Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16
Like Tree11Одобрявам

Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    62
    #1

    Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    Здравейте,

    Предстои ми закупуване на телевизор за спалня 32 инча, тъй като помещението е малко. Правихме ремонт и малко се охарчихме и затова гледам бюджетни варианти. Отделили сме по-висок бюджет за телевизора за дневната, тъй като през по-голямата част от деня ще бъдем в нея.
    В офис на А1 ми предложиха оферта за телевизор TCL LED 32S6200, но не съм запозната с тази марка. Сега в emag видях TCL LED 32S5400AF, който е Full HD. Знам, че за малки размери телевизори няма особено значение, но предпочитам да е Full HD.
    Минах през една от техно веригите и там ми предложиха следните модели: Телевизор Toshiba 32LA2063DG и Телевизор LG 32LQ631C.
    Моля за мнение към кой от тях да се насоча, работят ли добре смарт функциите? Най-често ще се използват за гледане клипове в YouTube или приложенито за ТВ на А1.
    Друго, което ми е важно заради проблеми със зрението, кой от тези модели има най-малко ШИМ? Отворена към и към предложения за други модели. Бюджета е максимум 500 лв.

    Предварително Ви благодаря!
    Този пост е редактиран от NaniG; 30-03-23 в 14:36.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    67
    #2

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня


  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    629
    #3

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    съжелявам да ви го кажа, но телевизора в спалнята трябва да е голям и хубав - не може да се отпуснеш като си легнеш , а да се напрягаш да видиш какво става на екрана, камо ли да прочетеш субтитрите на малкия екран
    по-добре отложете покупката засега и съберете още малко финанси и си вземете най-големия и хубав екран, който може да си позволите да закачите на стената. моят най-хубав телевизор е в спалнята и е голям кеф да се насладиш на филм с прекрасна картина и хубав многоканален звук (по-лесно е да си нагласиш прецизно акустиката в спалнята защото винаги позицията на главата е точно определена - на възглавницата ).
    за кухнята може да си вземеш по компромисен телевизор но за спалнята - НЕ!
    berpan одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    62
    #4

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    Благодаря за споделеното мнение, но както съм написала се съобразяваме и с размерите на помещението, което малко. Мястото не позволява да се сложи по-голям телевизор. Голям телевизор сме предвидили за дневната, като за там съответно сме приготвили и доста солиден бюджет, тъй като ще прекарваме повече време в гледане на филми и тн. Всеки си има различни приоритети, нашят е най-хубавият ни телевизор да е в дневната, а не в спалнята .

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    629
    #5

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    ако има отделна нарочена стая за гледане на филми - в нея трябва да е най-големия и хубав екран - или може би градацията е най-хубавия и голям екран
    следващата подходяща за филми стая е спалнята . ако имате разстояние от възглавницата до отстрещната стена над 2 м. сте идеални за размер 50"~55" - лично проверено
    хола е с твърде разнообразна функция и трудно се постига добра визия и звук за повече от двама души
    кухнята може да мине с най-компромисния телевизор
    след като сте си наумили че трябва сега да вземете телевизор си купете от предложените от съфорумците модели, а след като се уверите в моите твърдения може да пратите "мъника" да се труди в кухнята

    П.П. другото правилно решение е да няма телевизор в спалнята - от съпружески съображения
    berpan одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #6

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    Цитат Първоначално публикувано от NaniG Виж публикацията
    ... Най-често ще се използват за гледане клипове в YouTube или приложенито за ТВ на А1...
    почти всички бюджетни варианти са със слаби процесори, за да гледате телевизия през приложение. имам tcl40s6200 и постоянно забива с приложението на еон. с нво и фюжън се справ прилично. според мен, по-добър вариант е да търсите обикновен (не смарт) телевизор и да ползвате андроид бокс за приложенията. аз съм доволен от mi tv box.
    например телевизор: https://plesio.bg/televizori-c-69980...-p-346567.html и бокс: https://xiaomi-shop.bg/index.php?rou...&product_id=86
    п.п. не работя за фирмите от линковете, да не се счита за реклама
    NaniG одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,414
    #7

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    съжелявам да ви го кажа, но телевизора в спалнята трябва да е голям и хубав - не може да се отпуснеш като си легнеш , а да се напрягаш да видиш какво става на екрана, камо ли да прочетеш субтитрите на малкия екран
    по-добре отложете покупката засега и съберете още малко финанси и си вземете най-големия и хубав екран, който може да си позволите да закачите на стената. моят най-хубав телевизор е в спалнята и е голям кеф да се насладиш на филм с прекрасна картина и хубав многоканален звук (по-лесно е да си нагласиш прецизно акустиката в спалнята защото винаги позицията на главата е точно определена - на възглавницата ).
    за кухнята може да си вземеш по компромисен телевизор но за спалнята - НЕ!
    В спалнята се прави секс и се спи, телевизора не трябва да ви разсейва, взима се нещо непретенциозно и евтино - за фон на секса и приспиване. Хубавия тв е за хола. Никой нормален човек не си държи големия тв+ресивъра+7-8 тонколони и суб в спалнята , освен ако не живее в жилище с кухня и спалня.
    brotzki, gurcayy, NaniG и 2 други харесват това.

  10. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #8

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    Приложението A1 Xplore TV, изисква Андроид 9 и нагоре, докато Хиомито е със Андроид 8.1.
    NaniG одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #9

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    Цитат Първоначално публикувано от NaniG Виж публикацията
    В офис на А1 ми предложиха оферта за телевизор TCL LED 32S6200, но не съм запозната с тази марка. Сега в emag видях TCL LED 32S5400AF, който е Full HD. Знам, че за малки размери телевизори няма особено значение, но предпочитам да е Full HD.
    Минах през една от техно веригите и там ми предложиха следните модели: Телевизор Toshiba 32LA2063DG и Телевизор LG 32LQ631C.
    Моля за мнение към кой от тях да се насоча, работят ли добре смарт функциите?

    Предварително Ви благодаря!
    LG естествено. Другите ги забрави.
    berpan одобрява това.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #10

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Приложението A1 Xplore TV, изисква Андроид 9 и нагоре, докато Хиомито е със Андроид 8.1.
    mi box s е с android 9

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #11

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    Цитат Първоначално публикувано от joro_kem Виж публикацията
    mi box s е с android 9
    Щом има ъпдейт до 9 е добре. Дават го по спецификации със 8.1

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    629
    #12

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    В спалнята се прави секс и се спи, телевизора не трябва да ви разсейва, взима се нещо непретенциозно и евтино - за фон на секса и приспиване. Хубавия тв е за хола. Никой нормален човек не си държи големия тв+ресивъра+7-8 тонколони и суб в спалнята , освен ако не живее в жилище с кухня и спалня.
    имам в хола 65" плазма а в спалнята - 55" - познай коя гледам най-много
    и за секс и за филм хубавата картина доставя само удоволствие

    не налагам мнение - споделям личен опит

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,414
    #13

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    Наблегни на секса

  17. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #14

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    имам в хола 65" плазма а в спалнята - 55" - познай коя гледам най-много
    и за секс и за филм хубавата картина доставя само удоволствие

    не налагам мнение - споделям личен опит
    Най-после някой да зададе истинския въпрос:

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Gena_bs одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #15

    Отговор: Избор на бюджетен Телевизор 32 инча за спалня

    поредната осрана тема... пичове, няма ли с какво да си играете, ами избивате комплексите си публично?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на бюджетен ТВ 43 инча
    От KamenKK във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 06-11-21, 02:59
  2. Избор на бюджетен телевизор
    От pavkata88 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-01-19, 09:13
  3. Избор на бюджетен 43" телевизор
    От Boni1839 във форум Други телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 28-12-17, 12:37
  4. Избор на бюджетен телевизор
    От tsim във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 07-05-17, 21:01
  5. избор на бюджетен телевизор
    От panteroid във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 16-11-14, 17:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе