Резултати от 1 до 9 от общо 9

flash button protected

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #1

    flash button protected

    Имах проблем с този и не само,бутони , не ми дава да ги редактирам, пробвах с dreamweawer 4 и flash mx 6.0 , но при dream опцийката edit липсва за тези бутони,а при flash-a cannot open a protected movie...

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: flash button protected

    AMu Da, uMa Ha4uHu pa3Hoobpa3Hu... 3ano4Hu kaTo ce 3ano3Haeשׂ c ◦I◦yHku,uuTe Ha To3u butoH-> . no >|<e/|aHue, HaMepu npo|‾paMka Ha uMe "flash decompiler" u npobBau Da 3aMeHuשׂ caMo TekcTa Ha byToHa.

    Ycnex

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #3

    Re: flash button protected







  5. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #4

    Re: flash button protected

    ами сега го ползвам ама кредора не винаги бачка тва е проблема
    10х се пак мерси
    едит : самоче с тази програмка не става или поне ас не загрявам как се прави ??? "flash decompiler 2.0 демо
    намерих програмка дето ън протектва файловете и така ако може някой да каже каде на flash mx 6.0 мога да редактирам текста от бутон

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #5

    Re: flash button protected

    айде бе никой ли незнае какво може да се направи по въпроса един от въпросните бутони е на : http//:www.3-g.hit.bg - flash button thg ,..... изтеглих вече поне 20 програмки и с никоя не става!!!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    101
    #6

    Re: flash button protected

    Имаш нужда да се образоваш повече по въпроса. Между другото правенето на сайтове не е за всеки. Флашът - да не говорим. Залягай над учебниците - това сега е по-важно от сайта!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #7

    Re: flash button protected

    Цитат Първоначално публикувано от DEKAH
    Имаш нужда да се образоваш повече по въпроса. Между другото правенето на сайтове не е за всеки. Флашът - да не говорим. Залягай над учебниците - това сега е по-важно от сайта!
    ами като си толкова знаещ що не ми кажеш как става а само спамиш ... между другото не стоя с кръстени ръце ,а вече разбрах това онова .... някой ако може да ми каже някакъв лек за flash decompiler 2.90

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #8

    Re: flash button protected

    Цитат Първоначално публикувано от connect
    ами като си толкова знаещ що не ми кажеш как става а само спамиш ... между другото не стоя с кръстени ръце ,а вече разбрах това онова .... някой ако може да ми каже някакъв лек за flash decompiler 2.90

  11. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #9

    Re: flash button protected

    astalavista.box.sk, от лесно - по-лесно

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. popcorn hour внезапно се превърна в right protected
    От strandja във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 26-01-14, 15:01
  2. Flash button
    От connect във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 8
    Последно: 27-04-06, 15:18
  3. Delphi:keypress from button
    От REHIT във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 25-02-04, 03:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе