Резултати от 1 до 8 от общо 8
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By novla

Телевизор 40-42"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    9
    #1

    Телевизор 40-42"

    Здравейте, време е за смяна на старият телевизор.
    Решил съм за Новата година да си купя нов телевизор 40-42" за сумата 900 - 1100 лева , но не мога да избера най- добрият .
    Желая да е smart,да има 3D, WI-FI direct, Skype, Facebook 2-4 USB порта.
    Очаквам вашите предложения за тази сума и от къде е най-изгодно купуването му.

  2.  
     
  3. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #2

    Отговор: Телевизор 40-42"

    Вземи си компютър. Лаптоп за по-голямо удобство. Тука се предлагат телевизори с първо и най-важно изискване - КАРТИНАТА!

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #3

    Отговор: Телевизор 40-42"

    И защо реши, че "Тука се предлагат телевизори с първо и най-важно изискване - КАРТИНАТА!". Всеки има право на избор - някой може да предпочете малко по-лоша картина, но по-добра функционалност.

    За тези пари бих си взел "Panasonic 40 CS630", но не знам защо в момента не се предлага никъде.

    П.С. Може да погледнеш и този, ако не е на много повече от 1000 часа:
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...3D-LED/p/15432
    Има вградена камера за Skype. А за фейсбук - не мисля че ще стигнеш до там, че да го ползваш на телевизор
    Този пост е редактиран от Frogst; 23-11-15 в 00:28.

  5. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #4

    Отговор: Телевизор 40-42"

    Добре, извинете! Може би прозвуча грубо. Ще му го напиша (кажа ) така. След като даде сумата между 900-1100 лв. за телевизор с вграден скайп и фейсбук ще остане, много ама много разочарован. Wi-Fi-я ще си работи както при другите телевизори (добър сигнал и какво от това като функциите ще са ужасни), 3D-то няма да е особено добро (ще клони към незадоволително), а вече повечето (все още не смея да кажа всичките) от новите телевизори имат поне 2 USB порта. Работата с дистанционното е ужасна при тези функции - скайп, фейсбук.
    Ако толкова много желаеш да ръчкаш на ТВ-то си вземи един лаптоп и един 40" телевизор. За 500 лв. може да си вземеш лаптоп, който ще ти свърши идеална работа за гледане на филми, ровене в нета, скайп, фейсбук и т.н. Единствения минус ще са игрите, че няма да ти вървят. 600 лв. за ТВ. + между 50-70 лв за HDMI кабел (5м.) и безжична мишка и клавиатура. Дадох ти компромисно решение, но го обмисли хубаво. Крайното решение си е твое!
    Frogst одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #5

    Отговор: Телевизор 40-42"

    3D-то на AS740 е доста добро - незадоволителен е единствено размера от 42 инча. Камерата предполагам също ще върши работа за видео разговор, но нямам впечатления, тъй като не ползвам нито скайп, нито фейсбук. За съжаление, моделът най-вероятно е дълго работила мостра.

    С останалото съм съгласен

  7. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    9
    #6

    Отговор: Телевизор 40-42"

    Здравейте отново,
    Прочетох мненията Ви и ще ги взема под внимание при избора.
    Препоръчаха ми LG, като марка и тези модели:
    LG 40UF695V Ultra HD LED

    LG 42LF652V 3D LED

    LG 40LF630V LED

    Какво Ви е мнението?

  8.  
     
  9. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #7

    Отговор: Телевизор 40-42"

    По принцип LG и Samsung имат най-добрите смарт функции (според мен обаче Андроид ТВ-тата са по-добри). Пробвал съм фейсбук на смарт ТВ и изобщо не ми харесва приложението. Най-доброто, което можеш да направиш в случая е да отидеш, до някой магазин и да разцъкаш 3-те телевизора и сам да прецениш дали задоволяват изискванията ти. И от любопитство, кой ти препоръча точно тези модели?

  10. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    9
    #8

    Отговор: Телевизор 40-42"

    И от любопитство, кой ти препоръча точно тези модели?
    Мой познат , управител на Глобълнет , доставчик на ентернет, продажби и сервиз на компютри и периферна техника.
    Той ми препоръча марката LG.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за телевизор Сони LCD40X3500 - "периферия"
    От asenv във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 05-08-15, 23:13
  2. Проблем с LCD телевизор Sharp AQUOS модел "LC-32D44E-BK"
    От gogorog във форум Sharp телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 29-06-15, 16:40
  3. Помощ за избор на телевизор 22" - 26""
    От mushr във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-12, 13:55
  4. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе