Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 37

Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    54
    #1

    Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    Закупих го преди няколко дни и го пробвах с безжична мишка "Genius NS6505" , която ползвам за LG. Курсорът излезе веднага, при натискане на бутоните на андроида цветът на бутоните се променяше, но ..дотук - приложенията не се стартираха.С дистанционното всичко беше ОК, но много тромаво се работи.

    Някъде четох, че става клавиатура с тъчпад Лоджитек К400. Някой да ползва нещо друго? Някаква безжична мишка, или от онези комбинирани клавиатура/мишка, подобни на смарт дистанционните?
    Сега се сещам, че в опциите имаше "клавиатура" и май "клавиатура с тъчпад" (нещо такова), а само "мишка" нямаше.


    Πoддъpжaт ли тeлeвизopитe ВRАVІА жични и бeзжични мишĸи и ĸлaвиaтypи? Teлeвизopитe ВRАVІА нe пoддъpжaт paбoтa c ĸaбeлни и бeзжични (paдиo) UЅВ-ĸлaвиaтypи и мишĸи. Teлeвизop ВRАVІА 2013 гoдa (и пo-нoви) cepий W6хх, W7хх, W8хх, W9хх и Х8ххх, Х9ххх пoддъpжaт изпoлзвaнe нa Вluеtооth мишĸи (caмo пpи paбoтa c yeб-бpayзъpa). https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...2-3-a.htmlТо било написано, ама кой да го прочете. Все пак ако някой нещо знае...
    Този пост е редактиран от komet; 03-12-15 в 17:17.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2

    Отговор: Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    Аз ползвам безжична клавиатура Logitech K 400r с вграден тъчпад,която работи перфектно на телевизора от подписа ми.
    Пробвах и Logitech K 330 ,която е с мишка-също работи без проблем,но предпочетох тази с вградения тъчпад....по удобна е,когато си полегнеш на дивана пред телевизора
    Този пост е редактиран от iveto; 03-12-15 в 19:00.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    Благоевград
    Мнения
    145
    #3

    Отговор: Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    Това е добър вариант Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus - PC-to-TV control.Гледам,има я в някои онлайн магазини.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    54
    #4

    Отговор: Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Аз ползвам безжична клавиатура Logitech K 400r с вграден тъчпад,която работи перфектно на телевизора от подписа ми.
    Пробвах и Logitech K 330 ,която е с мишка-също работи без проблем,но предпочетох тази с вградения тъчпад....по удобна е,когато си полегнеш на дивана пред телевизора
    Благодаря за помощта. Имам няколко въпроса. Двете посочени от теб клавиатури работят ли във всички приложения? Защото само в браузъра може да се работи със всякаква мишка. К400 как движи курсора - във всички посоки, или само нагоре-надолу и наляво-надясно? Мишката на К330 движи ли курсора както на обикновен комп - във всички посоки? И двете клавиатури са само с латиница. Как се пише на кирилица - ако е с фонетика, няма проблем. Трябва ли да се извършват някакви действия по сдвояване, или комплектите зацепват направо?
    И моля те напиши какъв е телевизорът ти. В подписа не се вижда.

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #5

    Отговор: Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    Телевизора ми е: Sony KD-55X8505C, странно как не се вижда в подписа ми....И двете клавиатури нямат кирилица а и не ми неободима.
    Може и да им начин да се подкара кирилицата,но мен това не ме вълнува особено.
    Курсора се движи навсякъде като на обикновен компютър и на двете клавиатури.
    Просто включваш приемника в USB-to на телевизора и тръгва...нищо друго не е необходимо......
    Работят в всички приложения и с всички браузери.....
    Този пост е редактиран от iveto; 07-12-15 в 12:01.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    54
    #6

    Отговор: Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    Купих я преди няколко дни тази клавиатура (К400). Наистина работи отлично. Тъчпадът е добър. Големината му е достатъчна, за да разкарваш свободно курсора по екрана. Има надписи на латиница и кирилица върху клавишите, както и специален клавиш за превключване между двете азбуки. Кирилицата е по БДС. Има клавиши със специални функции, както и опции за присвояване на такива. Изненадващо не работи добре на разстояние по-голямо от 2,7 метра. Този въпрос съм го решил на LG, като използвах USB кабел и приемникът на мишката се показва под телевизора. Препоръчвам тази клавиатура за Sony.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #7

    Отговор: Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    Нещо съм се объркал за кирилицата....понеже почти не я ползвам......прав си има си всичко

  10. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    9
    #8

    Отговор: Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    Не можах да разбера, мога ли или не мога да си включа обикновена безжична мишка в SONY телевизор и да работя с нея? А обикновена безжична клавиатура?

  11. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #9

    Отговор: Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    Аз съм с Logitech MK220 (това е комплект мишка и клавиатура). Работят без проблем.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    28
    #10

    Отговор: Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    Днес поръчах Logitech k400 Plus, утре ще пристигне и ще дам отзив....

  13. Junior Member Аватара на vasettoo
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    Видин
    Мнения
    123
    #11

    Отговор: Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    https://www.jarcomputers.com/p_KBLOGITECH920006093
    Ей това е трепач - има подсветка и акумулаторна батерия, и Bluetooth (освен наличния USB WiFi приемник), и мултитъч... Абе, мечта!

    П.П. Както и очаквах, мошениците бяха изпуснали единицата в стотицата и цената е неоправдана. За момента най-ниска цена има при власите.
    Този пост е редактиран от vasettoo; 11-03-16 в 12:36.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Ловеч
    Мнения
    43
    #12
    Цитат Първоначално публикувано от lmihalski Виж публикацията
    Днес поръчах Logitech k400 Plus, утре ще пристигне и ще дам отзив....
    Представя се отлично.
    Дразни ме това,че телевизора не я разпознава като контролер в игрите,но това е проблем на сина
    Кофти е и невъзможността за лесно превключване между езици,но това си е до телевизора.Сама по себе си,клавиатурата се представя отлично.
    Дори може да го изгася,но не може да го включва...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #13

    Отговор: Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    С Logitech k400 можеш не само да изключваш , но и да включваш телевизора от 3те бутончетата горе в ляво от това бутонче на което има знак за включване и изключване на който пише РС. На първото от 3те бутончета има нарисувана нота,на второто има къщичка ,а на третото катинарче и под него пише РС.От бутончета с нотата и катинара ТВто се включва директно и си излиза направо картината при която си изключил телевизора , а при натискане на средното бутонче с нарисуваната къщичка ТВто се включва но излиза на екрана Home менюто.Поне при мен е така.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    28
    #14

    Отговор: Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    Цитат Първоначално публикувано от Чопаков Виж публикацията
    Представя се отлично.
    Дразни ме това,че телевизора не я разпознава като контролер в игрите,но това е проблем на сина
    Кофти е и невъзможността за лесно превключване между езици,но това си е до телевизора.Сама по себе си,клавиатурата се представя отлично.
    Дори може да го изгася,но не може да го включва...
    Чудя се ако се инсталира на телевизора Bulgarian keyboard за андроид дали няма да стане по лесна смяната на езиците .... ще пробвам днес и ще споделя. Ав такъв случай игрите с какъв контролер ги играе ? от Плеъстейшън или от дистанционното.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    99
    #15

    Отговор: Клавиатура и мишка за Sony KDL 805C

    И аз си купих Logitech k400. Много е добра клавиатурката. Само не ме кефи, че не винаги хваща от далечно разстояние.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba46tl938 Мишка и клавиатура
    От alkustev във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-03-14, 23:14
  2. Мишка и клавиатура - проблем?!
    От redprobable във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 17-03-12, 22:17
  3. Приемник за безжична мишка+клавиатура
    От Usera във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 12-06-11, 13:15
  4. Wireless мини клавиатура и мишка??
    От centrino във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 12-10-09, 15:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе