Резултати от 1 до 3 от общо 3

CAM модул и LT-32DP9BU

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    54
    #1

    CAM модул и LT-32DP9BU

    Имам един телевизор JVC LT-32DP9BU.Реших да му сложа CAM модул.На другият телевизор имам CAM модул включен към Близу.Преди да взема модула реших да пробвам този който имам от другият телевизор.Сложих модула и картата изписва ми в менюто на телевизора че ги разпознава.А когато тръгвам да сканирам каналите не намира нито една програма.Някой има ли идея защо е така?Проверих крачетата на буксата за CAM модула и те са добре.Може би телевизора не поддържа нещо, но в такъв случай как разпознава картата?Сменях всякакви региони и все същото.Телевизора не трябва ли при сканиране даже и без модул да ми покаже че е намерил някакви канали?Ако е така тогава проблема е в телевизора и явно няма да мога да го ползвам с CAM модул.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #2

    Отговор: CAM модул и LT-32DP9BU

    По принцип и без модул трябва да ти намери каналите, сигнал до телевузора има на 100%

  4. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #3

    Отговор: CAM модул и LT-32DP9BU

    От това, което намирам телевизора не поддържа mpeg4 (DVB-C тунер). На кратко няма да стане с СА модул.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. CI Модул
    От JPM във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 01-12-15, 22:29
  2. GPS модул
    От Valentin Tashev във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 0
    Последно: 07-11-15, 12:00
  3. Модул GRIFFIN
    От iptv във форум Продава
    Отговори: 6
    Последно: 24-04-14, 23:51
  4. CI Модул vs Set top box - кое е по-добре?
    От Dominator във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 08-06-13, 01:25
  5. Въпрос за КАМ модул и LG
    От todor471 във форум LG телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-02-12, 23:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе