Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22
Like Tree1Одобрявам

Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    9
    #1

    Exclamation Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    Привет насочил съм се да си купя нов телевизор, като предварително искам да кажа че до сега не съм имал "плазма никога".
    Колебая се главно между 3 ТВ'та като от своя страна може и да ми препоручате за не повече от някъде 2200.


    1. Plasma SAMSUNG PS-60E530 - Цена: 1,899.00 лв



    2. Plasma LG 60PA5500 - Цена: 1,699.00 лв



    3.Led Edge TOSHIBA 55WL863G - Цена: 2,099.00 лв





    Друго важно уточнение е че главно искам по-голям контраст и "истинско ЧЕРНО", защото ТВ'то главно ще се ползва за гледане на Филми и SD спортни канали и понякога PC Gaiming. Четох добри отзиви и за 3'те но честно не мога да се спра на нито един от тях. :/

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    плазма панасоник

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    9
    #3

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    Не ми е оферта защото едвам може да се намери Panasonic ST50, който освен че е по скъп от парите които търся е и 50" а предпочитам по-голям размер определено.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    и аз съм на мнение, че човек трябва да вземе максималния диагонал, но като притежател на плазма панасоник, и сравнявал я на хартия и на живо с плазми от други марки, определено при следващия си телевизор, ако се изправя пред твоята дилема, бих предпочел 5" по-малко, но по-добра картина и по-малка опасност от прогаряне и ghost ефекти....

    преди няколко дена бях в маркет-а да се възползвам от намалението и да си взема ново фото, а вчера бях в полис-а да си купя нов бойлер, та междувременно зяпах и по тв-тата.... ще ме извиняват всички lcd-фенове, но крещящо-искрящото бяло ме дразни зверски, ако ще на телевизор за 5 бона да е... и каквато и марка да е... и на каквито и настройки да е...
    lazarus18 одобрява това.

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #5

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    От какво разстояние ще се гледа телевизора?
    Ти търсиш модел с 55+ размер, истинско черно и висок контраст за 2200 лв. Прецени кои две от трите са ти по-важни защото иначе нямаш нямаш шанс.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    и аз съм на мнение, че човек трябва да вземе максималния диагонал, но като притежател на плазма панасоник, и сравнявал я на хартия и на живо с плазми от други марки, определено при следващия си телевизор, ако се изправя пред твоята дилема, бих предпочел 5" по-малко, но по-добра картина и по-малка опасност от прогаряне и ghost ефекти....

    преди няколко дена бях в маркет-а да се възползвам от намалението и да си взема ново фото, а вчера бях в полис-а да си купя нов бойлер, та междувременно зяпах и по тв-тата.... ще ме извиняват всички lcd-фенове, но крещящо-искрящото бяло ме дразни зверски, ако ще на телевизор за 5 бона да е... и каквато и марка да е... и на каквито и настройки да е...

    То всичко си е до настройки...

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    ... и нисък лаг

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    9
    #8

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    Ще гледам от около 3м. и се чудя вече между един доста хвален в AVForum - Panasonic TX-L50E6B Test Results, 55" TOSHIBA 55WL863G и LG 60PA5500 защото си е 60". Еми нз. как бих го категоризирал но и размера, черното, контраста са най-важните фактори и се чудя цена качество да взема най-голямото.

  11. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #9

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    Колега, приготви се да гледаш предимно HD на такъв размер...;-)

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #10

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    Според мен 60 инча ще е изхвърляне за 3м. освен ако не се ползва предимно за филми. Освен това за този бюджет 60 ще е силно компромисен като картина.
    За 50-инчов вариант виж Panasonic 50ST60.

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Според мен 60 инча ще е изхвърляне за 3м. освен ако не се ползва предимно за филми.
    +1

    аз поради тази причина намирам моя 50" за абсолютен минимум от същите 2.70-3.00 - гледам само филми на него и не ме интересува как обработва SD сигнала... но който каже, че съществува телевизор 50"+, който показва свястно SD сигнал, значи е зле със зрението

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #12

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    То и 40" няма, който да показва свястно отживелицата СД, особено българските бози.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    50
    #13

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    Аз ти препоръчвам да си вземеш плазма Самсунг, най-добро съотношение между цена и качество, според мен.

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #14

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    Цитат Първоначално публикувано от snoopy_dog Виж публикацията
    Аз ти препоръчвам да си вземеш плазма Самсунг, най-добро съотношение между цена и качество, според мен.
    ще си позволя да не се съглася

    плазма купуват ценителите на хубавата картина, а там безспорен първенец е панасоник, така че дилемата трябва да бъде между различни размери панасоник, а не между еднакви размери от някоя друга марка

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    59
    #15

    Отговор: Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge

    Цитат Първоначално публикувано от snoopy_dog Виж публикацията
    Аз ти препоръчвам да си вземеш плазма Самсунг, най-добро съотношение между цена и качество, според мен.
    snoopy_dog, досега не съм видял едно твое мнение, в което да не препоръчваш Самсунг, за каквото и да попитат хората.
    Разбирам, че работиш в Самсунг, но стига с тези пристрастни мнения, тук хората питат за съвет, не търсят реклама.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съвет за покупка на телевизор
    От mamodaidaqm във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 04-02-15, 14:17
  2. Съвет за покупка
    От evilvanko във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-12-14, 08:41
  3. Моля спешен съвет за DAIKIN F22NTES NEW PLASMA STREAMER
    От sbalbb във форум Климатици Daikin
    Отговори: 36
    Последно: 09-07-13, 01:36
  4. Съвет за покупка на PDA
    От Niakoi във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 22-08-11, 17:56
  5. Laptop, съвет за покупка
    От Malone във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 29
    Последно: 23-07-06, 10:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе