Резултати от 1 до 9 от общо 9

Търся (професионален) програмист/дизаинер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #1

    Търся (професионален) програмист/дизаинер

    Изисквания: PHP, JavaScript(ASP e предиство), и естествено ДОБЪР ДИЗАЙНЕР...

    Работи се (и се плаща) на проект, и според сложноста му на изработка...

    Възможна е работата от разстояние... Единственото изискване е кандидатите да могат да работят "в срок"...

    Моля желаещите да пишата на glowndark@gmail.com
    като в писмото включат няколко свои саита(които лично /самостоятелно/ са правили)
    и ICQ за връзка....

    СПЕШНО!

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Търся (професионален) програмист/дизаинер

    Glowndark (и повечето работодатели в страната), не предлагаш място в тайните служби, нали? Струва ми се, че ще има повече интерес, ако се казва кой е работодателя, защо работодателя смята, че предлаганата от него длъжност си струва, защо търсещият работа би се доверил на работодателя, колко (сума, точно) ще се плаща! Аман от потайни истории!

    Тази обява лично за мен звучи така: "търси се висококвалифициран специалист с мащабен опит, за работа в една фирма за някакви пари, колкото ние си решим. Да пише на мейл nickname@yahoo.com". А "СПЕШНО!"-то за какво е? Напускайте си работата спешно и идвайте в нашата строгосекретна фирма? Айде стига бе!

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Re: Търся (професионален) програмист/дизаинер

    1. @Cko скромен сум

    2. Които го интересува И ОТГОВАРЯ НА УСЛОВИЯТА ще се свърже с мен и ще попита...

    3. Все пак търся специалист, а не правя реклама на фирмата си...

    4. Не съм от приказливите а и нямам време за излишни приказки...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #4

    Re: Търся (професионален) програмист/дизаинер

    Мисля, че при обявите за работа е редно да се въведат задължителни изисквания, както това е при обявите в раздел "Пазар". Подобна анонимност, ако и да е предпочитана от повечето работодатели, не е в полза на търсещите работа. А, предполагам, @glowndark я е пуснал именно с мисълта да улесни хората, които четат форума и биха се заинтересували... едва ли е поставил собствения си интерес на преден план. Защото ако е така - има платени сайтове за обяви за работа; Setcom-форум също се нуждае от средства, за да се издържа и развива, нали, Крис ?

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    Re: Търся (професионален) програмист/дизаинер

    Glowndark, нямам нищо против теб, нито към работата, която предлагаш, но това "ДОБРИ УМЕНИЯ В ДИЗАИНЕРА" ми изкърти мазилката и ми напука паркета...

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #6

    Re: Търся (професионален) програмист/дизаинер

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    Glowndark, нямам нищо против теб, нито към работата, която предлагаш, но това "ДОБРИ УМЕНИЯ В ДИЗАИНЕРА" ми изкърти мазилката и ми напука паркета...
    Иво бързах, не съм обмислял съобщението половин час... Благодаря за коректива...

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #7

    Re: Търся (професионален) програмист/дизаинер

    А според @Slero по-добре да няма предлагане... Отколкото всичко да не е описано по шаблон...
    Така ли мислите и останалите...?!

    (За тези които евентуално ще се се свържат и евентуално ще бъдат избрани за работата е ясно, имам в предвид останалата част от посетителите на форума)

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #8

    Re: Търся (професионален) програмист/дизаинер

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    А според @Slero по-добре да няма предлагане... Отколкото всичко да не е описано по шаблон...
    Доста свободно тълкуване, но ако подхванем спор, темата ще се измести.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #9

    Re: Търся (професионален) програмист/дизаинер

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    естествено ДОБЪР ДИЗАЙНЕР...
    Дай определение на Добър Дизайнер? Добър по душа, добър като човек, добър като визия ?
    Да не говорим, че има дизайн и дизайн. Един може да е добър в дизайна на кофички за сладолед, а друг в дизайна на мебели. Което пък да не им пречи да разбират хем от PHP хем от ASP(но надали ще им трябва).
    Макар че до сега добър човек с усет за дизайна и художнически умения, а и същевременно вещ в програмирането, май не съм виждал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Уеб Програмист предлага услугите си
    От Azumi във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 27-10-13, 01:56
  2. търся програмист на PHP / MySQL за изработка на сайт
    От jack2277 във форум Програмиране
    Отговори: 1
    Последно: 05-03-09, 23:05
  3. Kупувам 24" СРТ професионален монитор
    От Crank във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 21-10-07, 13:42
  4. Търся Програмист за проект C София 1000лв
    От nds9 във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 21-04-07, 13:41
  5. Търся програмист за съвместна работа
    От backinblack във форум Програмиране
    Отговори: 6
    Последно: 14-06-06, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе