Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17
Like Tree1Одобрявам

Избор на телевизор 32-40"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #1

    Избор на телевизор 32-40"

    Здравейте, ще ви помоля да ми препоръчате телевизор в диапазона около 400-450лв. предполагам ще е 32 инча като размер до 40 няма да се стигне за тези пари, но ако е тънка границата може да се даде малко отгоре за 40".
    Спрял съм се засега на едни предложения от Philips 32PHH4201/88 или
    32PHT4201/12
    доколкото разбрах разликата е в годината, единия е 2017, а като цена е 10лв. така, че предполагам е по-добре да се вземе новия модел. Въпроса ми е ако има нещо по-добро от тези Philips да ми препоръчате и ако може да ми кажете също така откъде ще е най-изгодно да го закупя, ако не е против правилата на форума разбира се. И също така да кажа, че не искам да е Samsung, имам 2 техни изпълнения един curved 48" и едни монитор като и от двете съм изключително недоволен, супер ярки и дразнещи окото, особено вечер.
    Този пост е редактиран от berpan; 30-07-17 в 11:11.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #2

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    berpan
    Philips 32PHH4201/88 - модел 2016, H => HD, H => DVB-T/C
    Philips 32PHT4201/12 - модел 2016, H => HD, T => DVB-T/T2/C

    https://toengel.net/philipsblog/wp-c...rview_2016.png

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #3

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    Мерси за пояснението, интересното е, че в един сайт за първия пише това и съм се заблудил.
    Гама 2017

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    28
    #4

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    И аз съм пред такава дилема и тъкмо да ти предложа този модел на Самсунг, и видях, че си писал, че не ги харесваш: https://www.emag.bg/televizor-led-sa...IMILAR-0fko2zh

    А какво ще кажеш за този модел на Тошиба: https://www.emag.bg/televizor-led-sm...530_1084_10868

    Ние имаме един телевизор на марката, ами много бавно се сменят каналите, докато при Самсунга всичко е супер

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #5

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    Доста дебеличък ми се вижда този samsung, а относно каналите на моя самсунг, който е смарт и е с доста екстри, съм с модул от blizoo, всеки път по една минута го чакам докато го прочете, голяма досада е, а за каналите после що годе нормално ги сменя, но след този телевизор и монитора повече не бих причинил на никой това ярко и дразнещо очите зло.

    Относно toshiba - изглежда доста по-дървено от Philips-ите, за които съм се хванал, а и тези дни обиколих доста магазини и това, което ми казаха е да гледам около трите марки нещо - Samsung, Philips и LG, като твърдяха, че Sony e най-доброто, но цената там е височка. Но все пак държа да чуя и тук мнения мисля, че може да са по-компетентни, някъде в някаква друга тема пак тук във форума четох някой беше писал бягай далеч от Philips-a и това ме накара да пусна тема да чуя мнения за тези към които съм се насочил.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    28
    #6

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    Дебеличък е наистина и е модел 2015 година, Филипсът е с много по-приятен дизайн и е модел 2016. Ще ми е интересно и на мен да чуя мнения, че и аз съм изправена през избор. Но почти съм се спряла на Самсунга все пак.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #7

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    Навремето като взимах монитора на Samsung в друг форум ми казаха, не го прави, очите нямат цена, понеже ми бяха препоръчали един за около 500лв и без ШИМ, тогава монитора моя беше 350лв. и беше с изключително красив дизайн и си казах какво пък толкова лошо може да е, е сега вече знам... И сега когато бях в магазините тези дни ми казаха, че просто SAMSUNG са си такива правят ги изключително ярки. Очакваме с надежда по-компетентните да се включат вече е обедно време, трябва да са се събудили.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    28
    #8

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    С този коментар везните май взеха да накланят към Филипса

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #9

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    Всички са с ШИМ, а и не знам какви очаквания имате от модели в най-ниският клас ... Аз лично Филипс особено под 6-7 серия дори не бих погледнал ...
    Май само някои модели на Сони останаха без ШИМ , а яркостта на подсветката си се регулира на всички ... друг е въпроса какъв е ефекта от това ...

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #10

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    Точно това имам предвид, че при Samsung ефект няма. При телевизорите знам, че масата е с ШИМ, за мониторите ми беше мнението по нагоре. За Sony също ме просветлиха, но там 32" качествена е към 750лв. и нагоре, нямам точен спомен. Иначе аз лично нищо не очаквам, знам че това са твърде нисък клас телевизори, но целя да взема най-доброто от всичките глупости на пазара. Хубаво каза, че не би погледнал Philips, но в този клас кое би погледнал, споделете мнение или опит ако имате още по-добре. Във високия клас е ясно, че лесно се намира и избира, но в моя случай за целта за която ще е телевизора не ми трябват нито смарт функции нито нещо скъпо.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #11

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    То и във високият не е лесно ...

    За нисък клас обикновено Самсунг и ЛГ са добър избор , а повечето от останалите са производство на Вестел/Беко под различни брандове . Виж някое ЛГ дали ще ти хареса щом Самсунг не ти е харесал, макар и аз да не съм забелязвал подобни проблеми като при теб , а и и те вече за повечето си модели от нисък клас използват PLS панели, които са подобни на IPS в LG-тата - другите са с прекалено много компромиси .

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #12

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    Toshiba - та, която споменахте по-горе е производство на Vestel, както и някои модели от ниският клас на Philips.
    Турската Vestel, е най големият ODM производител на телевизори в Европа - Hyundai, Finlux, Hitachi, Gogen, Orion, Toshiba, VOX.....допреди година произвеждаха и модели на Panasonic

    Може би този?
    https://edigital.bg/led-televizori/t...lh570u-p424623

    ето модел 2017
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...32-p379711161/
    Technické údaje Full HD Ултратънък LED телевизор 32PFT4132/12 | Philips
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 30-07-17 в 18:53.
    kokovox одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    28
    #13

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    За добро или зло, търсенето за мен приключи. Поръчах този Самсунг, колкото и да не харесвам Емаг : https://www.emag.bg/televizor-led-sa.../pd/DSKZ9YBBM/

    Гледах един Finlux, 32", Smart, 340 лв, но избрах Samsung-a понеже ще се слага в апартамент под наем и евентуално би направило по-добро впечатление от Finlux, Hyundai и подобни....

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #14

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    То и във високият не е лесно ...

    За нисък клас обикновено Самсунг и ЛГ са добър избор , а повечето от останалите са производство на Вестел/Беко под различни брандове . Виж някое ЛГ дали ще ти хареса щом Самсунг не ти е харесал, макар и аз да не съм забелязвал подобни проблеми като при теб , а и и те вече за повечето си модели от нисък клас използват PLS панели, които са подобни на IPS в LG-тата - другите са с прекалено много компромиси .
    Ако става дума за LG - 32LH500D - ето този ми препоръчаха, но и той на дизайн изглежда доста по-дървено спрямо Philips, но ако кажете, че като екран, картина и система, е по-добро LG-то, разбира се него ще взема все пак това е по-важно от дизайна.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Toshiba - та, която споменахте по-горе е производство на Vestel, както и някои модели от ниският клас на Philips.
    Турската Vestel, е най големият OEM производител на телевизори в Европа - Hyundai, Finlux, Hitachi, Gogen, Orion, Toshiba, VOX.....допреди година произвеждаха и модели на Panasonic

    Може би този?
    https://edigital.bg/led-televizori/t...lh570u-p424623

    ето модел 2017
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...32-p379711161/
    Technické údaje Full HD Ултратънък LED телевизор 32PFT4132/12 | Philips
    Philips-a изглежда готин, но над 100лв. само за това, че е 2017 модел спрямо тези горните от 2016, понеже на единия цената му в емаг е 370, а на другия 380. - https://www.emag.bg/televizori/brand...ort-priceasc/c Този вече е 450лв.
    А относно LG-то на мен ми препоръчаха този - 32LH500D, виждам, че и LG-то вече е 470лв. диапазон, не знам има ли смисъл от тези 100лв. отгоре и в двата варианта и при Philips и при LG.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ally Виж публикацията
    За добро или зло, търсенето за мен приключи. Поръчах този Самсунг, колкото и да не харесвам Емаг : https://www.emag.bg/televizor-led-sa.../pd/DSKZ9YBBM/

    Гледах един Finlux, 32", Smart, 340 лв, но избрах Samsung-a понеже ще се слага в апартамент под наем и евентуално би направило по-добро впечатление от Finlux, Hyundai и подобни....
    Честито. И аз не харесвам emag, но винаги излизат с по-ниски цени поне спрямо технополис, техномаркет и останалите магазини, които не са онлине.
    Този пост е редактиран от berpan; 30-07-17 в 16:41.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #15

    Отговор: Избор на телевизор 32-40"

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Toshiba - та, която споменахте по-горе е производство на Vestel, както и някои модели от ниският клас на Philips.
    Турската Vestel, е най големият OEM производител на телевизори в Европа - Hyundai, Finlux, Hitachi, Gogen, Orion, Toshiba, VOX.....допреди година произвеждаха и модели на Panasonic
    А не е ли по-правилно в случая да се каже ODM?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на телевизор 40" или 42" - бюджет 750лв.
    От tesiv във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-10-14, 23:13
  2. Помощ за избор на телевизор 22" - 26""
    От mushr във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-12, 13:55
  3. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  4. Последни съвети за избор на телевизор 40"-46"
    От PooLoVe във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 02-10-10, 19:42
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе