Резултати от 1 до 10 от общо 10

Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    14
    #1

    Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467

    Здравейте,харесъл съм си YAMAHA RX-V467,но не мога да избера подхоящи ОТ за него.Парите които мога да отделя са 1000-1100лв за ОТ+ресийвър,ще се използват за филми и рядко за музика.Като за начало мисля да взема 2 фронт.колони до 500лв за двете.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #2

    Re:Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467

    Тръгваш към постепенно изграждане на система, което ме навежда на мисълта, че не искаш просто нещо което да вдига шум. Ако е така, по-добре се насочи към букшелф колони. За този бюджет всичко друго ще бъде компромис. След време като събереш още парички може да ги ползваш за съраунд, а и може просто да добавиш още две. Това, че са малки не означава, че не се справят по-добре от много по-големи събратя. Много хора използват букшелф колони в стерео системи за хиляди левове.
    Виж това: http://www.monitoraudio.co.uk/produc...2/your-speaker

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    14
    #3

    Re:Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467

    Да правилно си ме разбрал искам нещто прилично а не да вдига само шум.Тези колони бяха от първите на които хвърлих око,но мястото ми в къщи е по скоро за стоящи,щте стоят в двата ъгъла на стената а там мястото е ограничено , за тези щте трябват и стойки.А наи лошото е,че в Стара Загора избора е много малък,малко неща могат да се чуят и то само в Техномаркет/полис доколкото знам

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #4

    Re:Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467

    Трудно ми е да си представя ситуация, в която има място за стоящи колони ... а няма място за букшелф!
    А и ъгъла на стаята далеч не е идеално място за поставяне на озвучителни тела!
    Да се взима нова стояща колона за 500-600лв. чифта в общи линии е хвърляне на пари на вятъра.

    Както вече ти каза drecolli в този бюджет едно от малкото разумни предложения е Monitor Audio BX 2
    Техно*** магазините реално нямат интересни предложения за озвучителни тела.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    14
    #5

    Re:Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467

    Знам,че е така разбирам го.Незнам как да кача снимки за да видите с какво място разполагам в хола

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #6

    Re:Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467

    Единствените колони в Технополис които заслужават внимание това са Tannoy. HTS200 е комбинация която си заслужава прите (1200лв) но за момента ти е извън бюджета.
    Другото е серията MERCURY FUSION. Но при положение, че са спрени от производство не ти ги препоръчвам. Не се знае когато имаш средства дали дали ще има налични от тази серия. А не се знае и как ще се вържат с новата серия ако решиш да вземеш такива и тогава почва голямата чуденка.

    Ако все пак си решил да пазаруваш от Техномаркет/полис избора е твой.

    п.п. И все пак каква е причината да може да се съберат стоящи колони а да не могат букшелф.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    14
    #7

    Re:Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467

    Ще се пазарува на изплащане,а това още ме затруднява в избора ми.Щте ми се да избера нещо прилично от наличното по Тхномаркет/полис,но ако няма нещо което си заслужава ще поизчакам малко и първо щте взема YAMAHA RX-V467

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    14
    #8

    Re:Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467

    Днес ми пристигна YAMAHA RX-V467, като за начало към него взех и 2 YAMAHA NS-6900,харесаха ми как звучът.Знам,че доста хора ще ме .... но на мен ми харесаха.Като посъбера парички ще си взема нещо по качествено.Засега съм доволен





  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #9

    Re:Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467

    Цитат Първоначално публикувано от ianii
    Днес ми пристигна YAMAHA RX-V467, като за начало към него взех и 2 YAMAHA NS-6900,харесаха ми как звучът.Знам,че доста хора ще ме .... но на мен ми харесаха.Като посъбера парички ще си взема нещо по качествено.Засега съм доволен
    А не е ли това най-важното??? На теб да ти харесат, а не какво ще кажат хората, или какво било скапано и т.н. Различните хора имат различни цели и вкусове. Важното е всеки да удовлетвори собствените си вкусове.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    14
    #10

    Re:Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467

    Така е

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ при избора на тонколони
    От volverine във форум Тонколони
    Отговори: 67
    Последно: 21-01-15, 23:14
  2. Помощ за избора на тонколони за ONKYO TX-SR608/B
    От kirko_17 във форум Тонколони
    Отговори: 5
    Последно: 17-08-11, 01:31
  3. Denon AVR-1311 или YAMAHA RX-V467
    От defender359 във форум Аудиотехника
    Отговори: 2
    Последно: 08-03-11, 21:33
  4. помогнете в избора за тонколони
    От gofar във форум Тонколони
    Отговори: 5
    Последно: 05-12-10, 16:24
  5. Тонколони за Home Cinema, помощ с избора
    От Godzilla във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 04-08-04, 00:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе