Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 61

БTK GSM

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #1

    БTK GSM

    Има ли вече по-точни данни за пускането на 3ия оператор?

    Нали трябваше да стартира на 1.4.05, срокът е близо а няма информация.

    Реклами..цени..промоции..планове..

    Аз ли нещо не съм разбрал или е първата първоаприлска шега?[}]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    БTK GSM

    мисля че и от БТК не са наясно, опитват се да прецакат другите мобилни опператори като ги държът в неведение но те си трупат кинти яко и не им много пука като гледам.

    Поне те трябва да имат по точна информация от нас.

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    БTK GSM

    breiii има реклама ... едни билдбордове с 3-4 червени кръгчета в ъгъла и разни хитроумни изречения от сорта "Някой да ме е търсил", "Дай да говоря с баба ти" и т. н. [:P][:P][:P][:P][:P]

    Наистина мъглата около БТК е учудващо гъста - ако не пуснат информация преди стартирането на оператора, само ще отложат набирането на клиенти с още месец-два


  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #4

    БTK GSM

    Има време бре те това целят сигурно следващата седмица ще пуснат цялата информация а тази ще ни подгреят с малко инфо



    едит:Незнам София ама в страната още никъде май няма мрежа - все още ми намира само 2 ГСМ оператора телефона ..

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    119
    #5

    БTK GSM

    Тук в Шумен със сигурност няма да стартира от 1.04.2005, защото централата още не оборудвана с нужната техника.

    Странна рекламна политика развиват - рекламират нещо, което не са готови да предложат на потребителите. Същото беше станало и с ISDL-ите тук като навлизаха.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #6

    БTK GSM

    2 бързи въпросчета, за сверка на понятията само...

    1. Ти коя центарала имаш впредвид, че не е оборудвана - тази, към която е вързан телефонът ти или тази, на 3-я GSM? Щото ако е първото - провери дали може цифрова централа за фиксирани телефони да комутира трафик на мобилни телефони. Ако е второто - то излиза, че БТК са направили нерде-нерде, ами баш в Шумен централа на GSM-a си...

    2. ISDL e абревиатура от "Integrated Service Digital Line"?!? Aко е така, да попитам, що ли в ITU (http://www.itu.int/home/index.html) и хабер си нямат за такава технология. Или тя е някаква нова и иновационна разработка, присъстваща само в Шумен?!?

    Абе "смех в залата", както обичат да кават некои люде....

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    119
    #7

    БTK GSM

    Говоря за централата на пощата, моята не я слагам никъде. Приятел на баща ми работи в БТК в Шумен и каза че нямат техниката.

    Кой прав, кой не знам вече

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8

    БTK GSM

    @emos,

    Спокойно, никой не се е родил научен, особено когато става дума за терминология и абревиатури. За това и в този раздел започнахме да правим речник на термините и съкращенията.

    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=14137

    Ако си наясно с тях можеш да помогнеш като понапишеш нещо.

    Момичето очевидно е объркало понятията ADSL и ISDN.

    @mishle,

    При GSM операторите не е както при стационарните телефони - не е необходима централа във всеки град. Обикновено се започва с една централа и нова се прави, когато се запълни капацитета и. В населените места се монтират базови станции и клетки. Връзката между тях се осъществява по жичен път (наети линии), безжичен път (релейки) или с оптичен кабел.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #9

    БTK GSM

    laMartin, във Варна буквално е залято с такива билбордове - точно вчера се чудехме с приятелката ми за какво са тези... не ми мина през ума за БТК ГСМ...

    Имаше един `аре кажи нещо бе`, `nick:> kwo slu6a6'... супер луди са... 3 на 3 бяло, с текста по средата и явно логото им долу в дясно ... тези са налели толкова пари в билбордове, колкото мтел за 1 година не е наляла ми се струва... поне при нас във Варна де []

  12. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #10

    БTK GSM

    Разкатан, ако това наистина са реклами на БТК (както предполагам) ми се струва, че са наели същата рекламна агенция както и МТел (само са сменили логото :-)))

    Ай дано предложат нещо смислено все пак като услуга, че ми изтича промцията към Глобул и ще треа да се местя [:P]

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #11

    БTK GSM

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">laMartin, във Варна буквално е залято с такива билбордове - точно вчера се чудехме с приятелката ми за какво са тези... не ми мина през ума за БТК ГСМ...

    Имаше един `аре кажи нещо бе`, `nick:> kwo slu6a6'... супер луди са... 3 на 3 бяло, с текста по средата и явно логото им долу в дясно ... тези са налели толкова пари в билбордове, колкото мтел за 1 година не е наляла ми се струва... поне при нас във Варна де []



    <div align="right">Originally posted by Pa3KaTaH - 14/03/2005 : 12:33:16</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    А случайно във Варна да ви намира вече 3-гсм оператор на ГСМ-ите - при мен са само 2 все още ..

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #12

    БTK GSM

    не, само мтел и глобул се намериха преди 2минутки като проверих ... []

    laMartin, от дизайнерска гледна точка се радвам повече на БТК рекламата, ако е тя де ... но пък има логика в текстовете да е за нещо подобно...

    това да прахосаш чисто и просто 5 билборда в един квартал, предимно обитаван от пенсионери, да прахосаш 1/1000 от мястото там за да лепнеш един неадекватен текст... гениално е!

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    156
    #13

    БTK GSM

    Според мен билбордите са точно на любимото БТК. Сайта им е обновен и там се мъдри същия дизайн. Сменили са си и логото. А какво не му харесваха на старото не е ясно?!?

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #14

    БTK GSM

    Е точно това е логото, което е лепнато и по билбордовете []

    Според мен БТК ГСМ за 2 месеца ще издърпа ВСИЧКИ евентуални нови клинети на глобул/мтел.

    Аналогично и с интернета, поне в провинцията... според мен единственото по-изгодно ще е на вече заминалата си мобиком сити []

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #15

    БTK GSM

    и тва видяхте ли го... []

    http://www.btc.bg/files/presentations/file_6_bg.ppt

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе