Страница 324 от 570 ПърваПърва ... 274314322323324325326334374 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,846 до 4,860 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    12
    #4846

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от evdiko Виж публикацията
    За филми от замунда ще ти трябва телевизор който поддържа и dts аидио. ЛГ и Самсунг неизвестно що, нямат.
    :Моят ТВ е Самсунг и на 11 години, но върви blu-ray филм с DTS HD чрез вградения плеър през DLNA... но пък не може да чете х265...
    Този пост е редактиран от joroat; 24-04-21 в 17:12.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #4847

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    От няколко години Самсунг премахнаха DTS. Твоя модел е от преди това и затова няма проблеми.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #4848

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    То и моят дърт Самсунг има dts, ама новите не знам що нямат... Питах тук защо нито те, нито ЛГ нямат dts, никой не ми даде отговор. Не съм се ровил в гугъл щото вече не ме и интересува. Купих си телевизор който поддържа и двата кодека и нямам ядове.

    Sent from my Note10+ using Tapatalk

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #4849

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Конкуренцията е голяма и спестяват от всичко. Лиценза е нещо от сорта 1/2долара. на тв.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #4850

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от stoyanow Виж публикацията
    Провет, моля за съвет за познат. До 48" побирал в секцията.
    https://www.technomarket.bg/televizo...ed-tv-09185183
    https://www.technomarket.bg/televizo...ed-tv-09183165
    https://www.technomarket.bg/televizo...ed-tv-09185341 (защо е толкова пари този Philips ? [emoji33])
    Някой по моя въпрос

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    гр. Левски
    Мнения
    27
    #4851

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте направих своя избор ( LG OLED65CX3LA )и снощи направих поръчка от емаг, сега го очаквам надявам се че няма да направят някой издънка и да ми изпратят някой разопакован, бихте ли дали съвет какво трябва да гледам при отварянето, включването и монтажа за да не стане някой фал. Също така ми е нужен съвет за стойка на стена в момента съм с lg 49sj810 бихте ли казали неговата стойка дали става и за олед-а ( ще я кача в снимките) или трябва нова и каква бихте препоръчали. Благодаря предварително!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    12
    #4852

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте!
    Мисля, че е дошъл момента за смяна на стария ми телевизор и съм се насочил към OLED . За сега клоня най- много към LG OLED55CX3LA . Ще гледам предимно филми, телевизия, спорт,игри може би много рядко. Притеснява ме моментът с прогарянето на екрана, понеже често , с часове стоя на един и същ канал и логото на канала може да ми изиграе лоша шега.
    Иска ми се 65 инча, но не мога да се включа в бюджета. Не ми е най- спешно, засега събирам само мнения по въпроса и чакам някоя добра промоция. За Edigital и EMAG малко ме притеснява да поръчвам от там, от страх да не ми набутат разопакована и върната бройка.
    Държа най- вече на перфектната картина ,цветове и нюанси , за звука разбрах , че новите не поддържат DTS,но предполагам , че звука не е по-лош . Ако има и други предложения освен LG-то, към което съм се насочил,ще се радвам да ги споделите...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #4853

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Moskov Виж публикацията
    Здравейте направих своя избор ( LG OLED65CX3LA )и снощи направих поръчка от емаг, сега го очаквам надявам се че няма да направят някой издънка и да ми изпратят някой разопакован, бихте ли дали съвет какво трябва да гледам при отварянето, включването и монтажа за да не стане някой фал. Също така ми е нужен съвет за стойка на стена в момента съм с lg 49sj810 бихте ли казали неговата стойка дали става и за олед-а ( ще я кача в снимките) или трябва нова и каква бихте препоръчали. Благодаря предварително!
    Стойката ти е съвместима, но ще си на предела на товароносимостта й.
    Ако ще рискуваш, гледай да не я разпъваш напред.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    50
    #4854

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Moskov Виж публикацията
    Здравейте направих своя избор ( LG OLED65CX3LA )и снощи направих поръчка от емаг, сега го очаквам надявам се че няма да направят някой издънка и да ми изпратят някой разопакован, бихте ли дали съвет какво трябва да гледам при отварянето, включването и монтажа за да не стане някой фал. Също така ми е нужен съвет за стойка на стена в момента съм с lg 49sj810 бихте ли казали неговата стойка дали става и за олед-а ( ще я кача в снимките) или трябва нова и каква бихте препоръчали. Благодаря предварително!
    Стойката ти пише, че е до 55 инча...

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    гр. Левски
    Мнения
    27
    #4855

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Благодаря и за двата отговора, да разбирам, че по добре да не рискувам с тази стойка, бихте ли предложили стойка съвместима с този модел стената е тухла четворка и да попитам има ли смисъл от въртяща стойка за този размер телевизор как ще е по добре защото не ми е задължително да може да се върти към трапезарията, но ако има добри въртящи стойки бих взел и такава
    Цитат Първоначално публикувано от bobyn Виж публикацията
    Стойката ти пише, че е до 55 инча...

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
    Този пост е редактиран от Moskov; 24-04-21 в 22:38.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #4856

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bobyn Виж публикацията
    Стойката ти пише, че е до 55 инча...

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
    Няма значение това, гледа се стандарта (VESA 400x400) и максимално допустимото тегло 35кг.
    В случая проблемът е, че стойката е с малка монтажна планка към стената, тоест не трябва да я разпъва, за да не увеличава напрежението.

    https://www.technopolis.bg/bg/TV-sto...118124/p/14325

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #4857

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Аз избрах Sony-то, след като изчетох и изгледах всички налични ревюта.
    evdiko одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #4858

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Moskov Виж публикацията
    Също така ми е нужен съвет за стойка на стена в момента съм с lg 49sj810 бихте ли казали неговата стойка дали става и за олед-а ( ще я кача в снимките) или трябва нова и каква бихте препоръчали. Благодаря предварително!
    Аз съм с такава стойка в момента и има закачен 65 инчов тв. Няма никакви проблеми.
    Moskov одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    гр. Левски
    Мнения
    27
    #4859

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    много благодаря на всички за съветите ! Бихте ли ми дали съвет как да разбера дали е фабрично запечатан или е бил отварян и после те са го запечатали, защото го поръчах запечатан на по висока цена и ако исках разопакован продукт щях да го поръчам на по ниската цена, това също доста ме притеснява.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #4860

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    На телевизора отпред има(при някои модели и отзад) залепено фолио, дистанционното и батериите трябва да са опаковани и запечатани отделно.
    Ако е бил мострен то може да има прах по стойката и рамката, а батериите ще са в дистанционното.
    Наработеното време може да се провери в сервизното меню.
    Moskov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе