Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 39

Помощ при избор на ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #16

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    Вземай H7000, докато го има...според мен, тази година няма по-добър модел с VA матрица, като съотношение цена/картина/функционалност.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #17

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    +2 за h7000

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    46
    #18

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    Явно битката ще е между SONY и SAMSUNG
    Телевизора с които съм сега е 32" SONY фен съм му голям. 6 години и си работи отлично.Но за съжаление няма Full HD,не могат да се гледат филми от флашка-това са му минусите.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #19

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    Липсата на FHD за 32" телевизор не е никакъв минус, филми от флашка също - евтини плеъри бол.
    Този пост е редактиран от pilot; 15-12-14 в 21:19.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    46
    #20

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    Липсата на Full HD за мен е голяма липса,защото имам PS3 и не мога да се насладя на мощта на конзолата.Също така обичам вечер да си сваля от замунда банана някой филм да го сваля и запиша на флашката и пусна на голям екран,но уви. Трябва да гледам ревютата и на двата модела,ще отида до техното и ще ги вида какво представляват.
    Единият телевизор е по скъп и по-малко инчове,другия повече инчове и по евтин.Цената не ме вълнува,важното е кой ще блесне пред другия.
    Искам да направя точния избор за мен.

    - - - - - - - - - -

    - - - - - - - - - -

    Абе чета че SAMSUNG няма режим Game това по някакъв начин определящо ли е когато се игра на някоя игра ?
    Също така разбрах от прочетеното,че точно Samsung имат едни от най-добрите вградени плеъри и няма да имам проблем при пускането на дадени формати.
    Някаква разлика от това 800 Hz CMR и 800 Hz MOTIONFLOW има ли ?

    - - - - - - - - - -
    Този пост е редактиран от Martin77; 16-12-14 в 19:23.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    46
    #21

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    Как при тестването на тв да проверя какъв лаг има ?
    Ще си взема Mortal Kombat и PES 2015 и ще го тествам.
    Днес ходих в Технополис и сравнявах картината на Сонито и Самсунга.Много ми хареса картината на втория,но не съм тествал игри.
    Също така ако може някой геймър да се намеси в спора.Знам че SONY са лидери и няма кой да ги бие за най-нисък лаг при игрите,но все пак трябва да има и втори в тази класация.
    Този пост е редактиран от Martin77; 20-12-14 в 00:00.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    46
    #22

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    Днес бях в Технополиса и изпробвах H7000. Отзивите ми са много добри,много жива и реална картина,много по-добра от тази на Сонито което ми беше предложено тук.Относно теста с игрите,ами този инпул лаг дето се появява при PES 15 и Мортал Комбат не можах да забележа абсолютно нищо.Пробвах точно тези игри,защото предимно това играя.
    Ще видим утре дали ще го взема или не,днес не се навих на тази стъпка.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #23

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    Вземай спокойно , модела си е един от най-добрите на пазара .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    46
    #24

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    Вече съм горд собственик на SAMSUNG UE-46H700
    Много съм ви благодарен !
    Весели Празници !!!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #25

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    Айде, честит да ти е!

  13. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #26

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    честит и от мен и му направи хубави настройки, заслужава.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    46
    #27

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    Какви по специфични настройки трябва да направя на картината.На Булсатком съм,но не съм на НД,но вероятно ще премина на тази услуга.Картината в момента е леко кофти.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #28

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    Повечето им СД канали са с меко казано кофти качество и на над 40" си е ... на всичко отгоре и СД приемника и аналогова връзка ... Кой модел е СТБ ако има комнонентен изход може да пробваш с него , но най-добре отивай го сменяй с ХД такъв (ZHD200/210) . С настройки в тв едва ли ще постигнеш нещо съществено , но може да пробваш с намаляне на остротата и включване на DNR ...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    46
    #29

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    Изобщо не знак кой модел е приемника(вероятно е най-стария от всички) използвам го от сигурно 10 години.
    Има толкова много настройки,толкова много неща могат да се пипнат.Но иначе менюто е много добре направено.
    Само ако има някой колега които е с този тв-нека сподели как се е справил с настройките на картината.
    Объркването е голямо,още повече за човек които нищо не разбира от тези работи.
    Също така се чудя дали да не си прекратя договора и да мина директно на Виваком,че там като гледам има доста повече ХД канала и качеството маи е на по-добро ниво.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #30

    Отговор: Помощ при избор на ТВ

    Ако ще е от сателит - по-добре си стой на Була - за IPTV-то - да удобство е и са с добро качество ... За всекидневно нормално гледане на телевизия стана и стандарт настройката , за филми си ползваш за основа "филм" - естествено с леки корекции според вкуса . Виж английския АВфорум мисля имаше добри настройки за модела , като естествено те си важат за конкретната бройка ,но са и добра основа , пък може и да ти паснат .

    п.п. Абе тия от Сони пак се посраха по празниците - втори ден няма ПСН за ПС4 (на ПС3 си върви) - е..си и прогреса - на ти онлайн игри ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ при избор на LED TV
    От valtera във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 16-01-15, 16:50
  2. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  3. Помощ за избор на ЛЕД ТВ
    От Kristiyan Kehayov във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 08-05-13, 08:32
  4. Помощ за избор на 9ка
    От JOKVN във форум Климатици Midea
    Отговори: 17
    Последно: 26-08-12, 22:31
  5. Помощ при избор на PC
    От ivanhoe72 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 12-12-09, 18:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе