Резултати от 1 до 7 от общо 7

Сносни 2.0 PC колони?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    68
    #1

    Сносни 2.0 PC колони?

    Привет!

    Препоръчайте качествени 2.0 колони с добро звучене и бас(доколкото е възможно разбира се). Бюджета е 100лв. За сега съм се спрял на това:

    http://reset.bg/catalog/32/3201/3201172/ - Logitech Z520, 26W RMS - дават ги с Frequency response: 70 Hz 20 KHz, така че би трябвало да вадят някакъв бас.

    Ако има нещо по-добро за тези пари казвайте! Благодаря!

    П.П. Намерих това, което искам, но за жалост не го намирам в България - Altec Lansing Expressionist Bass FX3022. Каръщина...

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #2

    Re:Сносни 2.0 PC колони?

    Тея джаджи имат космически дизайн,но звукът им едва ли ще е на някакво ниво. Нямаш ли място за субче ? По-добре този вариант http://jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=533983

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    68
    #3

    Re:Сносни 2.0 PC колони?

    Не, трябват ми 2.0 - не 2.1. За Logitech Z520 вече четох, че не са с кой знае какъв бас, но Altec Lansing Expressionist Bass FX3022 са много добре в това отношение - то си г пише в името им. Лошото е че не ги намирам в БГ. Май ще се насоча към Creative T12.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:Сносни 2.0 PC колони?

    Вземи си 2.1 ако искаш добър бас.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    68
    #5

    Re:Сносни 2.0 PC колони?

    Не, трябват ми 2.0. Знам, че от 2.0 и за тези пари не може да се очаква кой знае какъв бас, но искам да има поне някакъв. Явно съм се изразил грешно и сте останали с впечатлението, че гоня някакъв мощен бас, но не е така. Искам да има някакъв що-годе сносен. Иначе щях да си взема някакви евтиндйоси и готово.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #6

    Re:Сносни 2.0 PC колони?

    Ами няма да получиш никакъв бас от тея - нито като количество,нито като качество.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    4
    #7

    Re:Сносни 2.0 PC колони?

    Цитат Първоначално публикувано от Fares
    Не, трябват ми 2.0. Знам, че от 2.0 и за тези пари не може да се очаква кой знае какъв бас, но искам да има поне някакъв. Явно съм се изразил грешно и сте останали с впечатлението, че гоня някакъв мощен бас, но не е така. Искам да има някакъв що-годе сносен. Иначе щях да си взема някакви евтиндйоси и готово.
    Хай Fares,
    Току-що публикувах една обява в тази насока която може би ще те заинтригува - но бюджета ти ще се наложи да го надвишиш с 50%, става дума за Босе Компанион 2 - които доста пасват на тв изисквания и намерения за сносен бас , тъй като имат бас-рефлектори отзад и поставени на около педя-педя и половина от стената го връщат обратно и ефекта е близък до този на субуфер, ако тази марка и цена ти допадат - в идеално състояние са, не са "дънени" до дупка, защото за тази цел си има аудио-уредба, с две думи РС и аудио-техниката имат отделни звукови тела при мен, независими един от друг, но за съжаление цената е твърда, ако има интерес от тв страна, пиши на и-мейла ми [yorval@jabse.com]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. колони 8 ома
    От Галин Златанов във форум Тонколони
    Отговори: 1
    Последно: 11-12-13, 15:59
  2. Колони 5,1 към DVD
    От bengazarasz във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-12, 12:24
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-03-12, 10:48
  4. ПРЕМЕСТЕНО: Сносни 2.0 PC колони?
    От Vanquished във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 19-06-11, 16:14
  5. Колони
    От npu3paka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 26-09-03, 14:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе