Резултати от 1 до 4 от общо 4

5+1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    129
    #1

    5+1

    Наскоро разкачих компютъра и след закачането на кабелите имам седните проблеми. Фронта не работи разменях кабелите но няма ефект !!! При включването на комютъра ми излиза следния надпис !
    "This copi of windows did not pass genuine windows validation and you have not yet resolved the problem. This copy of windows is no longer eligible to receive the full range of up grades and product support available from microsoft. To protect your copy of windows click resolve now"
    Имам дънна платка " ASUS A7N8X-VM/400 "

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Re: 5+1

    Като за начало разгледай тая тема:
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,26337.0.html
    направо по към края.....

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re: 5+1

    To разкчането на колонките ти няма нищо общо с нелегалното копие на операционната система с което си. Наистина прочети за начините по които можеш да си оправиш проблема от линка който PAT ти е дал.

    Най вероятно докато си е стоял закачен за нета компа си е дръпнал от сайта на Майкрософт Advanced Genuie Validation Check-а и при включване ти е чекнал системата и ти е изкарал въпросното съобщение.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #4

    Re: 5+1

    най-вероятно единия проблем няма нищо общо с другия, само съвпадение във времето

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе