Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 42 от общо 42

Мухълът: Оцеляващия вид

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #31

    Re:Мухълът: Оцеляващия вид

    По тавана на банята ми се въди мухъл - около педя широко по ръба на външната стена. Номера е докато е по-малко с една гъбичка капваш малко белина(но не да ти се разтече по ръцете) и леко минаваш върху мухала - след малко блести бяло, все едно с магическа пръчица ... обаче оставиш ли го да стане много, по-добре се приготвяй за боядисване лятото(ако се прекали с белината, пожълтява белия латекс - при мен поне).

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #32

    Re:Мухълът: Оцеляващия вид

    Препоръчайте препарат за чистене на фугите на плочките в банята. В момента са доста тъмни и все се каня да ги почистя, но не остава много време...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    61
    #33

    Re:Мухълът: Оцеляващия вид

    фугираи ги наново


  5. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #34

    Re:Мухълът: Оцеляващия вид

    brumba, това е супер идея! На мен ми се иска да им сменя и цвета, но как да стане на практика - да изчопля стария ли, не е ли много твърд?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    61
    #35

    Re:Мухълът: Оцеляващия вид

    dgenov взимаш един технически скалпел от 30-40ст.и разчистваш фугина след това фугираш със силикон MURAEXIN SIL60

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    106
    #36

    Re:Мухълът: Оцеляващия вид

    Този MURAEXIN SIL60 върши ли работа,и по-добър ли е от рекламираните фугиращи смеси на церезит?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    61
    #37

    Re:Мухълът: Оцеляващия вид

    АЗ СЪМ ДОВОЛЕН НЯМАМ ЧЕРНО


  10. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #38

    Re:Мухълът: Оцеляващия вид

    Виждал съм UV лампа в японски Даикин-100волта -намира се под предния капак който е плътен в този участък и при работа има съвсем слабо отражение на виолетовата светлина над тялото-има и съответен светлинен индикатор който показва кога се е пречистил въздуха ако е запушено примерно от цигари.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    31
    #39

    Re:Мухълът: Оцеляващия вид

    ''Препоръчайте препарат за чистене на фугите на плочките в банята. В момента са доста тъмни и все се каня да ги почистя, но не остава много време... ''
    Rockwell, Имах същия проблем, че и по лош. Капеше една тетка, която неможеше да се смени и имах пътечка от варовик и ръжда по плочките на банята. След като пробвах какви ли не рекламирани чудеса без никакъв успех попаднах случайно на препарат за баня РОСА на умопомрачителната цена 1,25 лв. След първото използване бях изненадан от резултата ръждата и варовика се бяха намалили наполовина, след 3 тото измиване всичко изчезна. Това е гел, нанася се на суха баня и се разърква с твърда четка след 15 мин пак се разтърква и се измива с вода. Ползувам го от 3 години. Много съм доволен. Да отбележа само, че веднъж попаднах на кофти партида беше доста рядко.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #40

    Re:Мухълът: Оцеляващия вид

    Извинявам се, че повдигам стара тема , но никъде не можах да го намеря.

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan
    За това намерих едно друго решение. Вярно, малко затруднява нанасянето, но пък няма препарат във въздуха. Доместос - гел.
    Колега от какъв магазин го купуваш , ако може да дадеш и 1 снимка как изглежда, че е мисия неъвзможна във Варна.
    Благодаря предварително.

  13. p.j
    p.j е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    13
    #41

    Re:Мухълът: Оцеляващия вид

    Цитат Първоначално публикувано от todorov_milen
    Nai dobre kajete kak da go premahnem tozi muhal kato se e polu4il i e vidim sas preparati ne stava

    Писането на кирилица е задължително!
    До колкото разбирам информацията е за това как да се предпазим, т.е. да го предотвратим за да не търсим начини как да се махне. А ако си стигнал да търсиш вариант как да го махнеш значи, първо не търсиш на правилното място и второ си изпаднал в моята ситуация. Аз имам проблем с климатика от който ми се "пръкна" мухъл вкъщи това го обсъждаме в тази тема.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    3
    #42

    Re:Мухълът: Оцеляващия вид

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Цялата работа е, че магическите пепарати против мухъл са си най обкновена белина. САВО-то си е 100% белина. Само дето цената му е многократно по висока от белината.
    Абсолютно вярно! Купих някакъв рекламиран препарат за мухъл, в красиво шише, с големи обещания по него. Като го помирисах - 100% белина, и ефекта е същия. Само дето струваше 7 лв... Продават ти белина от 40 ст. за 7 лв. и после се чудим как по язовирите и черноморието като мухъл никнат замъчета... правени с нашите пари.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе