Резултати от 1 до 5 от общо 5

Избор на бюджетен телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    12
    #1

    Избор на бюджетен телевизор

    Здравейте, телевизорът на родителите ми (LG 32LD650) се повреди и тези дни трябва да му намерим заместник. Общо взето се търси възможно най-доброто за скромният бюджет, който са отделили.
    Основни изисквания:
    - Бюджет - до 600 лв.;
    - Размер - до 42";
    - Full HD;
    - DVB-C тунер и CI слот.
    Предимства:
    - наличие на LAN/WiFi и DLNA;
    - възпроизвеждане на видео файлове през USB с поддръжка на повече брой формати.
    По всяка вероятност ще се поръчва онлайн или ще обикаляме да разглеждаме през уикенда и бих искал да набележа предварително конкретни модели.
    Ще ви бъда благодарен, ако ми предложите някои подходящи телевизори, особено ако имате и лични впечатления от тях.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Отговор: Избор на бюджетен телевизор


  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    12
    #3

    Отговор: Избор на бюджетен телевизор

    Благодаря за предложенията, hristoslav2! Второто отпада със сигурност, тъй като е доста над бюджета (600 лв. е горната граница). Относно първия малко ме притеснява размерът. Стойката, която имаме в момента, е подходяща за телевизори до 42" и не съм сигурен дали ще е удачна за този 43LH541V,
    Преди малко разглеждах някакви промоции в EMAG и забелязах някакъв телевизор HORIZON, който покрива изискванията и влиза в бюджета: Телевизор LED Smart Horizon, 40`` (102 cм), 40HL733F, Full HD - eMAG.bg
    Но като цяло не съм чувал никакви отзиви за тази марка. Доколкото разбрах е румънска, а телевизорите се правят в Турция. При този бюджет дали си струва да се рискува с такъв телевизор или по-добре да се заложи на по-известна марка?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Отговор: Избор на бюджетен телевизор

    Хорайзън е румънска марка със 7 годишна история и се произвеждат по поръчка от Вестел в Турция.
    LED TV Horizon
    румънците за марката
    Horizon
    Качеството е едно към едно с другите марки произвеждани от Вестел.
    https://forum.setcombg.com/%D0%B4%D1...tml#post783956


    ето ти още един модел на Vestel влизащ в бюджета ти
    https://zora.bg/product/43hbt42a-smart

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    12
    #5

    Отговор: Избор на бюджетен телевизор

    Благодаря за информацията! В крайна сметка взех този Horizon 40HL733F. Като цяло мисля, че предлага добро съотношение цена-качество. Избрах го най-вече заради 3-годишната гаранция (надявам се да не се налага да я ползвам). За сега забелязах 2-3 неща, които не ми харесват много, но не е нещо фатално

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 30
    Последно: 25-06-16, 20:52
  2. Избор на бюджетен 32" LCD телевизор
    От wladimir1 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 21-03-16, 09:44
  3. Избор на бюджетен конвектор
    От Zygot във форум Електрическо отопление
    Отговори: 77
    Последно: 03-02-16, 17:00
  4. избор на бюджетен телевизор
    От panteroid във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 16-11-14, 17:40
  5. Избор на бюджетен климатик ?
    От barakuda във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 22-06-12, 23:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе