Резултати от 1 до 2 от общо 2

Избор на бюджетен телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    134
    #1

    Избор на бюджетен телевизор

    Здравейте,

    Колебая се между няколко телевизора и за сега всички ми се струват добри като размер и много бих се радвал, ако ме насочите.

    Купих тази Toshiba 32L2863DG за 350лв, но звукът не ми харесва, както и все не успявам да настроя картината за да е максимално реална, за това обмислям да го върна.
    Днес ми излезе реклама на този Sharp 40UG7252E за 530 лв., ходих до Технополис за да я видя, доста ми хареса и като звук и като качество на картината.
    Също така, от Виваком ми предлагат PHILIPS 43PFS5503/12 за 500 лв.

    Имайки предвид, че до сега сме били с 21 инчов телевизор, всички ни се струват добри.
    Проблемът е, че не разбирам почти нищо от телевизори и ми е трудно да преценя дали си заслужава да дам още 180-200лв за да взема Sharp или Philips, съответно 40 или 43 инча, телевизорът ще се ползва основно за гледане на телевизия, филми, като също така когато работя от вкъщи ще го пускам като втори монитор.

    Благодаря предварително за вашето мнение.

  2.  
     
  3. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #2

    Отговор: Избор на бюджетен телевизор

    Здравейте, телевизорите, за които пишете не съм запознат с тях. От номерата и цените им става видно, че са от ниският сигмент на производителите. От сега да си знаете, че няма как да очаквате да извадят перфектна картина. По принцип филипс през последните години са зле. Съвета ми е да вземете възможно най-голяемият диагонал и този който най-ви харесва като картина.

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Закупуване на бюджетен 32" смарт телевизор
    От gens във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 23-03-18, 11:28
  2. Избор на бюджетен 43" телевизор
    От Boni1839 във форум Други телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 28-12-17, 12:37
  3. Избор на бюджетен телевизор
    От tsim във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 07-05-17, 21:01
  4. Избор на бюджетен 32" LCD телевизор
    От wladimir1 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 21-03-16, 09:44
  5. избор на бюджетен телевизор
    От panteroid във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 16-11-14, 17:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе