Вижте резултатите от анкетата: Какви функции искате да има вашият телевизор ?

Гласували
233. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Internet / браузър

    140 60.09%
  • PVR (запис на HDD)

    121 51.93%
  • VOD - възможност за наемане на филми

    35 15.02%
  • Music Service

    24 10.30%
  • 3D

    118 50.64%
  • Възможност за изтегляне на приложения

    99 42.49%
  • Възпроизвеждане на IPTV (Stream TV)

    102 43.78%
  • Touchscreen

    34 14.59%
  • Други

    50 21.46%
  • Не знам / не мога да отговоря

    12 5.15%
Отговори на анкетата
Страница 150 от 152 ПърваПърва ... 100140148149150151152 ПоследноПоследно
Резултати от 2,236 до 2,250 от общо 2280
Like Tree195Одобрявам

Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #2236

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    поне 50" ...вземи SONY W 829 -1640 lv ( 800 Hz, AMVA, active 3D ) - дизайна уникален!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #2237

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Plamen Chonkov Виж публикацията
    поне 50" ...вземи SONY W 829 -1640 lv ( 800 Hz, AMVA, active 3D ) - дизайна уникален!
    вдигнаха му цената на това сони...иначе щях да взема него,вместо панасоника......ама 1850лв го направиха..

  4. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #2238

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Верно 600лв разлика за 2 инча не си струва м/у ас640 и в829, и аз бих избрал панасоника. А моделите са близки.
    Plamen Chonkov одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #2239

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от JacksonSoloist Виж публикацията
    Верно 600лв разлика за 2 инча не си струва м/у ас640 и в829, и аз бих избрал панасоника. А моделите са близки.
    Това бяха и мойте колебания...картината практически е еднаква, демек страхотна, ама пише, че SONY са по зле от към смарт функции, 3Д картината също била по-зле в сравнение с Panasonic,
    но пък обработката на некачествение сигнали била по-добра...Разликата в цената и 5 годишната гаранция в полза на Panasonic e без коментар!
    Единствено за цветовете и контраста съм се убедил лично, останалото обобщавам от многото информация, почерпена от този форум....

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #2240

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    5те години гаранция за телевизори вече ги няма, сега са перални и хладилници.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    33
    #2241

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Sony - описания модел и Samsung 6400 се справят много по-добре с обработката на SD и с движенията от Панасоника (което е жалко -аз почти се бях навил на 640 55 инча),а това при близо 80% SD сигнал и ако гледаш мачове е от особенно значение
    Според мен особенни икономии за телевизор точно не са особенно разумни-ще те нерви всеки път като го погледнеш...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #2242

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от maina Виж публикацията
    Sony - описания модел и Samsung 6400 се справят много по-добре с обработката на SD и с движенията от Панасоника (което е жалко -аз почти се бях навил на 640 55 инча),а това при близо 80% SD сигнал и ако гледаш мачове е от особенно значение
    Според мен особенни икономии за телевизор точно не са особенно разумни-ще те нерви всеки път като го погледнеш...
    И как разбра? И при мен сечеше, но преинсталирах последния софтуеър и сега дори тенис, голф, футбол гледам на IFC - "min" иначе при филмите "плува" образа...демек не сменям
    ако още не си купил, побързай, миналогодишните бройки изчезват!
    Лично мнение - в режим "магазин" предоплагам настройват телевизорите, SAMSUNG ги различавам отдалеч - по-студена, твърда и режеща очите картина няма...не мога да си го обясня, бая трябва да се калибрира...SONY, Panasonic, Philips - пускаш и гледаш - разкош
    Този пост е редактиран от Plamen Chonkov; 23-01-15 в 17:07.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    33
    #2243

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Ами тествах ги и трите преди 3 дни с флашка с тестове - за този проблем докладват от почти година...
    Не ми се вярва да е само софтуерен ,но дано да е така-важното е на теб да ти харесва
    Този пост е редактиран от maina; 23-01-15 в 17:17.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #2244

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    HDTV review:
    "Panasonic да притежава VA LCD панел, на AS640 всъщност може да превъзхождат повишаващите модели като AS740 и AS802 серия (както IPS) от гледна точка на качеството на картината.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от maina Виж публикацията
    Ами тествах ги и трите преди 3 дни с флашка с тестове - за този проблем докладват от почти година...
    Не ми се вярва да е само софтуерен ,но дано да е така-важното е на теб да ти харесва
    Помисли:
    1. Някой тук да се е оплакал от този"проблем"?
    2. Картината на Samsung-a е с ужасно нереални цветове и режещ до болка контраст. Дори и да е по-плавна, първото ще те дразни повече,от колкото ще те кефи второто.
    3. Проблема с "50 hz" бъг е не от година, а от поне 2-3 години, пише за него и при плазмите на Panasonic. Аз не виждам нищо, явно зависи от стандарта на подавания сигнал.
    HDTV Polska:
    От гледна точка на мащаба на SD сигнал, тестван телевизора работи много добре. Представител ниво, преработка ниска резолюция на сигнала е подобно на това, което прави Samsung, и затова мисля, че най-доброто нещо, което може да се направи с по-слаб сигнал. Така че, ако някой иска да се оплакват от качеството на изображението на AS640 е единствено вино подател Deinterlacing работи точно средната ефективност, така че от време на време може да забележите назъбени ръбове или моаре.
    Този пост е редактиран от Plamen Chonkov; 24-01-15 в 01:30.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    3
    #2245

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Благодаря за приветствието!

    Бях се спрял на това Сони:
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...-42W829-3D-LED
    Вчера бях в Технополис да го огледам по-подробно, и бях готов да го взема, но консултантът им каза, че не може да се свързва с почти никакви периферни устройства. От всичките които съм изредил по-горе, препоръча този Самсунг (нямал никакви проблеми с нищо и въобще бил перфектен според него):
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...40H6670-3D-LED
    Но "иноксовата" лайсна монтирана под рамката на дисплея, сякаш е дялана с теслата. Въобще не ми хареса как изглежда, а и инокса нещо не ми се вързва на обстановката (черничко ще върви повече, но май вече са рядкост). Какво ви е мнението за някое от тези LG-та:
    LG 42LA660S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 42LA691S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Дали имат същия проблем като LB серията, описан в тази тема:
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%D0%B8-13.html
    А и да го слушам ли въобще този консултант, от предишния ми опит с негови колеги в Технополис и Техномаркет, не съм особено очарован от познанията им.

    Поздрави

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #2246

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Вярно за една лайсна ще вземеш лъжъ и ще си абониран за ,,оная" тема?Вземай сонито връзвай му лапайтопа и си свиркай.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2247

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    rumenlav@
    Как не може да се свързва с почти никаква периферия? Съгурно е имал в предвид, че Самсунга се справя по-добре със смарт функциите
    Ако търсиш VA матрица, H6670 e добър модел

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #2248

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Аз пък не мисля ,че нещо само щото е произведено от мега-гига-хипер яка фирма , то трябва и туй нЯщо да е върхЪ на г.зЪ .
    Специално в размер 40/42" пък моделите на Сони биха били (за мен) 4/5/6-ти вариант .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    11
    #2249

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от iceberg Виж публикацията
    Добър ден на всички!
    След няколкогодишна пауза отново ще Ви помоля за съвет/мнение. Мисля стария телевизор 32PFL9604, който закупих след Ваш съвет, да го преместя в кухнята а на негово място да взема нещо с по-голям диагонал.
    Телевизора се използва основно за гледане на Булсат и от време на време някое филмче през компа. В момента не ми се дават повече пари за ТВ и съм се спрял на тези модели с цена около 1400лв.:
    SAMSUNG UE48H6740
    PHILIPS 49PUS7809/12
    Моля за Вашето мнение относно моделите, като съм отворен и за други предложения. Покупката не е належаща така че, ако се очаква новите модели през 2015 да са нещо много по-така, мога и да изчакам.

    Благодаря Ви предварително!
    Благодаря на всички за съветите. Взех един Panasonic 48AS640E. Малко ме е яд, че изтървах за малко промоцията с пет годишната гаранция. От вчера му се наслаждавам и съм доволен засега. Направих едни настройки взети от тук www.avforums.com но имам проблем. Не мога да активирам 1080p Pixel Direct. В менюто ми го дава сиво на цвят без възможност за включване. Ако преди това трябва някъде другаде да разцъкам из менюто за да го отключа, моля споделете.

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #2250
    Цитат Първоначално публикувано от iceberg Виж публикацията
    Благодаря на всички за съветите. Взех един Panasonic 48AS640E. Малко ме е яд, че изтървах за малко промоцията с пет годишната гаранция. От вчера му се наслаждавам и съм доволен засега. Направих едни настройки взети от тук www.avforums.com но имам проблем. Не мога да активирам 1080p Pixel Direct. В менюто ми го дава сиво на цвят без възможност за включване. Ако преди това трябва някъде другаде да разцъкам из менюто за да го отключа, моля споделете.
    Честито! Ако сигналът не е 1080p не може да го активираш 1080p Pure Direct.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе