Резултати от 1 до 7 от общо 7

Избор на 32-42" LCD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    3
    #1

    Question Избор на 32-42" LCD телевизор

    Здравейте приятели,

    попрочетох доста в този форум и в мрежата като цяло, но така и не успях да се спра на краен вариант за телевизор. Бюджетът ми е около 900 лв., може и малко нагоре, а изискванията ми са екрана да е в диапазона 32-42", като превес има качеството на дисплея пред големината му. Задължително да е смарт, но да не е 3D. Мое лично мнение си е, че в този ценови клас за качество при триизмерна картина и дума не може да става. Но от друга страна много държа на високата честота на опресняване на образа. Дотук разбрах, че реални 100 Hz бюджетните серии нямат, особено по-големите, и по-плавно движение се постига изкуствено чрез добавяне от процесора на допълнителен кадър. Тъй като нямам голям поглед над много модели и съответно ми липсва база за сравнение, дали можете да ме насочите към модел, който да отговаря на тези изисквания - да не е 3D, да е смарт, по-добре да е с по-голям диагонал, да има възможно най-плавни движение на картината (над 100 Hz по данни на производителя) и в крайна сметка да се вписва долу-горе в бюджета? Всъщност едва ли ще има телевизор с много херци без да е 3D, но все пак вие ще кажете.
    Да добавя, че съм се спрял към момента на някои модели на LG (42 LA620S, 32LA660S), но и някои на Самсунг също ми допаднаха, но за съжаление при тях по-хубавите държат по-високи цени.
    Благодаря предварително на всички отзовали се! Зная, че мога да ви се доверя.
    Този пост е редактиран от kingbushido; 01-12-13 в 20:59.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    252
    #2

    Отговор: Избор на 32-42" LCD телевизор

    По-добре да е телевизора да е 3D, пък ти щом не искаш не го ползвай и си гледай 2D .
    https://www.technomarket.bg/products...ng-ue-40eh6030

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...9LA620S-3D-LED или 42LA620S ако увеличиш бюджета .

    Ако държиш да не е 3D и да е smart . http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-TX-L42E6E-LED

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #3

    Отговор: Избор на 32-42" LCD телевизор


  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    3
    #4

    Отговор: Избор на 32-42" LCD телевизор

    Благодаря за предложенията! От моделите на LG точно към тези, които сте предложили, се бях насочил. Не знам защо съм игнорирал Самсунга, при положение, че също е отличен. Може би защото няма Wireless. По-важното за мен в случая е дали моделите LG 42LN575S и PANASONIC TX-L42E6E са със 100-херцов панел, понеже ако са само имитация на 100 херца, образът няма да е същия като този на истински 100 Hz. Като уточня тези детайли вече ще мога вече да ги разгледам всички на живо (където ги намеря) и да се спра на някой конкретен.

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #5

    Отговор: Избор на 32-42" LCD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от kingbushido Виж публикацията
    По-важното за мен в случая е дали моделите LG 42LN575S и PANASONIC TX-L42E6E са със 100-херцов панел...
    И двата са с 50Hz-ов панел.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #6

    Отговор: Избор на 32-42" LCD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от kingbushido Виж публикацията
    ... Не знам защо съм игнорирал Самсунга, при положение, че също е отличен. Може би защото няма Wireless...
    Освен, че няма Wireless, не е и смарт, каквото е твоето изискване. Води се "connected" с DLNA-поддръжка.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    3
    #7

    Отговор: Избор на 32-42" LCD телевизор

    Значи като цяло се насочвам към LG. Ще ги огледам по-подробно тези модели, но ще хвърля едно око и на Samsung, да видим дали си заслужават повечето пари.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на телевизор 40" или 42" - бюджет 750лв.
    От tesiv във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-10-14, 23:13
  2. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  3. Последни съвети за избор на телевизор 40"-46"
    От PooLoVe във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 02-10-10, 19:42
  4. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41
  5. Избор на телевизор с "намален обем"???
    От yasoo във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 04-11-07, 11:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе