Резултати от 1 до 10 от общо 10

3G покритие Vivacom ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #1

    3G покритие Vivacom ?

    Някой знае ли докъде е прокритието 3G на Виваком ?
    Питам защото съм с мобилен интернет и се намирам в района над Виница ( Варна ) и флашката един път не я видях да светне зелено ( 3G ) а свети само червено ( 2G ) . Не че не ми върши работа ама от Виваком ме уверяват че имали клетка наблизо и би трябвало да има - да ама аз немога да хвана . Сега си взех пак от Виваком неограничен с по нов модел флашка , но още не съм го пробвал . Възможно ли е от самата флашка да е че не хващам сигнал на 3G или просто съм извън покритието ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Re:3G покритие Vivacom ?

    Тая флашка има ли карта или е с вградена чип карта? Можеш ли да я тестваш на друг оператор?

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #3

    Re:3G покритие Vivacom ?

    Казаха ми че е кодирана - но е с карта на Виваком . Не че не ми предложижа да я разкодират - защото скоро пак се качам на кораб и затова взех нова флашка , а със старата мисля да ползвам из пристанищата нет ( е като си взема от съответната страна предплатена карта за нет ).

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Re:3G покритие Vivacom ?


  6. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #5

    Re:3G покритие Vivacom ?

    На тази карта дават че съм на границата на 3G 14,4 Mbps , а съм в обхвата на стандартен 3G . Но реланоста май се разминава малко с картата . То като гледам дават че 2G има само на г..а на географията .

    Благодарско за картата .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    132
    #6

    Re:3G покритие Vivacom ?

    Тая карта изобщо не е вярна. 3G на Виваком е на 900MHz, но някои от по-старите им USB модеми не поддържат 900MHz, следователно с тях не можеш да подкараш 3G. Ако си бил с такъв няма начин да се вържеш на 3G. А и какво ти пречеше да пробваш с новия модем, преди да затормозяваш хората?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #7

    Re:3G покритие Vivacom ?

    Ами пробвах и с новия - и той не можа да намери 3G а се свърза с 2G . По настройки предпочитаната мрежа е 3G ама ...
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1324291232[/time]_________________________________________________

    В момента е много гадно времето навън - дъжд , мъгла и т.н. и ... имам 3G покритие .

    Както казва Богомил Райнов - "Няма нищо по хубаво от лошото време"

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #8

    Re:3G покритие Vivacom ?

    Сега виждам тази тема . Точно по това време как псувах и аз 3G-то на Виваком. И по едно време като се загледах, то телефоните ми едва ловят сигнал, камо ли 3G екстри да има.

  11. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #9

    Re:3G покритие Vivacom ?

    Според горната карта излиза, че в пловдив и софия 14.4 едва се лови, обаче врацаааа, кържалиии, хасково, санданскии...дупница етс. майката си трака. по 3 антени на квадратен метър.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #10

    Re:3G покритие Vivacom ?

    от 4 дена не спира да имам 3G обхват . Точно от 1-ви януари . Дали е заради новата година да са пуснали още една клетка или е от времето незнам .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Скара. Метална или с тефлоново покритие?
    От kanchev във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 16
    Последно: 13-10-11, 15:18
  2. LG S12AT - със златно покритие
    От barona75 във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 118
    Последно: 23-01-11, 18:14
  3. Според вас кой телефон има най силно покритие (сигнал)
    От mantaman във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 13
    Последно: 24-06-10, 00:23
  4. Крушка миньонка сребърно покритие
    От Relute във форум Друга битова техника
    Отговори: 2
    Последно: 22-03-09, 09:23
  5. Избор на дървен профил с алуминиево покритие
    От sabuke във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 7
    Последно: 04-08-08, 09:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе