Страница 324 от 577 ПърваПърва ... 274314322323324325326334374 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,846 до 4,860 от общо 8641
Like Tree2145Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #4846

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    То и моят дърт Самсунг има dts, ама новите не знам що нямат... Питах тук защо нито те, нито ЛГ нямат dts, никой не ми даде отговор. Не съм се ровил в гугъл щото вече не ме и интересува. Купих си телевизор който поддържа и двата кодека и нямам ядове.

    Sent from my Note10+ using Tapatalk

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,400
    #4847

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Конкуренцията е голяма и спестяват от всичко. Лиценза е нещо от сорта 1/2долара. на тв.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    384
    #4848

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от stoyanow Виж публикацията
    Провет, моля за съвет за познат. До 48" побирал в секцията.
    https://www.technomarket.bg/televizo...ed-tv-09185183
    https://www.technomarket.bg/televizo...ed-tv-09183165
    https://www.technomarket.bg/televizo...ed-tv-09185341 (защо е толкова пари този Philips ? [emoji33])
    Някой по моя въпрос

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    гр. Левски
    Мнения
    27
    #4849

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте направих своя избор ( LG OLED65CX3LA )и снощи направих поръчка от емаг, сега го очаквам надявам се че няма да направят някой издънка и да ми изпратят някой разопакован, бихте ли дали съвет какво трябва да гледам при отварянето, включването и монтажа за да не стане някой фал. Също така ми е нужен съвет за стойка на стена в момента съм с lg 49sj810 бихте ли казали неговата стойка дали става и за олед-а ( ще я кача в снимките) или трябва нова и каква бихте препоръчали. Благодаря предварително!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    12
    #4850

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте!
    Мисля, че е дошъл момента за смяна на стария ми телевизор и съм се насочил към OLED . За сега клоня най- много към LG OLED55CX3LA . Ще гледам предимно филми, телевизия, спорт,игри може би много рядко. Притеснява ме моментът с прогарянето на екрана, понеже често , с часове стоя на един и същ канал и логото на канала може да ми изиграе лоша шега.
    Иска ми се 65 инча, но не мога да се включа в бюджета. Не ми е най- спешно, засега събирам само мнения по въпроса и чакам някоя добра промоция. За Edigital и EMAG малко ме притеснява да поръчвам от там, от страх да не ми набутат разопакована и върната бройка.
    Държа най- вече на перфектната картина ,цветове и нюанси , за звука разбрах , че новите не поддържат DTS,но предполагам , че звука не е по-лош . Ако има и други предложения освен LG-то, към което съм се насочил,ще се радвам да ги споделите...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,541
    #4851

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Moskov Виж публикацията
    Здравейте направих своя избор ( LG OLED65CX3LA )и снощи направих поръчка от емаг, сега го очаквам надявам се че няма да направят някой издънка и да ми изпратят някой разопакован, бихте ли дали съвет какво трябва да гледам при отварянето, включването и монтажа за да не стане някой фал. Също така ми е нужен съвет за стойка на стена в момента съм с lg 49sj810 бихте ли казали неговата стойка дали става и за олед-а ( ще я кача в снимките) или трябва нова и каква бихте препоръчали. Благодаря предварително!
    Стойката ти е съвместима, но ще си на предела на товароносимостта й.
    Ако ще рискуваш, гледай да не я разпъваш напред.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    50
    #4852

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Moskov Виж публикацията
    Здравейте направих своя избор ( LG OLED65CX3LA )и снощи направих поръчка от емаг, сега го очаквам надявам се че няма да направят някой издънка и да ми изпратят някой разопакован, бихте ли дали съвет какво трябва да гледам при отварянето, включването и монтажа за да не стане някой фал. Също така ми е нужен съвет за стойка на стена в момента съм с lg 49sj810 бихте ли казали неговата стойка дали става и за олед-а ( ще я кача в снимките) или трябва нова и каква бихте препоръчали. Благодаря предварително!
    Стойката ти пише, че е до 55 инча...

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    гр. Левски
    Мнения
    27
    #4853

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Благодаря и за двата отговора, да разбирам, че по добре да не рискувам с тази стойка, бихте ли предложили стойка съвместима с този модел стената е тухла четворка и да попитам има ли смисъл от въртяща стойка за този размер телевизор как ще е по добре защото не ми е задължително да може да се върти към трапезарията, но ако има добри въртящи стойки бих взел и такава
    Цитат Първоначално публикувано от bobyn Виж публикацията
    Стойката ти пише, че е до 55 инча...

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
    Този пост е редактиран от Moskov; 24-04-21 в 22:38.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,541
    #4854

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bobyn Виж публикацията
    Стойката ти пише, че е до 55 инча...

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
    Няма значение това, гледа се стандарта (VESA 400x400) и максимално допустимото тегло 35кг.
    В случая проблемът е, че стойката е с малка монтажна планка към стената, тоест не трябва да я разпъва, за да не увеличава напрежението.

    https://www.technopolis.bg/bg/TV-sto...118124/p/14325

  12. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #4855

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Аз избрах Sony-то, след като изчетох и изгледах всички налични ревюта.
    evdiko одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #4856

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Moskov Виж публикацията
    Също така ми е нужен съвет за стойка на стена в момента съм с lg 49sj810 бихте ли казали неговата стойка дали става и за олед-а ( ще я кача в снимките) или трябва нова и каква бихте препоръчали. Благодаря предварително!
    Аз съм с такава стойка в момента и има закачен 65 инчов тв. Няма никакви проблеми.
    Moskov одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    гр. Левски
    Мнения
    27
    #4857

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    много благодаря на всички за съветите ! Бихте ли ми дали съвет как да разбера дали е фабрично запечатан или е бил отварян и после те са го запечатали, защото го поръчах запечатан на по висока цена и ако исках разопакован продукт щях да го поръчам на по ниската цена, това също доста ме притеснява.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,497
    #4858

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    На телевизора отпред има(при някои модели и отзад) залепено фолио, дистанционното и батериите трябва да са опаковани и запечатани отделно.
    Ако е бил мострен то може да има прах по стойката и рамката, а батериите ще са в дистанционното.
    Наработеното време може да се провери в сервизното меню.
    Moskov одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    гр. Левски
    Мнения
    27
    #4859

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Много благодаря за отговора, ще прегледам всичко, ако е бил разопакован ще го върна надявам се да не се стига до там.
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    На телевизора отпред има(при някои модели и отзад) залепено фолио, дистанционното и батериите трябва да са опаковани и запечатани отделно.
    Ако е бил мострен то може да има прах по стойката и рамката, а батериите ще са в дистанционното.
    Наработеното време може да се провери в сервизното меню.

  18. blo
    blo е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    3
    #4860

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте,

    Виждам, че тук има много про потребители и се надявам, че можете да помогнете.

    Нямам телевизор и не съм запознат с различните технологии, но сега се налага да купя за апартамента на майка ми - разбирайте нямам супер изисквания - единствено да си заслужава парите. Не държа да е смарт, а ако толкова ми потрябва, разбрах, че има tv box-ове, които могат да свършат работа.

    Става въпрос за 1 брой в хола и евентуално 1 брой в трапезарията.

    За TV-то в хола - около 2,9 м разстояние за гледане в светло помещение. Като цяло имам около 1 метър ширина за телевизора там (нямам идея колко ще дойде в диагонал - 45 инча?).
    Относно бюджета - трудно мога да преценя, но хич не ми се дават повече от 800 лева. Ако все пак препоръчате, ще променя мнението си.

    За TV-то в трапезарията - имам една ниша около 87 см. и мисля да го поставя със стойка над хладилника, за да се гледа, докато се хапва там.

    Бих се радвал, ако препоръчате нещо доказано във времето, въпреки че не съм много ориентиран. Май като всеки лаик, търся мега качество на невероятно ниска цена.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе