator одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    РиоДеМаксуда
    Мнения
    77
    #11

    Отговор: Избор на телевизор

    1) има значение какво се гледа... ако гледате новините и не разбирате какво говорят, определено или във вас или в телевизора има проблем...
    но ако гледате например български сериал, с право може да настоявате да има субтитри, защото като правило звукът в бг-киното е отвратителен (предполагам, за да излезе по-евтино)... аз затова не гледам прехваления сериал "Под прикритие" защото още от първата серия разни набедени "артисти" фъфлят и мънкат като седмачета, което ме дразни и предпочитам да сменя канала...

    2) аз като взех моя САМСУНГ 40F6400 писах тук, че като му гледам слим дизайна, въобще не очаквам да вади здрави баси... сега след един месец гледане мисля, че звукът му е напълно приличен и забележките спрямо аудио-възможностите му са пресилени... естествено маниаците на квалитетния саунд, като мен, ще сложат задължително външна аудио-уредба...

  12.  
     
  13. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #12

    Отговор: Избор на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Nasko Hristov Виж публикацията
    1) има значение какво се гледа... ако гледате новините и не разбирате какво говорят, определено или във вас или в телевизора има проблем...
    Това не знам какво да му коментирам.

    Мисля че повечето разбират какво искам да кажа. Утре ще дам фотографии на това как съм решил проблема със звука викам му "през носа". И нема нужда от уредба, звука е ясен и разбираем. Сега съм на маса и не ми се става

  14. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #13

    Отговор: Избор на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Nasko Hristov Виж публикацията
    ... аз затова не гледам прехваления сериал "Под прикритие" защото още от първата серия разни набедени "артисти" фъфлят и мънкат като седмачета, което ме дразни и предпочитам да сменя канала...
    Проблемът не е в сериала.
    blekota одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на телевизор до 32 in
    От fossil97 във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 11-02-14, 21:24
  2. Избор на телевизор
    От kingharold във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-02-14, 23:03
  3. Избор на Телевизор
    От acmilan1899 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 22-02-13, 14:38
  4. Избор на ЛСД 40''телевизор
    От bizybone във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-10-11, 15:48
  5. Избор на телевизор !
    От bat_Valio във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 19-03-10, 14:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе