Резултати от 1 до 7 от общо 7

Въпрос относно стойка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2021
    Мнения
    4
    #1

    Въпрос относно стойка

    Здравейте,

    Някой пробвал ли е да постави по-голям телевизор на стойка уж предназначена за по-малки? В момента съм с 49 инчов телевизор, който е поставен на стена на стойка, която покрива уж до 55 инча. Планирам да закупя 65 инчов Philips PUS8536. Телевизорът тежи 23 килограма по спецификация, а стойката издържа до 35. Също телевизорът е съвместим по ВЕСА 300 х 300, което стойката го покрива.
    Как мислите, дали ще издържи, че не ми се правят нови дупки на бетонната стена отзад

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #2

    Отговор: Въпрос относно стойка

    Каква е стойката, като модел?
    Но след като издържа 35 кила, следва да издържи 23.
    С какъв ТВ си в момента, този Филипс е с IPS панел и ако в момента гледаш VA, може да се разочароваш.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2021
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Въпрос относно стойка

    Стойката е тази и изглежда доста стабилна

    https://www.emag.bg/stenna-stojka-za...medium=android

    А иначе към момента съм с Philips 49PUS6412, но се пренесох в апартамент където гледам телевизора от около 5 метра и ми изглежда малък. Насоичил съм се към филипс и заради амбилайта

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #4

    Отговор: Въпрос относно стойка

    torrorosso
    Не виждам никакъв проблем със стойката. Всичко е в допустимите граници, стига дюбелите да са в стабилна стена, а не нещо от типа на газобетонни блокчета....

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #5

    Отговор: Въпрос относно стойка

    По-добре да не слага дюбели, а анкерни болтове.

    Дюбелите се измъкват с времето, особено пластмасовите и особено когато са в бетонна стена...

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2021
    Мнения
    4
    #6

    Отговор: Въпрос относно стойка

    Стойката е с анкерни болтове, не е на дюбели. Телевизорът е поръчан и скоро ще тествам дали ще стане. А относно картината, смятам че процесорът на този телевизор е достатъчно добър, за да обработи добре картината но ще го видим. Не бих казал, че съм толкова капризен и дребни разлики няма да ми направят впечатление.

    - - - - - - - - - -

    Стойката е с анкерни болтове, не е на дюбели. Телевизорът е поръчан и скоро ще тествам дали ще стане. А относно картината, смятам че процесорът на този телевизор е достатъчно добър, за да обработи добре картината но ще го видим. Не бих казал, че съм толкова капризен и дребни разлики няма да ми направят впечатление.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #7

    Отговор: Въпрос относно стойка

    При IPS с такъв размер има опасност от неравномерна подсветка при тъмни сцени, по-добре е да се заложи на VA.
    70 инчовия е с VA панел и от 5м би бил по-добре като размер.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. въпрос относно лсд
    От marea-ta във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 15-08-10, 19:12
  2. Въпрос относно DC++ ?
    От ipnaid във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-09-06, 00:32
  3. Въпрос относно PSU?
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 21-04-05, 19:39
  4. ВЪпрос относно SP 2
    От viper във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 06-07-04, 20:13
  5. Въпрос относно DVD
    От m във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-04, 15:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе