Резултати от 1 до 6 от общо 6

савет за изолация

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #1

    савет за изолация

    здравеите.искам да попитам хората които се занимават с изолации за следното.живея в кипър в град до самото море.апартамента има следното изложение:две стаи са с източно изложение с по една външна стена,другата стая е с източно и северно изложение,тя е проблемната.кухня със северно изложение и хол със северно и западно изложение.в едната стая която споменах зимата е доста влажно,просто кадето има колона си личи.вътрешните са добре.дограмата е алуминиева,двоен стъклопакет но не е нещо особенно.питам ако се направи външна изолация само на този апартамент дали ще има някакъв ефект.мн е важно и лятото в горещените какъв ще е ефектаот изолацията.отдолу и отгоре апартаментите няма да се изолират.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #2

    Отговор: савет за изолация

    Ще има ефект и през лятото,но реши въпроса с обезвлажняването на помещенията.На западните и южни прозорци е наложително да се сложат козирки.Изолация в твоя район под 5см. е безпредметна и икономически нецелесъобразна имайки впредвид че цената на избрания изолационен материал в общата цена на м2 е с най-малка тежест спрямо другите компоненти.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #3

    Отговор: савет за изолация

    южнипрозорци нямам,само един западен.по принцип гледам че сега отскоро започнаха да слагат изолации но са пълни аматиори.наи вече 5 см.какво предлагаш като наи добро решение и дали че само аз ще слагам изолация ще е проблем.за вътрешна изолация не мисля.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #4

    Отговор: савет за изолация

    Не знам какви са регулациите относно поставяне на изолация на отделни апартаменти,предполагам че е забранено в Кипър.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #5

    Отговор: савет за изолация

    ами ще трябва и това да се види.нопринципно твоето мнение.питам те не за друго акато доидат да ми обясняват да съм подготвен.незнам как е в бг но тук цената е 45-50 евро на квадрат.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #6

    Отговор: савет за изолация

    Тука е същата цена но в лева за 8см. стиропор с качествени материали и минерална мазилка от сорта на Баумит.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Време е за изолация
    От aleksenergo във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 3
    Последно: 08-06-14, 23:06
  2. изолация компресор
    От blizzard1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 28-06-13, 10:22
  3. допълнителна изолация ?
    От nikibox във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 5
    Последно: 18-10-12, 16:53
  4. изолация на таван
    От pondzi във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 1
    Последно: 21-03-12, 14:55
  5. савет за capture карта
    От og във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 19-06-03, 14:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе