Резултати от 1 до 10 от общо 10
Like Tree4Одобрявам
  • 1 Post By CubanLinx
  • 1 Post By hristoslav2
  • 1 Post By solo5
  • 1 Post By Gena_bs

Реклами на началния екран на телевизор с Android

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    113
    #1

    Реклами на началния екран на телевизор с Android

    Здравейте,

    Преди няколко дни, докато четях коментарите под Android TV Home в Google Play, видях, скорошни коментари от средата на ноември, в които някои потребители се оплакват, че след последния ъпдейт на началния екран на телевизора им се появяват реклами. Потребителите бяха от Щатите, но не съм сигурен дали само оттам. Ако не се лъжа, имаше потребители с телевизори Sony, но и други марки.

    Интересува ме това случвало ли се е на телевизори с Android в България? Ако "да", на коя марка?

    Моят телевизор е Sharp и приложението за начален екран е стандартното на Google. Тоест, ако в някакъв момент Google започнат да пробутват реклами и у нас, тези, които имаме стандартното приложение, няма да се отървем – освен ако не спрем да ъпдейтваме приложението, разбира се. Убеден съм, че Google никога няма да напишат в раздела "Какво ново", че вече ще се показва реклама.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    592
    #2

    Отговор: Реклами на началния екран на телевизор с Android

    Не само с Android, и WebOS на LG готвят същата тесла (а най-вероятно и всички останали). По-старите Android-и може и да минат метър, но при по-новите, а и при Google tv няма измъкване. Тотални зомбита станахме, един път плащаме по една торба пари за телевизор, после печелят от нас и с реклами

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    113
    #3

    Отговор: Реклами на началния екран на телевизор с Android

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    Не само с Android, и WebOS на LG готвят същата тесла (а най-вероятно и всички останали). По-старите Android-и може и да минат метър, но при по-новите, а и при Google tv няма измъкване. Тотални зомбита станахме, един път плащаме по една торба пари за телевизор, после печелят от нас и с реклами
    Може би ако не ъпдейтваме приложението, ще ни се размине. Моят Android е 11. Не знам "стар" ли се води вече.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    592
    #4

    Отговор: Реклами на началния екран на телевизор с Android

    Не знам колко е стар, но със следващата покупка със сигурност вече няма да има измъкване. Явно печалбите са колосални, иначе аз не знам някой нормален човек да не се дразни на агресивното навиране на тия реклами. По принцип на мене винаги са ми действали отблъскващо. Това дето го говорят, че нямало лоша реклама, ше ме фанат...... да ме поразходят малко.
    Gena_bs одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #5

    Отговор: Реклами на началния екран на телевизор с Android

    Прекъснете връзката с интернет и готово
    Gena_bs одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    56
    #6
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Прекъснете връзката с интернет и готово
    Ако гледаш през app или tv box като мен, не е вариант прекъсване на интернет връзката
    cheeseus одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #7

    Отговор: Реклами на началния екран на телевизор с Android

    Рекламите са статитчни картини на няколко филма заемащи половината екран, поне така е при Fire TV OS и се сменят през няколко секунди.Мисля че и при новия Google TV също е така. Отначало е малко неприятно но след някой месец спря да ми прави впечатление. Даже няколко доста добри сериала от рекламните свалих и изгледах. Искам да кажа че това не са общи реклами на какво ли не.

  10. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #8

    Отговор: Реклами на началния екран на телевизор с Android

    Спират се разни гогол системни услуги, инсталират (сайдлоудват) се разни други лаунчери за начален екран и всякакви подобни танци с Дявола ще са необходими...
    ПраймВидео/Нетфликс/МАКС нали обявиха, че ще вмъкват реклами по време на контента, ако не си платиш ПОВЕЧЕ изрично за друг план без реклами... ?
    Така ще е вече...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #9

    Отговор: Реклами на началния екран на телевизор с Android

    Да си ги гледат!
    Какво толкова има ценно като съдържание в тези стрийминг услуги, че да са незаменими?
    Филми, които никога не са излизали на голям екран и няма да се случи, някакви събития, за които никой друг не знае или нещо друго?
    Някога HBO пускаше и създаваше качествено съдържание и предлагаше премиерни филми 6м след излизането им. А сега какво - талаш и сериали.
    CubanLinx одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    113
    #10

    Отговор: Реклами на началния екран на телевизор с Android

    Цитат Първоначално публикувано от Shimbadze Виж публикацията
    Спират се разни гогол системни услуги, инсталират (сайдлоудват) се разни други лаунчери за начален екран и всякакви подобни танци с Дявола ще са необходими...
    ПраймВидео/Нетфликс/МАКС нали обявиха, че ще вмъкват реклами по време на контента, ако не си платиш ПОВЕЧЕ изрично за друг план без реклами... ?
    Така ще е вече...
    Sharp са заключили по някакъв начин слагането на друг launcher. Показва другия (пробвах с поне 4) като инсталирано приложение на началния екран на Google, което можеш да стартираш, но не можеш да подмениш този на Google.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Прекъснете връзката с интернет и готово
    Спирането на интернет не е решение, когато това, което гледаш, се зарежда от интернет. А ние гледаме както телевизията през set-top-box, така и YouTube (през SmartTube). Дори VLC Player, с който пускам филми от компютрите в LAN не ще да работи, ако няма връзка с интернет (макар вътрешната мрежа да си работи).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Екран на нов телевизор
    От mamichon във форум Philips телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 07-10-20, 18:33
  2. Споделяне на екран на Samsung Galaxy S4 с телевизор без миракаст
    От brainwave във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 20-09-20, 11:37
  3. Отговори: 3
    Последно: 05-08-15, 18:26
  4. Проблем с телевизор Neo 2966TX - тъмен екран
    От illusion във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 14-07-11, 18:30
  5. как да сменя началния екран
    От sho във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 06-04-04, 16:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе