Резултати от 1 до 12 от общо 12

Изолационно фолио

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    10
    #1

    Изолационно фолио

    Здравейте, онзи ден по новините гледах за някакво фолио, което се лепи на прозорците. През зимата не позволява топлината да излиза, а лятото задържа слънчевите лъчи. Самото фолио се лепеше с водно лепило. За съжаление неможах да намеря повече информация, като модел, цена и т.н. Някой може ли да ме насочи към някой магазин и даде малко повече инфо ? МЕрси предварително.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    1
    #2

    Re:Изолационно фолио

    Запознай се с правилата на форума ако искаш да пишеш в него!
    Крис

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    243
    #3

    Re:Изолационно фолио

    и мен ме интересува това фолио

  5. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #4

    Re:Изолационно фолио

    линка към платения репортаж на нова няма да го давам

    това обаче ми е от любимите - щом има наса значи е 6 :

    "... Върхът в технологията за момента е разработен от НАСА и гарантира над 90 на сто изолация. ..."

    по принцип се слага за да издържат стъклата на удари, някой облепят целите си коли с това, а не само процорците на голфа

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    1
    #5

    Re:Изолационно фолио

    Това фолио създадено по технология на НАСА наистина съществува.То се нарича още "Четири сезона", защото има способността да обръща ефекта си в зависимост от сезона.През зимата изолира стъклата и подобрява техните свойства с до 92%, а през лятото има способността да предпазва от слънчевата топлина и да поддържа помещенията хладни, икономисвайки разходи за климатик.То има способността да се самоизплати за по-малко от 3 години.

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #6

    Re:Изолационно фолио

    И на мен ми е интересно, от гледна точка на зимния сезон.Да разбирам ли, че топлопреминаването през стъклото през зимата е сведено до практическата нула.Естествено, интересна ми е и цената.Що се касае до летния сезон, там има много други решения.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #7

    Re:Изолационно фолио

    На страницата във фейсбук на г-на Scraw към която е дал линк в подписа му може да видите това прословуто фолио, което не е нищо повече от фолио за автомобили с идеята да бъде лепено и по прозорците на жилищата и офисите... Т.е. нищо ново и уникално, фолио под път и над път! А приказката за Наса, там ще замълча тактично. Само ще споделя за един друг тарикат, който се хвали със строителство и уникална технология, само че от СССР тук в Търново -http://www.factor-news.net/index_.php?&id=18189

    Жилищен блок по секретна съветска разработка издържа 9-та степен по Рихтер

    При най-голямата - 9-а, степен се смята, че няма сграда, която да остане. Блокът, който се прави на ул. „Стоян Коледаров” N 11 от компанията „Строителни изделия 94”, обаче издържа почти до нея. Това сочат изпитателните тестове на материалите, които се използват при градежа, финансиран от „Корпоративна търговска банка”, твърди изпълнителят му Тодор Тодоров.
    Специалните газобетонови тухлички, с които се правят 62-та апартамента и 80-те гаража, са патентовани още през 2000 година. Разработката е заимствана от секретни съветски технологии още при възстановяването на разрушената от земетресението Стражица. Според Тодор Тодоров у нас няма друга сграда, която да издържа трус от почти 9-а степен. Инвеститорът притежава и сертификат за разработката си.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #8

    Re:Изолационно фолио

    Re :"На страницата във фейсбук на г-на Scraw към която е дал линк в подписа му може да видите "

    Няма нужда , чак да се рови във фейсбука. То и в дадения е-майл в поста му пак фигурира линка.

  11. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #9

    Re:Изолационно фолио

    Тъй де, ама аз искам да го обсъдим "на живо"

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #10

    Re:Изолационно фолио

    То и на шампоаните за пърхот пише ефект до 100% ,ама може и да е 1%-значи не лъжат

  13. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #11

    Re:Изолационно фолио

    разбирача те е докладвал на модераторите че рекламираш шарлатански продукти и обиждаш останалите потребители.
    оплачи се на наса.

    що не си рекламираш продукта с това което прави най-добре , а качате хората на черешите че топлоизолира?
    лятото може и да върши някаква работа... ама зимата?
    и поне малко разбирам от стъкла - с това се занимавам, що не кажеш на хортата че ще им излезе по-евтино да си сменят стъклопакета вместо да лепят ваденки по тях?

    ай сега сети се какво най-добре вършат продуктите ти и го пусни, ако се сещаш въобще защо ги продаваш.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    10
    #12

    Re:Изолационно фолио

    Да, и аз като се поразрових скъпо ми се видя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. фолио против отблясътци...
    От CALL-151 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 25-06-20, 13:15
  2. PVC дограма - махане на предпазното фолио
    От Stefanaki във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 11
    Последно: 15-10-10, 15:15
  3. Къде може да се намери поляризиращо фолио
    От Riki888 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-08, 08:10
  4. трансферно фолио за принтиране
    От eror във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 18-02-08, 10:28
  5. Печат върху фолио ? /нужда от съвет/
    От DarkRose във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 19-03-04, 21:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе