Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Съвет за избор между 4 телевизора 40-42" в бюджетния клас (до 800 лв.) ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #16

    Отговор: Съвет за избор между 4 телевизора 40-42" в бюджетния клас (до 800 лв.) ?

    ако размера има значение - единият е с 2" по-голям но моето мнение не го брой

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #17

    Отговор: Съвет за избор между 4 телевизора 40-42" в бюджетния клас (до 800 лв.) ?

    Мда, малко ти е мешавица в главата. Когато LG изкарат най-доброто черно, тогава ще са останали само те на пазара.

    LG 42LN570S, като цяло е най-добрия избор, защото предлага и smart възможности. Друг е въпроса, колко ще ги ползва баща ти.

    Най-добро черно и може би най-добра картина + по-добър motion performance ще получиш от Samsung EH6030. Както и добър контраст. С една дума, бих избирал между двата.

  4. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    6
    #18

    Отговор: Съвет за избор между 4 телевизора 40-42" в бюджетния клас (до 800 лв.) ?

    С LG 570S съм - плеърът на практика е всеяден,лесен за управление и има куп настройки /включително и за субтитрите/. Ако ще се гледа и футбол - провери за по-поносимо DSE, че си е неприятно. Няма пълно щастие...иначе телевизорчето си е повече от добро. Късмет с покупката!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    122
    #19

    Отговор: Съвет за избор между 4 телевизора 40-42" в бюджетния клас (до 800 лв.) ?

    Цитат Първоначално публикувано от geal Виж публикацията
    С LG 570S съм - плеърът на практика е всеяден,лесен за управление и има куп настройки /включително и за субтитрите/. Ако ще се гледа и футбол - провери за по-поносимо DSE, че си е неприятно. Няма пълно щастие...иначе телевизорчето си е повече от добро. Късмет с покупката!
    Какво е DSE ? :rolleyes: ... признавам си, тук ме хвана с термин. Гледаме футбол, така че можеш ли да кажеш малко повече какво визираш ?

    Благодаря.

  6. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #20

    Отговор: Съвет за избор между 4 телевизора 40-42" в бюджетния клас (до 800 лв.) ?

    това и аз го гоогълнах - dirty screen effect.
    петна от подсветката ??? https://www.google.com/search?q=dirt...w=1252&bih=627

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    122
    #21

    Отговор: Съвет за избор между 4 телевизора 40-42" в бюджетния клас (до 800 лв.) ?

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty Виж публикацията
    това и аз го гоогълнах - dirty screen effect.
    петна от подсветката ??? https://www.google.com/search?q=dirt...w=1252&bih=627
    Аз през Google стигнах до предположението, че е това:
    Data Encryption Standard - Wikipedia, the free encyclopedia

    Та ми дойде малко сложно да разбера какъв е проблема при него, LOL

    Хм, не изглеждат добре тези екрани... това само при LG ли го има, или просто при тях най-често го има ефекта....

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор между два телевизора
    От chorlav във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 28-10-14, 11:48
  2. Избор между три телевизора.
    От s_l_a_d_u_r_ във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-13, 20:27
  3. Избор между два телевизора
    От vini_71 във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 05-10-12, 22:52
  4. Избор между 3 телевизора..
    От James87 във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 01-02-12, 01:52
  5. Избор между три системи от нисък клас ...?
    От startus във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 7
    Последно: 18-04-11, 16:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе