Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree4Одобрявам
  • 4 Post By wladimir1

Избор на бюджетен 32" LCD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    68
    #1

    Избор на бюджетен 32" LCD телевизор

    Здравейте,

    търси се 32" LCD телевизор, бюджет точно до 400лв. като и това е преко сили на човека.

    Това, което загледах днес по те*нотата са следните модели:

    1- LG 32LX320C - промо е в две от веригите 379лв. затова го слагам и първо;
    2- LG 32LF510B - отново 379лв. промо - не разбирам само реално дали има IPS панел, гледах на място, е не видях особена разлика с останалите, които не са с такъв...
    3- LG 32LF510U - 394лв. в друга верига, уж пак промо... - в магазина гордо седи надпис IPS, но в сайта на LG те не го дават с такъв, отделно и аз не забелязах да е с такъв, гледам, че е с външно захранване, което на мен ми допада и затова го включих в този списък всъщност;
    4- PHILIPS 32PHH4100/88 - 399лв. пак промо, за цвят, не знам дали и с какво е по-добре от горните, дайте акъл...

    Целта е да се избегнат ребрандирани Vestel/Koch и т.н. + No Name Жен-Шен-и , ако е възможно в тази цена, ако не е - казвайте, кое е по-малко зло.

    Ще съм благодарен за всякаква насока, или допълнения!

    Лека вечер!
    Този пост е редактиран от wladimir1; 18-03-16 в 01:43.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2

    Отговор: Избор на бюджетен 32" LCD телевизор

    1 . Не е предназначен за домашна употреба - отпада
    2 .и 3. - може би 3 (3 е като 2 +сат.тунер)

    http://www.lg.com/bg/compare/compare.../bg/televizori

    4.отпада

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    68
    #3

    Отговор: Избор на бюджетен 32" LCD телевизор

    podredko, благодаря ти за насоките, бяха от полза! Да си здрав и щастлив ти желая, защото явно са малко хората в този форум, които имат познания и отговарят на непопулярни въпроси. Беше взет LG 32LX320C, причините са няколко, но основната се корени в по-силните вградени говорители, които сравнени с LG 32LF510B/U са поне два пъти по-мощни, човекът е на възраст, и това беше по-важно от наличието на сателитен тунер или 300Hz (уж) панел, което просто как да кажа, хич не се забелязва, а ги сравних наредени и работещи един до друг. Относно 60Hz опресняване на 32LX320C - не забелязах сериозен проблем в това, дори отсъства ясно изразен "шим ефект", да не кажа, че почти го няма при максимална яркост, което важи и за останалите панели, слагаме и еднакви ъгли на виждане и полската сглобка и при трите. Не го хваля, но каквото човекът си търсеше - това се взе -> бюджетен телевизор със силен звук, и що-годе читава марка с оторизирана сервизна мрежа. И сега едно мнение за търговците - отваряйте си очите откъде взимате, има хора, които просто ги е яд, че работят - груби, невъзпитани, намусени... Взехме ТВ-то от там където се отнесоха човешки с нас, в един новооткрит те*март, един свестен, млад и усмихнат младеж сложи в джоба си всички намусени "разбирачи" в предишните магазини... Лека вечер!
    tanatos, podredko, ruuni9 и 1 други харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #4

    Отговор: Избор на бюджетен 32" LCD телевизор

    Владимир, не трябваше да бързаш и пропусна много!
    Ако искаш телевизор с перфектно качество, ъпскейл, контраст, яркост, черно, изключително точни цветове + як плеър това е!
    Няма такъв друг телевизор!!!
    До сега съм купил 7 бройки и не е за вярване абсолютно еднакви, не като при Самсунг и разни все едно не са от една и съща марка.
    BLAUPUNKT TV-BA32K133 LED - Технoмаркет - онлайн магазин

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 15-04-17, 22:18
  2. Избор на бюджетен конвектор
    От Zygot във форум Електрическо отопление
    Отговори: 77
    Последно: 03-02-16, 17:00
  3. избор на бюджетен телевизор
    От panteroid във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 16-11-14, 17:40
  4. Избор на бюджетен климатик ?
    От barakuda във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 22-06-12, 23:43
  5. "бюджетен" уикенд
    От IBANEZ_ във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 10
    Последно: 09-07-07, 21:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе