Резултати от 1 до 3 от общо 3

Избор на телевизор 55 инча

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    2
    #1

    Избор на телевизор 55 инча

    Здравейте,

    Моля за съвет относно избор на 55 инчов телевизор, 4к който ще се гледа от около 3-4 метра под различни ъгли, Ползва се за кабелна телевизия, пускане на филми, връзка с компютри, ютуб и конзола.

    За момента се чудя между Samsung и LG, тъй като до колкото четох, това са двата водещи производители ползващи конкурентните QLED и OLED технологии.

    Бюджета е до 3к максимум.

    Предварително благодаря за помоща.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,407
    #2

    Отговор: Избор на телевизор 55 инча

    Доколкото виждам Сони са водещите, ама щом така си прочел .... Има тема 259 страници за това което питаш и едва ли има нужда да се отваря още една.
    Този пост е редактиран от Slusatel; 08-01-20 в 18:04.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Избор на телевизор 55 инча

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Доколкото виждам Сони са водещите, ама щом така си прочел .... Има тема 259 страници за това което питаш и едва ли има нужда да се отваря още една.
    Привет, възможно е и аз да не съм прочел нещо, но до колкото видях темата за която говориш май е за сравнение на LCD vs OLED. Поправи ме ако греша.

    Относно кой е водещ, не знам, но по това което четох пише, че са LG (https://www.oled-info.com/lg-oled). Друг е въпросът относно back light технологията, за която поне преди години Sony бяха водещата компания работеща по технологията, като всички останали големи производители с изключение на Samsung ги следваха. От друга страна Samsung си разработиха тяхна технология (side light), което им позволяваше да правят много тънки телевизори поне преди 5+ години.

    Без да претендирам за достоверност на казаното от мен, моля за насока или към правилната тема или към някакъв коректен коментар.

    Поздрави

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на телевизор 28 инча.
    От djerami във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 07-01-19, 16:44
  2. Избор на телевизор 49-55 инча 4K
    От Darkman във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 27-10-17, 20:52
  3. Избор на телевизор 42-47 инча
    От yanko78 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 05-10-15, 21:51
  4. Избор на телевизор 40 -42 инча ?
    От joni81 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 12-01-13, 17:52
  5. Избор на телевизор 40 -42 инча ?
    От joni81 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 13-11-12, 17:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе