Резултати от 1 до 7 от общо 7

RQ Maya Books

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    27
    #1

    RQ Maya Books

    Може ли някой да ми даде книжки за обучение по Maya? Наистина ще съм много благодарен , защото не мога да намеря никъде а шефчетата от netwlan са ми забранили мулето.

    Sry ако съм объркал раздела , ама никъде не можах да намеря за книжки раздел !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #2

    Re: RQ Maya Books


    Maya® 5 Fundamentals
    By Garry Lewis, Jim Lammers

    Publisher : New Riders Publishing
    Pub Date : January 23, 2004
    ISBN : 0-7357-1372-3
    Pages : 600
    Slots : 1.0


    Ето ти едно много причилно книжле за четене онлайн, като го минеш, обади се да ти намерим още.

  4. Gadget
    Guest
    #3

    Re: RQ Maya Books

    Локално ми се намират 10-та pdf-чета, ама трябва да ги сложа някъде... какво по-точно ти трябва и за какво ниво?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    27
    #4

    Re: RQ Maya Books

    Цитат Първоначално публикувано от Gadget
    Локално ми се намират 10-та pdf-чета, ама трябва да ги сложа някъде... какво по-точно ти трябва и за какво ниво?
    Ами аз да ти кажа търся нещо като за аматьори. Сега започвам и въведение в програмата ще ми е напълно достатъчно за момента.

    mitkko : Нещо не можах да отворя това линкче, но може би вината е в мен, защото съм в клубче. Когато се прибера вкъщи ще пробвам пак и ще пиша.

    Мерси и на двама ви!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    27
    #5

    Re: RQ Maya Books

    Цитат Първоначално публикувано от mitkko
    Ето ти едно много причилно книжле за четене онлайн, като го минеш, обади се да ти намерим още.
    Отворих го от вкъщи! Мерси много, мисля че ще ми е доста полезно това четиво!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #6

    Re: RQ Maya Books

    Хмм, не знам откъде си, но аз имам тук при мен 2 DVD-та с видео уроци за Maya. Предполагам, че все ще намерим някакъв начин да ти ги копирам и изпратя ако си заинтересован :coolsmiley:.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    27
    #7

    Re: RQ Maya Books

    Цитат Първоначално публикувано от Danail Killer
    Хмм, не знам откъде си, но аз имам тук при мен 2 DVD-та с видео уроци за Maya. Предполагам, че все ще намерим някакъв начин да ти ги копирам и изпратя ако си заинтересован :coolsmiley:.
    :Super: Пратих ти лично.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. books.bg - живи ли са?
    От NO CARRIER във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 04-12-06, 12:30
  2. e-books
    От knoppix във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 25-02-04, 01:20
  3. Microsoft books in pdf format
    От MANIAK във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 30-08-02, 22:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе