Резултати от 1 до 1 от общо 1

Свързване на клавиатура + мишка с таблет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    2
    #1

    Question Свързване на клавиатура + мишка с таблет

    Здравейте , на Всички , първо се извинявам ако темата не е на място просто не открих такава.
    Въпросът ми е следния : Искам да свържа таблет с "комбо" (мишка + клавиатура) таблетите са 2 (ASUS) но единия няма OTG така че директно отпада , въпросното "комбо" е Rapoo 9600 http://www.rapoo.com/product/114 със съответният "приемник" за него , проблема е че няма драйвъри за Андроид (поне аз не открих такива в сайта на производителя) и таблета ест. не вижда донгъла (приемника) с обикновенна клавиатура и мишка с USB проблем няма в случая (GENESIS RX22 Backlight Keyboard + GENESIS GX44 )
    OTG кабел-преход от USB към MicroUSB имам , както се сещате обаче с тях батерията на таблета буквално се "изпарява"за няколко минути
    Всякаква помощ е добре дошла и ПРЕДВАРИТЕЛЕНО БЛАГОДАРЯ НА ОТЗОВАЛИТЕ СЕ !!!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C
    От komet във форум Sony телевизори
    Отговори: 36
    Последно: 09-01-17, 09:22
  2. Toshiba46tl938 Мишка и клавиатура
    От alkustev във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-03-14, 23:14
  3. Безжична клавиатура и мишка - тишина...
    От Aleksandars във форум Общ - хардуер
    Отговори: 16
    Последно: 20-11-13, 17:56
  4. Мишка и клавиатура - проблем?!
    От redprobable във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 17-03-12, 22:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе