Резултати от 1 до 6 от общо 6

Помощ за избора на тонколони за ONKYO TX-SR608/B

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    May 2010
    Живее в
    Usa
    Мнения
    15
    #1

    Помощ за избора на тонколони за ONKYO TX-SR608/B

    Здравейте,избрал съм ONKYO TX-SR608/B,но не мога да избера подхоящи ОТ за него.Парите които мога да отделя са 1000-1400лв за ОТ,ще се използват за филми и по-рядко за музика.Като за начало мисля да взема 2 фронт.колони .Помещението е 20кв.м.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Помощ за избора на тонколони за ONKYO TX-SR608/B

    Колега , тонколони се избират трудно ,всеки има различни предпочитания към звука , но винаги е добре да се чуят преди да се купят ! Искаш готова система 5.1 за тези пари или 2 фронтални колони , но какви - за под или за стойки - за тези ще ти трябват и подходящи стойки ! Нови или втора употреба ?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #3

    Re:Помощ за избора на тонколони за ONKYO TX-SR608/B

    Цялостна система 5.1 за 1000-1400 е едно и само фронтални за тези пари е поне два класа нагоре. Така, че уточни какво искаш.

    п.п. Ако ще вземаш колони 5.1 за 1000лв ти препоръчвам да се ориентираш и към по-евтин рисивър.

  5. Banned
    Тук е от
    May 2010
    Живее в
    Usa
    Мнения
    15
    #4

    Re:Помощ за избора на тонколони за ONKYO TX-SR608/B

    Значи, ресивъра ще бъде DENON-1911/ONKYO-ресивърите ми казаха ,че много греели/ , а относно колоните мисля да взема като начало 2бр. фронт-колони и постепенно да надградя с-мата до 5.1

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    223
    #5

    Re:Помощ за избора на тонколони за ONKYO TX-SR608/B

    Хм, греели... Какво от това, това пък е последното, което трябва да гледаш. Първо прецени кой от двата звука ти допада, защото и двете фирми си имат специфичен такъв.
    Ако звука не е от такова значение за теб, другото което ги различав е интерфейсът или логиката на всичките копчелъци и функциите, които изпълняват. Според мен при Onkyo са на порядък по-логични и не е необходимо даже да се чете мануала за да се разберат и запомнят.
    Освен това дистанционното му може да управлява и външни компоненти - TV, CD и др. (след настройка).
    Впрочем 608 си има вентилатор и не би трябвало да претопля.

  7. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #6

    Re:Помощ за избора на тонколони за ONKYO TX-SR608/B

    Цитат Първоначално публикувано от varieca
    ...Освен това дистанционното му може да управлява и външни компоненти - TV, CD и др. (след настройка)...
    На Denon 1911 - също.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ при избора на тонколони
    От volverine във форум Тонколони
    Отговори: 67
    Последно: 21-01-15, 23:14
  2. Избор на тонколони за Onkyo TX-NR609
    От audibs във форум Тонколони
    Отговори: 15
    Последно: 09-02-13, 19:20
  3. Отговори: 5
    Последно: 18-08-11, 10:33
  4. Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467
    От ianii във форум Тонколони
    Отговори: 9
    Последно: 28-04-11, 18:20
  5. Тонколони за Home Cinema, помощ с избора
    От Godzilla във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 04-08-04, 00:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе