Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree2Одобрявам
  • 2 Post By svetlio1

Препоръчайте моля смарт TV макс 43''

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    13
    #1

    Препоръчайте моля смарт TV макс 43''

    Здравейте,
    Решил съм да купувам смарт ТВ с максимум диагонал 43 инча. Не съм на "ти" с тази техника и затова моля за вашите препоръки. Нямам никакви претенции за марка, 3D не ми трябва, искам да е смарт (с вграден браузър за да мога директно да гледам онлайн телевизия, ако това е възможно като вариант). ТВ-то ще се използва за гледане на филми от флашка (понякога може и директно да го вържа към лаптопа), онлайн телевизия и youtube. Не ми трябва UHD, така че fullHD ми е напълно достатъчно. Искам да има поне 1 усб порт и поне 1 хдми порт. Бюджетът, който съм решил да отделя, е около 400 евро -/+ в зависимост от конкретната оферта дали си заслужава или не. Както се вижда от бюджета може би ще трябва да се насоча към по-бюджетен вариант/марка/модел (например Grundig, Telefunken). Естетвено би ми се искало да е нещо на самсунг/ЛГ/сони/филипс и тн, но не знам дали бюджетът ще позволи. ТВ-то най-вероятно няма да се купува от БГ, може би от някой онлайн/брик&мортър магазин в Германия.

    Моля препоръчайте ми конкретни модели.

    Благодаря предварително

    EDIT: Какво мислите за този модел на ЛГ - 43LJ594V ? Вчера го погледнах наживо набързо, но явно му бяха пуснали кофти сигнал, понеже не ми допадна много картината. Но пък чета в нета добри отзиви. Какво бих могал да сложа на флашка, за да го тествам в магазина?
    Този пост е редактиран от fabolous; 18-01-18 в 10:19.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #2

    Отговор: Препоръчайте моля смарт TV макс 43''


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    13
    #3

    Отговор: Препоръчайте моля смарт TV макс 43''

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Благодаря за препоръката. Мога ли да попитам каква е всъщност разликата между двата модела, понеже ги сравнявах в различни сайтове и разликите бяха +1усб&хдми в полза на 43LJ614V, метална рамка и 2x10W колони? От гледна точка на качеството на картината 43LJ614V по-добър вариант ли е?

    Мерси

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #4

    Отговор: Препоръчайте моля смарт TV макс 43''

    43MU61 или 43XE7 бих предпочел в тоя бюджет ...
    ronnie72 и ruuni9 харесват това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    13
    #5

    Отговор: Препоръчайте моля смарт TV макс 43''

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    43MU61 или 43XE7 бих предпочел в тоя бюджет ...
    Благодаря за предложенията. Предполагам са по-добър вариант, но надвишават бюджета ми с 100+ евро, а и са UHD, от което не знам дали имам нужда в момента. ТВ-то ще се гледа от разстояние 2-3 метра.
    Някакви други варианти?

    EDIT:
    Попаднах и на този модел 43UJ630V (да UHD е и малко ме притеснява как би се държал ако му пусна 1080p филм например, дали ще е по-зле ако същия филм се пусне на fullHD ТВ; това ми е всъщност основното притеснение дали да UHD или fullHD) на цена около 400 евра. Общо взето от тези модели кой си заслужава най-много, ще се ползва основно за 1080p/720p филми от усб или лаптоп, онлайн тв и youtube:
    1. 43LJ594V
    2. 43LJ614V
    3. 43UJ630V

    Благодаря

    ПС. За съжаление нямам възможност да погледна наживо 43LJ614V и 43UJ630V, и затова разчитам основно на вашите препоръки.
    Този пост е редактиран от fabolous; 23-01-18 в 17:58.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля препоръчайте аудио кабели
    От mtodorov83 във форум Тонколони
    Отговори: 250
    Последно: 31-03-21, 19:00
  2. Отговори: 10
    Последно: 11-01-15, 11:55
  3. 6,5" woofer - препоръчайте моля
    От Yuraku във форум Тонколони
    Отговори: 0
    Последно: 24-02-14, 18:50
  4. Моля препоръчайте ми Midea
    От yelena във форум Климатици Midea
    Отговори: 17
    Последно: 05-09-10, 16:15
  5. Моля, препоръчайте ми принтер
    От sabidra във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 24-09-08, 18:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе